320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ei ole saladus, et pean Torresest juba 10 aastat lugu ja ega tüüp ei tagunud omale rusikaga vastu rinda, et lõin 4 väravat. Vaid läks peale mängu väravavahti lohutama ja kes luges siis see teab ka mida ta veel rääkis eilse mängu kohta. Kuid tõesti, Tahitile ei ole just raske väravaid lüüa, koguaeg jooksid seal 2 kesi Villaga väravavahiga silmitsi. Itaaliale või Saksamaale finaalides lüüa oli kindlasti kordi raskem, kui Tahitile 4 lüüa Vähemalt sai 4 kolli juurde ja lähenes jõudsalt Raulile. 9 väravat veel vahe, ei tea kas läheb ka mööda? Siis tõuseks läbi aegade paremuselt 2 väravakütiks Hispaania koondises. Villa on ikka hullu pannud koondise eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Chelsea ja Adidas jätkavad koostööd. Lepingut pikendati koguni 10 aastat. Hää lahendus - adi jalkasärgid on reeglina alati väga stiilsed (mitte ainult CFC omad) ja suuri košmaare ei ole eriti kusagil pidanud kannatama. Lisaks on mängus tõenäoliselt ka täitsa kopsakas papirull. Kena kena.
      Tegelikult on see hää lahendus peamiselt ainult selle poolest, et pikal lepingul on esimesed aastad oluliselt tulutoovamad kui lühemal ja need aitavad Chelseal ehk FFP reegleid kuidagi täita.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas MMclub Vaata postitust
        Tegelt hästi kokkuvõetud ... leierdasin liiga pikalt ..
        Mul oleks väga hea meel, kui Hispaania Nigeeria mängus üks sinisärkidest midagi korda saadab. Ma ei rääkind, et mul ei ole üldse hea meel, lihtsalt ma olen nii DEBIILIK, et ma ei saa aru, mida on nii väga rõõmustada ja suurt ning rooslist järeldada amatööridele löödud 4 värava põhjal. Mainin ära lööjaks oli maailma tugevaima koondise ründaja, kes omakorda mängib Premier Leagues.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Mul oleks väga hea meel, kui Hispaania Nigeeria mängus üks sinisärkidest midagi korda saadab. Ma ei rääkind, et mul ei ole üldse hea meel, lihtsalt ma olen nii DEBIILIK, et ma ei saa aru, mida on nii väga rõõmustada ja suurt ning rooslist järeldada amatööridele löödud 4 värava põhjal. Mainin ära lööjaks oli maailma tugevaima koondise ründaja, kes omakorda mängib Premier Leagues.
          Vähemalt millestki oled aru saanud Pole siin keegi kõvatanud,et taoti nii räigelt ära Tahiti ja nagu tegu oleks olnud mõningase finaaliga kõrge tasemega koondise vastu. Ilmselt pole mõtet üldse hakata siis mõnest hooaja mängust siin foorumis rääkimagi (nt. Hulli vastu), kuna härradele vast ei ole need klubid ka piisavalt profesionaalsed?
          Keegi midagi mängu kohta mainib siis ainuke tark lause,mida kirjutame on "ja siis?". Sobib, nii teemegi!
          Lisaks võiks Nasfal ja ChelseaFC teha mingisuguse nimekirja meeskondadest, kelle vastu teised Chelsea fännid tulemusi siin foorumis kommenteerida võivad. Aitaks igasugu jamasid ära hoida.

          Kommentaar


            Ära nüüd solvu. Veidi svipsis peaga kirjutatud post oli. Mind isiklikult tegelt ei koti ka, mida sinised teevad väljaspool klubi. Pole kunagi Hispaania koondis meeldinud ja ei hakka meeldima ka, olgu või kogu koosseis Chelsea mängijaid täis. Aga see selleks, rohkem minu isiklik omapära. Pigem võiksid siis midagi kirjutada ka mängust mitte lihtsalt öelda, et see ja see lõi nii palju väravaid. Otsest livescore pole ju vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas MMclub Vaata postitust
              kõik ju sinistele augustis algavale uuele Premier League hooajale kasuks ( Parem Tahitile 4 väravat lüüa ja trenni teha kui USA klubis tobi tirida ja mustadele lõuksi pakkuda ).
              Kus ta siis kasuks on? Selle asemel, et rahulikult patakaid laadida ja end eriti kurnavast hooajast välja puhata, on mehed "sunnitud" koondise värve kandma. Kui mehi just müüginimekirja ei panda, ei näe mina küll nendes mängudes mitte mingisugust kasu. Millal said viimati sellised mehed nagu Mata ja Oscar puhata? Loodetavasti ei kannata sellest järgmise hooaja algus.

              Kommentaar


                Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                Lisaks võiks Nasfal teha mingisuguse nimekirja meeskondadest, kelle vastu teised Chelsea fännid tulemusi siin foorumis kommenteerida võivad. Aitaks igasugu jamasid ära hoida.
                Kes see veel on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                  Kes see veel on?
                  Selline ärapanemine..... Awesome....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Selline ärapanemine..... Awesome....
                    Või sina tuled mulle rääkima ärapanemisest. Huvitav, millega sa ise pidevalt tegeled. Siin oled üks kõva mees kes kõike teab ja igaühe paika paneb.. -ja mujal, tungid võõrale õuele ning hakkad pimesi lahmima ja ülbitsema. Sry, aga mul sai sellest kõigest mõõt täis.

                    Kommentaar


                      never go full retard

                      Kommentaar


                        Siinset teksti lugedes tuli millegi pärast meelde üks tegelinski...
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                          Või sina tuled mulle rääkima ärapanemisest. Huvitav, millega sa ise pidevalt tegeled. Siin oled üks kõva mees kes kõike teab ja igaühe paika paneb.. -ja mujal, tungid võõrale õuele ning hakkad pimesi lahmima ja ülbitsema. Sry, aga mul sai sellest kõigest mõõt täis.
                          Haha, naerda sai taas

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              jess torres on raudselt tagasi!!!
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                                jess torres on raudselt tagasi!!!
                                Tundub, et rapsib ja üritab sest kui sul on võimalus treenida Mourinho all aga too ei võta sind tõsiselt ja üritab maha parseldada siis peabki olema ju isu ja tahtmist täis ning ennast tõestada kasvõi Tahiti või Nigeeria vastu sest kui isegi neile ei löö siis on ju asi hapu ja miks The Lucky One peaks ümber mõtlema...

                                ei jõua ära oodata mängu Itaalia vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X