320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas budulojus


    millegi p2rast arvan et tamme staadion on suvel ka yks kartulimaa
    Kahtlen , kas oled üldse Tamme staadionil käinud.
    Tegelikult on seal muru igati korralik, ja ma tõesti ei liialda, kui väidan , et parem kui Cuntford bridge\'il, mis on eriti imekspandav, kuna Chelski pitsavedaja aastaeelarve on tõenäoliselt suurem kui kogu Tammeka klubil.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      ma arvan, et roman voiks iga nadal uue muru panna, tal selleks ju raha peaks ikka olema..see et kastmas veel kaidi enne mangu:P pange tahele, varsti vahetatakse kogu muru valja, voib olla juba homme
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Algselt postitas eestimees


        halvim kohtuniku otsus mis on nähtud punane del hornole! see pold kollastki väärt ju
        Kas sa oled idioot?:S

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Kus nüüd on see allan või kes iganes ta oli.
          Kui Chelsea kaotab, siis pole teda vist siin mitu nädalat enam näha.:P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            mis see messi nii väga asjasse puutub - kohtunik ju näitab kaarte. punane ja igat teist värvi kaart oli, olnuks ajuvaba.

            geremi takistas selgelt lööki käega... vast mitte tahtlikult, aga pennel pidanuks ikka olema - rohkem pendlaid küll mitte.

            mäng ise oli nagu ta oli - barca näitas õigustatult, et rünnata on ka vaja... ja mitte ühe-kahe mehega, vaid terve tiimiga

            pepu tunne aga ütleb, et n.ö. rahamehed siiski lähevad edasi
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Algselt postitas eestimees


              kokkuvõttes pold barca võitu väärt....barca nagu ikka kamp naisi väljakul (minule muidu sümpaatne meeskond) viik oleks old õiglane tulemus...Ronaldinhol lööks küll suurest kadedusest jalaluu puruks ja messile oleks täie rauaga niitnud sisse nii et juba ja etost räägimata
              sa oled räme vend
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Algselt postitas daywalker


                Algselt postitas eestimees


                kokkuvõttes pold barca võitu väärt....barca nagu ikka kamp naisi väljakul (minule muidu sümpaatne meeskond) viik oleks old õiglane tulemus...Ronaldinhol lööks küll suurest kadedusest jalaluu puruks ja messile oleks täie rauaga niitnud sisse nii et juba ja etost räägimata
                sa oled räme vend
                Ma kahtlen, et kas eestimees vaatas ikka seda mängu.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Ma oleks ka Del Horno välja saatnud.
                  Ja seda mitte viimase olukorra eest, vaid kõigi eelnevate eest kokku.
                  See mees pani ikka täiesti segast.
                  Ometi oli ka 10-mehelisel Chelseal oli piisavalt võimalusi see mäng enda kasuks pöörata. Mis teha, ei õnnestunud.
                  Aga teine poolaeg on ju veel ees.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Miks ma peaksin sellepärast foorumist 2 nädalat eemal olema.Minu jaoks jääb Chelsea ikka Barcast paremaks meeskonnaks.Ma loodan,et sa KARLA kuulsid Chelsea-Barca mängude statistikat,mis pole just eriti positiivne Barca poolt vaadatuna.Jh Chelsea mängis halvasti ja suurt osa selles mägis see punane kaart.Kuid üks mäng on veel nii ,et elame näeme.Mina ei ütleks veel kindlalt ,et Barca veerandfinaalis on.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Terryle präänik, siniste parim mängija muidu, päästis hullemast. Aga ega ometi teist aastat järjest pole kohtunik mängu untsukeeramises süüdi, kui eelmise aasta punane mis koerale anti oli kaheldav, siis del Horno mängis küll rohkem rägbit vms. Plats oli ka kole.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Algselt postitas allantt


                        Miks ma peaksin sellepärast foorumist 2 nädalat eemal olema.Minu jaoks jääb Chelsea ikka Barcast paremaks meeskonnaks.Ma loodan,et sa KARLA kuulsid Chelsea-Barca mängude statistikat,mis pole just eriti positiivne Barca poolt vaadatuna.Jh Chelsea mängis halvasti ja suurt osa selles mägis see punane kaart.Kuid üks mäng on veel nii ,et elame näeme.Mina ei ütleks veel kindlalt ,et Barca veerandfinaalis on.
                        ah yes, the mother of all dumb excuses

                        Del Horno punane oli ka minu meelest täiesti asja eest antud - mängis puhtalt meest, põlv ees ka veel. Rääkimata sellest varasemast korgid ees põlvetulekust. Messi väänlemine oli muidugi paras Järva-Jaani rahvateater, aga noh, ülejäänud mängu eest saab andeks . Chelsea peab oma kolli eest muidugi ka Valdest tänama, kes täiesti ilmaasjata ronis taidlema sinna võitlusse. No vähemalt oli tänu sellele viimased pool tundi midagi vaadata.


                        Ahjaa, special thanks läheb täna Kalev Kruusile - olude sunnil üle pika aja taas TV3st mängu vaadates oli mõnusalt värskendav kuulda teksti stiilis \"nüüd Larssonile tõmmatakse tagant kossi\" ja elada kaasa kodanik Tropka tegemistele...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Algselt postitas vincent
                          Ahjaa, special thanks läheb täna Kalev Kruusile - olude sunnil üle pika aja taas TV3st mängu vaadates oli mõnusalt värskendav kuulda teksti stiilis \"nüüd Larssonile tõmmatakse tagant kossi\" ja elada kaasa kodanik Tropka tegemistele...
                          Tal seal stuudios ju üksi igav, vahepeal moondus Robben Lampardiks ja platsil jooksis keegi kodanik Presas. Mõnusaid puukaid ja pakke jagati ka mängus, ei arvanud kunagi et sooviksin Kannisalu tandemit tagasi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            MM-i silmas pidades on huvitav meenutada, et olukorras, kus del Horno täiesti õigustatult punase sai, pani argentiinlane ennast sissesõitmiseks nö . valmis (kordusest on näha, et ADH oli nagu infrapunasihikuga rakett, mis võttis argentiinlase sihikule ja ei läinud palli poolegi), kokkupõrke järel vajus pikali, siis vaatas nii sekundi kohtuniku suunas ja siis.... siis hakkas valus!! Kartsin juba, et Argentiina rahvaarv väheneb ühe võrra, aga läks õnneks.

                            Samasugune tont on ADH ise, kes aru saades, mis tegi jäi \"vigastatuna\" maha, proovides edasi lükata vältimatut.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              klge klaasiinimesed - horno siiski plaanis palli mängida, messi aga sihilikult... provotseeris - palli lüües saanuks ka mõelmad rohkem \"haiget.\"

                              sellises olukorras tulnuks kaarti näidata mõlemale, või üldse näitamata jätta.

                              samas on hea tõdeda, et omad vitsad peksavad
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas Daz Booob


                                klge klaasiinimesed - horno siiski plaanis palli mängida, messi aga sihilikult... provotseeris - palli lüües saanuks ka mõelmad rohkem \"haiget.\"

                                sellises olukorras tulnuks kaarti näidata mõlemale, või üldse näitamata jätta.

                                samas on hea tõdeda, et omad vitsad peksavad
                                huvitav, kas ma olin pime, aga pall ju veeres del Horno poole ja ta lihtsalt astus pallist mööda otse Messile sisse sõites
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X