320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas Devil


    Olgem ausad, see oli julm sisselend(ise veereksite kah seal maas valust), mingit pallimängimist seal pold, aga robben tõmmati mõnuga piimale .
    Jep, see et Robben Messi poole kaks jalga ees lendas, eriti mainimist ei leia...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Algselt postitas ek


      Algselt postitas SleepWalking

      las see viskab esimese kivi, kes ...
      kas sa pead neid kahte solvangut võrdväärseks?
      sina parastasid lapsikult mille peale ma tuletasin sulle su vanust meelde.
      kas sa siin teemas näed mind kusagil parastamas et Dazboob oleks pidanud mulle sellise vastuse kirjutama?
      karistada ainult ühte meest oli liiast - jätnud siis üldse karistamata.
      v-o mängib siin arvamuste kujunemisel rolli see, et hispaanias suhtutakse igasse n.ö. sissesõitu dramaatilisemalt kui näituseks inglismaal - kohtunik aga peaks tiba kainem sellises olukorras olema.
      v-o on seotud siin omavahel erinevad otsused - näiteks pidanuks geremi käega mängu eest siiski pendla andma.

      vastuseks sinu küsimusele - kas sa ise mängu nägid?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        on kellegile sellest intriigetekitavast olukorrast mingit videomaterjali?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Algselt postitas eston maravilha


          on kellegile sellest intriigetekitavast olukorrast mingit videomaterjali?
          Tõmba siit

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            punane.. isegi mitte ei üritanud palli mängida. selle järgnenud teater on muidagi teine asi

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Algselt postitas eston maravilha


              punane.. isegi mitte ei üritanud palli mängida. selle järgnenud teater on muidagi teine asi
              üks kord elus ka samal arvamusel

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Algselt postitas eston maravilha


                punane.. isegi mitte ei üritanud palli mängida. selle järgnenud teater on muidagi teine asi

                tunded on maha rahunenud eilsest ja ootan uut mängu võimalus on alati olemas nagu eelmine aasta löödi 19min 3 väravat, elame ja näeme ja aitab sellest vaidlusest kas oli punane või ei

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Algselt postitas allantt


                  Ma loodan,et sa KARLA kuulsid Chelsea-Barca mängude statistikat,mis pole just eriti positiivne Barca poolt vaadatuna.Jh Chelsea mängis halvasti ja suurt osa selles mägis see punane kaart.Kuid üks mäng on veel nii ,et elame näeme.Mina ei ütleks veel kindlalt ,et Barca veerandfinaalis on.
                  Fc Barcelona held 66% of the possession, and had 23 shots to Chelsea\'s 10. They also had eight corners compared to Chelsea\'s two, and committed just 13 fouls while Chelsea committed 23. Kus siin halb statistika Barcale on?

                  Ja muarust Chelsea ei mänginud halvasti. Nad mängivad koguaeg ju niii...Sellise jalgpalliga ei saagi normaalsete jalgpalli austajate poolehoidu võita.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Algselt postitas Barca-Freddy


                    Sellise jalgpalliga ei saagi normaalsete jalgpalli austajate poolehoidu võita.
                    Et nagu normaalne on nautida futebol de arte\'t ja füüsilisi sooritusi...saan aru. Aga kas siis ebanormaalne on nautida futebol de resultados\'t ja vaimset mängukäiku?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Algselt postitas Barca-Freddy


                      Sellise jalgpalliga ei saagi normaalsete jalgpalli austajate poolehoidu võita.
                      Et nagu normaalne on nautida futebol de arte\'t ja füüsilisi sooritusi...saan aru. Aga kas siis ebanormaalne on nautida futebol de resultados\'t ja vaimset mängukäiku?
                      No..jah. Tegelt, minu viga, et selle tema üles võtsin. Maitse asi. Ja kuna mul on selline maitse, mis selgelt pooldab tehnilist, ründavat ja nauditavat jalgpalli, siis jah... mina isiklikult ei saa lihtsalt aru, mida seal Chelsea mängu juures nii väga nautida.
                      Aga njh, mõnele meeldib ka Chelsea stiil...mis seals ikka. Lihtsalt, Barca mägnis Chelsea eile üle, vennad ei lepi sellega - enda viga.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                        Algselt postitas eestimees

                        eelmine aasta löödi 19min 3 väravat
                        aint et neid väravaid ei mäleta mitte keegi.
                        Tuletame meelde, et Nou Camp on Barca tempel!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          See,et Barcal treeningavas n4itlemine on pole ju mingi uudis kuskil isegi oli video yleval sellest.T4nap4eva noored jalgpallurid on enamv4hem k6ik sellised.Seda n4itlemist tuleks kasv6i m4nguj4rgselt karistada ja v4ga karmilt.Nyyd on Messil kuni karj44ri l6puni n4itleja nimi kyljes nagu paljudel teistel naistel.Tatt rikkus oma maine 4ra erapooletute silmis.
                          Rassism hakkab jalgpallist kaduma asemele tuleb n4itlemine...liiga palju seda sitta juba.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'


                            Ma ei saa aru milles probleem. Del Horno tegi suht lühikese aja jooksul kaks punase kaardi viga. Tegelikut oleks ta pidanud juba varem minema. Igatahes tema punases polnud küll midagi ebaõiglast. Ta ju ei üritanudki palli mängida.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              http://www.qarxis.com/node/187
                              http://www.qarxis.com/the_pecial_one_part_two_jose_mourinho

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas dennis10



                                Ma ei saa aru milles probleem. Del Horno tegi suht lühikese aja jooksul kaks punase kaardi viga. Tegelikut oleks ta pidanud juba varem minema. Igatahes tema punases polnud küll midagi ebaõiglast. Ta ju ei üritanudki palli mängida.
                                thx, et selle pildi siia panid!
                                nüüd peaks kõigil suud lukus olema!
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X