320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RIP Peter Bonetti, keda mina olen ainult vanades videotes näinud, aga kes on klubi eest Ron Harrise järel kõige rohkem mänge mänginud, kokku 729 mängu 20 aasta jooksul.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Premmi läbi aegade parima meeskonna parim XI on valitud. Enamus neist jalutaks oma praimis iga meeskonna põhikoosseisu.

      Kommentaar


        Cahill ja mitte Carvalho?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Desailly> Carvalho> Cahill


          ja mulle meeldib Will I am, aga kus on Zola?

          Kommentaar


            see on plasticute poolt valitud koosseis, ju siis nad nii kaugele ajalukku ei tea


            kuidas ise võrdleksite ntx makelele vs kante?

            Kommentaar


              Ma ausalt ülemäära Makelelet enam ei mäletagi. Tahaks öelda, et Kante kõvasti mitmekülgsem, aga no mina muidugi hääletaks Kante igas tabelis all time parimaks

              Azpilicueta ja Mata vist ka pigem sokutaks Ivani ja Williani asemele?
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Ühest lõhkuvast poolikust vast piisaks,Kante või Makelele saaksid üksi selle tööga hakkama küll. Essieni asemele läheks Mata mängu ehitajana ning Williani asemele ründekolmiku paremale äärele Robben.

                Kommentaar


                  Da-daa
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    fake news

                    Kommentaar


                      Vähemalt on selge, et John Terry sugust kaptenit temast ei tule.

                      Kommentaar


                        Olid ajad, olid majad! Isegi Aafrika Karikal sai keset hooaega käidud ning ikka sai kuldse putsa!
                        [/QUOTE]

                        Kommentaar


                          Ruud pajatab pikalt oma Chelsea päevist. Vahva lugemine.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kaks nädalat pärast Giroud' uut lepingut.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Kaks nädalat pärast Giroud' uut lepingut.

                              No suhteliselt kindel, et kui härra peaks liituma, siis ääre peal ta mängikski.

                              Kommentaar


                                No jaa tippu saamiseks või seal olemiseks ongi vaja kvaliteetset sügavust! Minule igatahes meeldib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X