320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu. See on sama sitt käitumine, kui divimine või käega väravajoonelt tõrjumine :s
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      kohe ülten ära, et värav OLI ja igati õiglane otsus Atkinsoni poolt.

      Kommentaar


        Drogba on kunn, aga selle 2:0 "värava" üle ma küll õnnelik ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Drogba on kunn, aga selle 2:0 "värava" üle ma küll õnnelik ei ole.
          seal nkn pidi Chelsea selle sisse lööma, liiga suur surve oli. Ja kusjuures oli värav kindlalt. Kui vaatad slow motion replayd siis ehk saad ka ise aru.

          Kommentaar


            Cech peaks juba dušši all olema.
            Algselt postitas fitti
            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
              seal nkn pidi Chelsea selle sisse lööma, liiga suur surve oli. Ja kusjuures oli värav kindlalt. Kui vaatad slow motion replayd siis ehk saad ka ise aru.
              kodja oled. bbc vennad on veel paremad: "Juan Mata finds the back of the net with a goal from inside the penalty box to the bottom left corner of the goal. Tottenham 0-2 Chelsea."
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                seal nkn pidi Chelsea selle sisse lööma, liiga suur surve oli. Ja kusjuures oli värav kindlalt. Kui vaatad slow motion replayd siis ehk saad ka ise aru.
                Idioot oled või ? Kust kohast see värav oli ?

                Saime oma karistuse ka-Bale pani kohe vastu.

                Kommentaar


                  Häbiväärne käitumine Chelsea fännidelt (viitan mängu algusele).

                  Kommentaar


                    Teine värav meil oli küll täielik ghost goal...
                    Aga tore, et juhime
                    PES.PLANET

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Häbiväärne käitumine Chelsea fännidelt (viitan mängu algusele).
                      ma tean, et sa laiendad seda steitmenti rõõmuga nende heaks, kes alguse maha magasid

                      e. nevermind, internet aitas välja. veits kusine küll, kui need sinised olid, kes jaurasid
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Milline värav, enam ilusamalt on raske lüüa ühte karistuslöögi . Loodetavasti Luizil nüüd midagi väga hullu ei ole, aga see pilt küll väga palju ei tõotanud.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Frank Lampard. 33-aastase midfielder´i kohta 16 väravat kõikides sarjades kokku pole just kõige nirum tulemus ja kolm sarja veel käivad

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            ma tean, et sa laiendad seda steitmenti rõõmuga nende heaks, kes alguse maha magasid

                            e. nevermind, internet aitas välja. veits kusine küll, kui need sinised olid, kes jaurasid
                            Sinised muidugi. Atkinson puhus vilet juba umbes 30 sekundi peal kuna osa Chelsea fänne laulsid enda häbiväärseid laule Hillsborough ja mõrvarite kohta. Fair play Spursi fännidele kes pärast vile puhumist Chelsea fänne boo'tasid.

                            Kommentaar


                              1-5. Võtke välja poisid !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Sinised muidugi. Atkinson puhus vilet juba umbes 30 sekundi peal kuna osa Chelsea fänne laulsid enda häbiväärseid laule Hillsborough ja mõrvarite kohta. Fair play Spursi fännidele kes pärast vile puhumist Chelsea fänne boo'tasid.
                                nojah, paraku idioote ikka juhtub.

                                rääkides idiootidest, mida vittu mikel? bänn tagantjärgi on kindel pmst. neandertaaaaaal
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X