320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Courtois, De Bruyne ja muud sellid teeniksid juba praegusel hetkel klubile korraliku kasumi ilma et oleks sinise särgi kunagi üldse selga tõmmanud. Vajadusel saaks ka Mata, Hazardi, Oscari ja Luizi müüdud ilma et mingeid numbreid korstnasse peaks kirjutama. Torresed on pigem ju siiski erandid.
    Tõsi, Courtois ja De Bruyne müügist teeniks kasumit, mõlemad on ennast ka juba kõrgemal tasemel tõestanud. Samas, kui suur on tõenäosus, et neist ültse kunagi Chelsea põhimeesteks saavad? Tundubki, et tegemist oli rohkem nö. treeneri ostudega, kus romka köhis lihtsalt pappi välja, et uue treeneri soove rahuldada. Ehk mu eelmise postituse mõte oli, et Cavani ostuks ei pea taga ajama mingit resale value-t, sest Chelsea pole seda kunagi teinud. Romka ajab siiski karikaid taga ja elu on näidanud, et ta on suht kannatamatu inimene.


    Milline normaalne klubi annaks praegu Luizi eest 25M või Hazardi eest 40M? PSG? Monaco? keegi veel? Ma ei väida, et nad pole mängumehed, aga hetkel nad küll veel oma hinda välja ei vea.

    Kommentaar


      Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
      Ehk mu eelmise postituse mõte oli, et Cavani ostuks ei pea taga ajama mingit resale value-t, sest Chelsea pole seda kunagi teinud. Romka ajab siiski karikaid taga ja elu on näidanud, et ta on suht kannatamatu inimene.


      Milline normaalne klubi annaks praegu Luizi eest 25M või Hazardi eest 40M? PSG? Monaco? keegi veel? Ma ei väida, et nad pole mängumehed, aga hetkel nad küll veel oma hinda välja ei vea.
      Hetkel ju suht selgelt näha, et klubi mängib FFP reeglite järgi ja seda resale valuet ka üleminekutel otsib.

      Spekuleerida pole siin küll mõtet, aga 25 milli eelmise hooaja Luizi eest on täiesti reaalne saada. Hazardit ajasid selle sama summa eest taga mitu teistki meeskonda ning peale üsna edukat esimest hooaega ning vaadates ka noort vanust võib küll öelda, et hind tal just langenud pole. Cavani on ja jääb pigem luksus või siis "marquee" ostuks ning kui Napoli just hinda alla ei lase pole isegi Romka nõus selliseid numbreid välja käima. Aeg oma eelarvamused Chelseast ehk ümber muuta?

      Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
      Tundubki, et tegemist oli rohkem nö. treeneri ostudega, kus romka köhis lihtsalt pappi välja, et uue treeneri soove rahuldada.
      Tegelikult on pigem vastupidi ning noorte belglaste puhul on tegu Emenalo & Co poolt aproovitud ostudega.

      Kommentaar


        Ok, annan alla , mitte et ma muidugi su jutuga nõus oleks, aga pole mõtet seda diskussiooni siin edasi ajada.

        Kommentaar




          2 meest siis oleks top 10 väljaku mängijaga sees

          Kommentaar


            Kommentaar


              Pärast pikki rännakuid siin ja seal, müüdi Bruma PSV-sse. Tagasiostuklausliga, aga me ju kõik teame mida see reaalsuses tähendab. Head teed tal minna. Noored ja hakkajad mulle meeldivad, olgugi et nägin omal ajal Rajkovic'is suuremat potensiaali kui Brumas.

              Kommentaar


                mata oleks võind pendla ära rabistada et puhkust oleks saanud aga eiii..
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ei oleks puhkust saanud, kolmanda koha mäng on ka.
                  Seal mänginuks Fabregas, Villa ja muu mõttetu Hispaania B.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Seal mänginuks Fabregas, Villa ja muu mõttetu Hispaania B.
                    Olen viimase aasta jooksul palju Hispaania koondise mänge näinud, ning väravateni jõuavad pigem Soldado, Mata ja Fabregas, kui söödukunnidest barca gäng Xavi, Iniesta, Busquets ja Pedro. Mata eilses mängus tekitas olukordi ja küsis palli igas platsi nurgas...kui talle lõpuks põhikoosseisu koht antakse, siis Matast tuleb MM-il Hispaania koondise võtmemängija.

                    Kommentaar


                      Vaatasin nende mängu Haitiga ning Hispaania koondis oli kohe meeldiva näo ja olemisega kui Xavi, Iniesta, Pedro ja Busquetsi asemel mängisid Cesc, Mata, Cazorla ja Martinez.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Vaatasin nende mängu Haitiga ning Hispaania koondis oli kohe meeldiva näo ja olemisega kui Xavi, Iniesta, Pedro ja Busquetsi asemel mängisid Cesc, Mata, Cazorla ja Martinez.


                        tähemärgid
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar




                          Ja maha ta kanti ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Vaatasin nende mängu Haitiga ning Hispaania koondis oli kohe meeldiva näo ja olemisega kui Xavi, Iniesta, Pedro ja Busquetsi asemel mängisid Cesc, Mata, Cazorla ja Martinez.
                            Cazorla on fifas jumala tugev mul ... mõtlesin et mainin ära kui selline komplimenteerimine tuli.

                            Iseenesest Marini laen hea uudis, aga ma ei usu et ta väga enam meie eest mängib. De Bruyne puhul aga teine lugu. Võiks Dortmundi laenule saata eurojalgpalli jaoks ja siis järgmine aasta koju ära võtta.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Olen viimase aasta jooksul palju Hispaania koondise mänge näinud, ning väravateni jõuavad pigem Soldado, Mata ja Fabregas, kui söödukunnidest barca gäng Xavi, Iniesta, Busquets ja Pedro. Mata eilses mängus tekitas olukordi ja küsis palli igas platsi nurgas...kui talle lõpuks põhikoosseisu koht antakse, siis Matast tuleb MM-il Hispaania koondise võtmemängija.
                              Iniesta ja Xavi põhitöö on loomulikult väravate löömine. Busquetsist rääkimata.

                              Kommentaar


                                Sunday Times claim the baggies want Chelsea stiker Demba Ba on a season long loan deal.The Sunday People claim today that Arsenal boss Arsene Wenger is interested in signing Fernando Torres and hopes to partner El Nino alongside Gonzalo Higuain.
                                Tõenäoliselt siis üks neist kuhugi siiski läheb, Ba laenule oleks hea vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X