320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
    Arvasin kunagi seda, et Torres Inglismaal Liverpooli välja ei vaheta. Aga võta näpust.
    Mis siduv sydameleping siis Torresel on Liverpooliga, et kusagile mujale premmi klubisse minek sind üllatas ?

    Kommentaar


      Ainus klubi, kuhu Torres ei lähe on REAL MADRID! Jätke meelde juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Ainus klubi, kuhu Torres ei lähe on REAL MADRID! Jätke meelde juba.
        No kui nüüd nagu nii öelda siis ega tal pole kuhugi minna ka väga... peaks vähemalt ühe sellise kõva Liverpooli hooaja tegema kui ta saaks jalaga ukse lahti lüüa ja öelda ma tulen nüüd siia!
        See, et Barca temast huvitatud on .. on tegelt ehk isegi super võimalus talle sest seal ta võiks päris hästi toimida.

        Ise väga ei oota ta lahkumist aga eks näis ... 1 septembrini on aega küll ja küll

        Kommentaar


          Algselt postitas MMclub Vaata postitust
          Teemast natukene mööda aga kas Wordprez vahetastki värve seoses Mourinho tulekuga ?
          Millest sa seda järeldad?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Millest sa seda järeldad?
            No ta ju figureeris siin päris palju chelsea avatariga nüüd viimasel ajal on pigem pooli teemas liverpooli logoga

            Kommentaar


              Algselt postitas MMclub Vaata postitust
              No ta ju figureeris siin päris palju chelsea avatariga nüüd viimasel ajal on pigem pooli teemas liverpooli logoga
              Ongi Liverpooli fänn, ega selline **** ei saagi kunagi ühegi tiitli eest rõõmustada südamest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ongi Liverpooli fänn, ega selline **** ei saagi kunagi ühegi tiitli eest rõõmustada südamest.
                Võiksite ta tagasi võtta jah.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Võiksite ta tagasi võtta jah.
                  Täpsustan igaksjuhuks, et ma ei mõelnud midagi halvustavat Liverpooli fännide kohta, teist ma pean väga lugu ja võtan mütsi maha, lihtsalt ei salli absoluutselt klubivahetajaid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Täpsustan igaksjuhuks, et ma ei mõelnud midagi halvustavat Liverpooli fännide kohta, teist ma pean väga lugu ja võtan mütsi maha, lihtsalt ei salli absoluutselt klubivahetajaid.
                    dafuq? Kas nagu ollaksegi siin nii nürid või milles asi?

                    Ning sellele eelmisele zakslaste loendusele lisaksin veel Lehmanni, Holtby ja praeguseks huvitaval kombel juba päris arvestava tasemeni jõudnun Ron Robert Zieleri. Mis sest, et ta Premieris vist platsile ei pääsenud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                      No kui nüüd nagu nii öelda siis ega tal pole kuhugi minna ka väga... peaks vähemalt ühe sellise kõva Liverpooli hooaja tegema kui ta saaks jalaga ukse lahti lüüa ja öelda ma tulen nüüd siia!
                      See, et Barca temast huvitatud on .. on tegelt ehk isegi super võimalus talle sest seal ta võiks päris hästi toimida.

                      Ise väga ei oota ta lahkumist aga eks näis ... 1 septembrini on aega küll ja küll
                      Mina küll teda Barcas ette ei kujutaks. Tegu ju puhtakujulise ründajaga, aga Barca mängujoonises ei ole puhast ründajat ette nähtud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                        Mina küll teda Barcas ette ei kujutaks. Tegu ju puhtakujulise ründajaga, aga Barca mängujoonises ei ole puhast ründajat ette nähtud.
                        See "Barca mängujoonis" ongi juba nii ülemängitav, et Vilanova peabki mingi muutuse läbi viima. Torres tooks nii mõnegi käigu juurde.

                        Eelnevale sakslaste nimistusse lisaks ka Jerome Boatengi, mängis ju see meeski enne Bayernisse minekut hooaja Premieris.

                        Kommentaar


                          Sascha Riether Fulhamist on sakslane

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                            No ta ju figureeris siin päris palju chelsea avatariga nüüd viimasel ajal on pigem pooli teemas liverpooli logoga

                            Minu teada pole tal kunagi Chelsea avatari olnud..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Minu teada pole tal kunagi Chelsea avatari olnud..
                              Pead pakule ei pane.. ehk tõesti... vabandan kui lekitasin valet informatsiooni

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                                Mina küll teda Barcas ette ei kujutaks. Tegu ju puhtakujulise ründajaga, aga Barca mängujoonises ei ole puhast ründajat ette nähtud.
                                Kui nii mõelda siis ega ju Neymar ka ei sobiks " barča " joonisega ... Barca hakkabki muutma mängujoonist ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X