320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tõsiselt loodan, et ma oma sõnu söön ja loodan, et ma olen ainukene kes on ikka väga väga pessimistlik seoses Schürrle tulekuga ning samastan sama saatusega, mis tabas Marini.

    Kommentaar


      hetkeseisuga siis scürle, torres, ba, lukaku ja de bruyne? puusalt tulistades pakun, et mingi ründaja võetakse veel ja torres&ba lähevad ringlusse.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        hetkeseisuga siis scürle, torres, ba, lukaku ja de bruyne? puusalt tulistades pakun, et mingi ründaja võetakse veel ja torres&ba lähevad ringlusse.
        Bruyne on siiski ikkagi puhas winger ja tema sinna ründajate seltskonda ei tohiks kuuluda.

        Kommentaar


          Äkki siin foorumi saksahuvilised oskavad mehest midagi rohkem kirjutada? Mulle see Schurrle ost tundub kuidagi kahtlane. Üsna krõbe hind käidi ikkagi minu arust välja mehe eest, kes küll versatiilne kuid samamoodi oli ka Kalou 22 aastane küll alles seega ROI peaks üsna hea olema. Viimaste aastate oste analüüsides peab tegelikult ka klubi usaldama, sest peale Marini otsest möödalaskmist polegi pandud. Ning kui ma ei eksi, siis peale tanki polegi premmis ühtki saksa koondislast mänginud? Igatahes tere tulemast!

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Ning kui ma ei eksi, siis peale tanki polegi premmis ühtki saksa koondislast mänginud?
            Siinkohal tõuseb küll trobikond saksa koondislasi püsti ja küsib, et mida?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Bruyne on siiski ikkagi puhas winger ja tema sinna ründajate seltskonda ei tohiks kuuluda.
              Puhas winger my ass. Suudab keskväljal ka edukalt passi lükata ja purakaid panna.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Siinkohal tõuseb küll trobikond saksa koondislasi püsti ja küsib, et mida?
                Peale Ballacki lõpetamist pole koondislasi premmis ju olnud!?

                Edit: väljendasin end jah esiti pisut valesti!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Puhas winger my ass. Suudab keskväljal ka edukalt passi lükata ja purakaid panna.
                  No keskväljal muidugi ka, kuid forward ta siiski ka ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Peale Ballacki lõpetamist pole koondislasi premmis ju olnud!?
                    Kuidas palun?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Kuidas palun?
                      Sealt ka see küsimärk.. Unise peaga läks täitsa meelest, et üks kraana seal Põhja-Londonis ikka on

                      Kommentaar


                        Podolski peaks ka sakslaste eest mängima.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Unise peaga võib ka Marin meelest minna.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Unise peaga võib ka Marin meelest minna.
                            Võibki, mis sest et eelnevas postituses teda mainisin. My bad, igatahes edu Andrele!

                            Kommentaar


                              Teemast natukene mööda aga kas Wordprez vahetastki värve seoses Mourinho tulekuga ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                See, et Torres Barcasse läheb vot seda jama ei usu kohe üldse. Ainuke hispaania klubi kuhu ta vōiks minna on Atletico Madrid.
                                Arvasin kunagi seda, et Torres Inglismaal Liverpooli välja ei vaheta. Aga võta näpust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X