Lehekülg 1170, kokku 1177 EsimeneEsimene ... 170670107011201160116611671168116911701171117211731174 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 23 381 kuni 23 400, kokku 23522

Teema: Chelsea FC

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Kõige frustreerivam on see, et Giroud ja Abraham istuvad teenimatult nädalast nädalasse pingil, kui sedagi.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Kõige frustreerivam on see, et Giroud ja Abraham istuvad teenimatult nädalast nädalasse pingil, kui sedagi.
    Tammyst on tõesti kahju ja tundub, et Tuchel ei pea tast midagi. On ta ju ülimalt mitmekülgne, tänu oma pikkusele hea õhus + sellejuures väga okei kiiruse ja tehnikaga ning pole ka isekas ja realiseerida mõistab. Samuti vanusepoolest noor. Ei pea vist väga selgeltnägija olema, et tegemist tundub olevat järgmise Lukaku,De Bruynega või Salahiga, kelle arusaamatutel põhjustel ajame minema ja pärast ilastame.

Giroudi puhul on pigem see, et mingites mängudes on ta kuradi hea ja on mingid mängus, kus mängiks nagu kümnekesi. Eks Werner lihtsalt on kindlam, et ta ikkagi igamäng suudab mingi taseme ja muutuse tuua.

Ma usun, et see hooaeg Tuchel üritab lihtsalt sitast (hooaja esimene pool) saia teha ning eks mõningaid ohverdusi tuleb teha ja kuni praeguseni oleks ikka debiilne viriseda.

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tammyst on tõesti kahju ja tundub, et Tuchel ei pea tast midagi. On ta ju ülimalt mitmekülgne, tänu oma pikkusele hea õhus + sellejuures väga okei kiiruse ja tehnikaga ning pole ka isekas ja realiseerida mõistab. Samuti vanusepoolest noor. Ei pea vist väga selgeltnägija olema, et tegemist tundub olevat järgmise Lukaku,De Bruynega või Salahiga, kelle arusaamatutel põhjustel ajame minema ja pärast ilastame.

Giroudi puhul on pigem see, et mingites mängudes on ta kuradi hea ja on mingid mängus, kus mängiks nagu kümnekesi. Eks Werner lihtsalt on kindlam, et ta ikkagi igamäng suudab mingi taseme ja muutuse tuua.

Ma usun, et see hooaeg Tuchel üritab lihtsalt sitast (hooaja esimene pool) saia teha ning eks mõningaid ohverdusi tuleb teha ja kuni praeguseni oleks ikka debiilne viriseda.
    Teil on 3 ründajat, meil Benzema ja muu on täis soust. Aga Valverde ja Mendy peaks tagasi olema. Seega kiirust saab juurde, muidu jooksete need penskarid täitsa umbe. Aga Real ennast nkn ületanud juba. Seega Timoke võiks finaalis skoorida, oleks ilus

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tuchel eelistab Wernerit kuna too ka sakslane. lihtne ju
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei suuda leida kuidagi seda postitust, kus ma sain kelleltki Chelsea fännidelt pähe, kuna ma ütlesin eelmisel aastal mingi Chelsea premmi mängu ajal, et toona väljakul olevad noored mängivad maruhästi, aga ilmselt suurem osa neist järgmisel aastal ei saa ilmselt platsilegi. Noh, businex as usual.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Tuchel eelistab Wernerit kuna too ka sakslane. lihtne ju
    samamoodi nagu ühes teises Londoni klubis kus Karl eelistas Friedrichit

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei suuda leida kuidagi seda postitust, kus ma sain kelleltki Chelsea fännidelt pähe, kuna ma ütlesin eelmisel aastal mingi Chelsea premmi mängu ajal, et toona väljakul olevad noored mängivad maruhästi, aga ilmselt suurem osa neist järgmisel aastal ei saa ilmselt platsilegi. Noh, businex as usual.
    Ma mäletan enamvähem seda diskussiooni sinuga antud teemal. Tol ajal Lamps tegi head tööd ja mingist tema sackist polnud juttugi. Lampard ju alustas seda hooaega ju ilusti nende samade noortega ja kõik said mängida sõltumata suurostudest. Abraham ja Odoi on nüüd kukkunud pingile peale peatreeneri vahetust, aga Mount ja James mängivad stabiilselt ka uue peatreeneriga võtmerollis. Seega mingit point prove siin pole ju?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma mäletan enamvähem seda diskussiooni sinuga antud teemal. Tol ajal Lamps tegi head tööd ja mingist tema sackist polnud juttugi. Lampard ju alustas seda hooaega ju ilusti nende samade noortega ja kõik said mängida sõltumata suurostudest. Abraham ja Odoi on nüüd kukkunud pingile peale peatreeneri vahetust, aga Mount ja James mängivad stabiilselt ka uue peatreeneriga võtmerollis. Seega mingit point prove siin pole ju?
    Tomori oli toona põhiline jorss, kuna ta pani siis keskkaitses hullu. Aga Abraham mängib järgmine aasta ilmselt Brightonis.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Mingit statistikat leiab palju klubide oma kasvandikud peale on saanud liigas tänavu?

Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Mul Gilmouri Billy-st kahju...oleks võinud laenule saata!

Usun, et Giroud laseb uuel hooajal jalga(ei pane pahaks kui tahab lahkuda), mis tähendab, et Tammy jääb alles kui just Haalandi ei saa...samas on tal vanus selline, et ei usu, et ta väga palju paremaks saab. Usun, et ta sobikski Evertoni/West Hami/Leedsi paremini...kahju aga tõsi minu meelest

Eesti koondislane Kasutaja szandor avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Täna on mäng.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Täna, siis lähevad end ajalukku kirjutama Werner-Mount-Harvetz-Chillwell-Jorginho-Kante-Azpi-Rüdiger-Silva-Christensen-Mendy

Harvetz ilmselgelt eelmise mänguga mängis täna ennast Ziyechi ja Pulisici asemel alg11

Kõik jahuvad, et ikka, et Real pole oma viimast sõna öelnud ja Ramos on tagasi ja küll Real edasi läheb jms. Tuchel Express tööle ja saadame Reali üksinda sinna Superliigase.

COME ON BLUEEEEEEEEES!!!!

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Saksa miljonid ei tee raisatud raha plaplapalpla....

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Kuradi pasa te meile müüsite😀

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Täiesti pu.... tra mis võimalusi ära ei lööda.... tra kohtunik kuses täis ennast Nacho kollasega....

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Realiseerimine on masendav.

Aga kõva!

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tuliiiiiiii see finaaallllllllllllll@@@@@@ real on seinas ja lets fucking goooooooooooooooooo

käige kõik perse oma raisatud miljonite ja noored ei saa platsile jne. Sakslased tegid 1:0 akadeemia vend 2:0 ja mic drop

Amatöör Kasutaja Solskjær avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2021

Algupärane

Chelsea (5.16) 3-1 (1.25) Real Madrid

Real lõi oma ühe ära, aga koondskoor võinuks, ja pidanukski, inetum olema.

Minu silmis konkreetne üleolek. Mitte kordagi ei tundunud, et Realil oleks mingigi plaan Chelsea maha murdmiseks.

Finaalis aga GO CHELSEA!

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Ramose kiirust oli lihtsalt piinlik vaadata, tal endal oli juba piinlik. Igaljuhul loodame, et Shitty seda tiitlit ei saa. Timo on nagu Benzema vahepeal, seega pole hullu. Kuigi ma ei saa endiselt aru, et miks ainus kiire vend Valverde ei alustanud teie noorte vastu. Aga ju ma ei peagi

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

tra kohtunik kuses täis ennast
    Jumala naljakas oli seda keset platsi enese täiskusemist ette kujutada

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid