320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siin keegi mängib Fantasyt?

    Kommentaar


      Rooney võib samasugune mental flop olla nagu Torres. Kui mu mälu ei peta, siis paar aastat tagasi, kui inglise meedia Rooney lõbutüdrukutest rääkis, siis mängis ta terve seasoni lõpu ja MM-i väga tujutult.

      Kommentaar


        Mul on Rooneyst jumala savi... pigem isegi loodan et ei tule ja kui tuleb siis tuleb viimasel üleminekupäeval ja selleks ajaks on hind lakke krutitud ja on selle hooaja liiga mäng juba siniste ja punaste vahel mängitud .. ehk rooney ei pea mängima siis kas uue tööandja vastu või teistpidi Old Traffordil...

        Ise mängin küll Fantasyt.

        Kommentaar


          Mina mängin ka. hakkaski praegu huvitama, et kas üldse on mingi teema siin soccernetis selle kohta? kiire otsinguga ei leidnud ühtegi, mis oleks tehtud enne 2010. aastat..

          Kommentaar


            Shrek võiks ikka väljamaale minna pensile ära (come on PSG and Monaco)

            Algselt postitas Long John Vaata postitust
            Kas siin keegi mängib Fantasyt?
            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
            Ise mängin küll Fantasyt.
            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
            Mina mängin ka. hakkaski praegu huvitama, et kas üldse on mingi teema siin soccernetis selle kohta? kiire otsinguga ei leidnud ühtegi, mis oleks tehtud enne 2010. aastat..
            Fantasy tavaliselt siin teemas ju

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Shrek võiks ikka väljamaale minna pensile ära (come on PSG and Monaco)






              Fantasy tavaliselt siin teemas ju
              Mitte kedagi ei koti kui Liverpooli fännid ajavad enda teemas mingit suvalist soccerneti päevade turniiri ja postitavad sinna ennast ale coqi kastiga siis ei tohikski sind see kiigutada kui meie räägime kas teeme CFC fännidega ühise fantasy liiga... gtfo arnsl cnt!!

              Kommentaar


                Lol overreact much?
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  No ma ei lugenud mitte midagi tarka sealt välja .. mingi mõttetu tähelepanu suunamine kuhugi ma ei tea ...

                  Kommentaar


                    haha, ma ka arsenali fänn, ma lootsin, et pigem tehtaks terve inglise liiga peale ühine fantasy liiga vms. ainult chelsea fännid huvi ei paku, lihtsalt nägin, et tuli siin jutuks

                    Kommentaar


                      Kõik on mõeldav ja täitsa korraldatav... aga sellisel juhul võiks teha / kasutada juba tõesti eraldi alateemat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                        Mitte kedagi ei koti kui Liverpooli fännid ajavad enda teemas mingit suvalist soccerneti päevade turniiri ja postitavad sinna ennast ale coqi kastiga siis ei tohikski sind see kiigutada kui meie räägime kas teeme CFC fännidega ühise fantasy liiga... gtfo arnsl cnt!!
                        Super vastus! Lihtsalt super!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Super vastus! Lihtsalt super!
                          Arvestades kui lühikese ajajooksul sa oled endale kogunud 2100 postitust siis sul mingeid targemaid sõnavõtte polegi vist?

                          Kommentaar


                            Pisar tuleb silma lugedes, et ei ole mina see ainukene, kes Empire Buildingu suuruste egodega Arsenali fännidele midagi öelda julgeb

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Pisar tuleb silma lugedes
                              You got that one right

                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Empire Building
                              Not that one tho.


                              Härrased. Kõike saab ka ju viisakalt seletada. Kui esimese asjana grilli ronida ja cnute loopida, siis on kole oht ise selle cnutina silma jääda.
                              Naljakas, et kerge FF chati peale tuli tahe kohe kõigil eraldi teemasse liikuda, aga kordamööda gunnareid putsi saata sobib siin teemas ka (tõsi, sobivatel asjaoludel on see lubatud ). Keep calm and support Chelsea, son
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Mis te arvate, kas Kaljul on täna võimalusi? Kavatsen minna vaatama, näiteks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X