320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TRA keegi võiks MOURINHOLE sisse sõita.... See tema marginaalne nimi ''The Special ONE'' tähendab seda ühte väravat millega Šveitsi klubi nn Maailma tippklubile ja ühe suurima eelarvega klubile ära keerab... Sõltumata olukorrast....

    Eest võiks kogu selle pasa maha müüa ja mingi korraliku beasti osta like a Ibra,Falcao,Higuain mitte mingeid kuradi 33 aastaseid Anzhi pingipoisse. Jube jama on kui 50 miljoniline au ja uhkus jookseb nagu Rimo Hunt mööda väljakut ja midagi korda ei saada.

    Oscaril ei läinud täna pallid kohale ega midagi no milleks perse küll on olemas JUAN MATA..... Eelmine hooaeg maailma üks parimaid playmakereid. Kui Basel bussi pargib, siis me peaks omast kogemusest teadma, et ei tasu tuua individuaalsete oskustega mängijat kes nagu MONGOL peaga vastu seina jookseb.... Mäng on vaja lahti arutada

    Talvel kui muud ei saa siis võiks teha seda ''Arsenali Henry'' versiooni tuues Drogba tagasi. Midagi peab muutuma....

    Kommentaar


      Ma isegi ei viitsi alustada...

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Talvel kui muud ei saa siis võiks teha seda ''Arsenali Henry'' versiooni tuues Drogba tagasi. Midagi peab muutuma....
        Arvad tõesti, et Drogba muudaks asju?
        Kala mädaneb ikka peast

        Kommentaar


          Mitte ühtegi lööki mighty Baseli vastu? You 'avin a laugh?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            Arvad tõesti, et Drogba muudaks asju?
            Kala mädaneb ikka peast
            Ütle, aga mida ta hullemaks muudaks? Vähemalt oleks huvitavam jälgida

            Kommentaar


              Seriously, what the fuck happened tonight?

              Minu meelest võiks jaanuaris Mikeli, Williani, Ramirese ja vb veel paar tüüpi rahumeeli maha parseldada. Enough is enough. Jaanuaris tuleb mingi puhastus teha, et Meistrite Liigas mingi võimalus kaugele jõuda oleks.
              Remember, remember, we're shit in November!

              Kommentaar


                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                Arvad tõesti, et Drogba muudaks asju?
                Kala mädaneb ikka peast
                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ütle, aga mida ta hullemaks muudaks? Vähemalt oleks huvitavam jälgida
                Toodi ju meile eelmise aasta jaanuaris all mighty paugutaja Demba "Kumm" Ba... see ei muuda mitte midagi... tõmmake tuure maha - räägiks praegu nagu juba Meistrite Liigast välja kukkumisest.. mäng oli täna ühtlaselt kõigi poolt sitt.. esimene poolaeg taoti Eesti IV liiga kombel mingeid idiootseid palle ette... isegi Falcao või Ibra poleks neid sealt kätte saanud ... mis vahet seal on kes ees töllerdab kui meie All mighty keskväli oli ülipask ??

                Teine pa. seal midagi ees toimus, Torres tripsutas aga lõpuks jooksis seal umbe... täpselt samamoodi nagu Willian, tennistega Ramires komistas jne .. sitt päev lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mushroom Ninja Vaata postitust
                  Seriously, what the fuck happened tonight?

                  Minu meelest võiks jaanuaris Mikeli, Williani, Ramirese ja vb veel paar tüüpi rahumeeli maha parseldada. Enough is enough. Jaanuaris tuleb mingi puhastus teha, et Meistrite Liigas mingi võimalus kaugele jõuda oleks.
                  Tüüpiline.. 1 sitt mäng ja juba hakatakse pareseldama.. Williani mina küll maha ei müüks ...

                  Kommentaar


                    Willian ei ole midagi eriti korda saatnud seni, see pole esimene väga kahvatu mäng tema poolt. Samamoodi on Mikel ja Ramires suht kasutud viimasel ajal. Teised mehed mängisid ka täna sitasti, aga nende kohta mul üldiselt halbu sõnu siiski ei ole.
                    Remember, remember, we're shit in November!

                    Kommentaar


                      Selle hooaja alguse puhul tuleb tunnistada, et Chelsea mängis Beniteze juhendusel paremat jalgpalli kui nüüd The Arrogant One'i ajal. Jah, me oleme Premier League'is kolmandad ja Champions League'is on edasipääs kindlustatud, aga üldine mängupilt oli siis parem, eriti kevadel.
                      Remember, remember, we're shit in November!

                      Kommentaar


                        Juhuuuu!!!

                        Remember, remember!
                        We are awesome shit in fucking November!!!

                        Kas Mou ei taha, et Mata mängiks mundialil? wtf? Kui Matat pühapäeval algkooseisus ei ole, siis on tema aeg Londonis ilmselt läbi. Palun vabandust, aga ma ei saa sellest Mou otsusest lihtsalt aru. Fucking neandertaal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Long John Vaata postitust
                          Juhuuuu!!!

                          Remember, remember!
                          We are awesome shit in fucking November!!!

                          Kas Mou ei taha, et Mata mängiks mundialil? wtf? Kui Matat pühapäeval algkooseisus ei ole, siis on tema aeg Londonis ilmselt läbi. Palun vabandust, aga ma ei saa sellest Mou otsusest lihtsalt aru. Fucking neandertaal.
                          Ta on rämedalt hea, kuid kui ma oleks suurklubi treener võtaks ikkagi kellegi teise Mata asemel. Jah olen lohh/loll/mittetajuja jne, kuid ei sümpatiseeri see mees nii väga. Liiga palju tunnustust saab minu meelest kogu tiimi eest (lol).
                          See on m i n u arvamus, mitte tõde.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ziggs Vaata postitust
                            Ta on rämedalt hea, kuid kui ma oleks suurklubi treener võtaks ikkagi kellegi teise Mata asemel. Jah olen lohh/loll/mittetajuja jne, kuid ei sümpatiseeri see mees nii väga. Liiga palju tunnustust saab minu meelest kogu tiimi eest (lol).
                            See on m i n u arvamus, mitte tõde.
                            Mourinho, sina vää?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mushroom Ninja Vaata postitust
                              Minu meelest võiks jaanuaris Mikeli, Williani, Ramirese ja vb veel paar tüüpi rahumeeli maha parseldada. Enough is enough. Jaanuaris tuleb mingi puhastus teha, et Meistrite Liigas mingi võimalus kaugele jõuda oleks.
                              Risti vastupidi - usu mind, hooaja II pool saab olema see, kus tänu pikale pingile hakkab erinevates liigades positiivses suunas teistega vahe sisse tulema. Väsimused, vigastused ja muud faktorid on need, mis tihtipeale väga südikalt alustanud satsid vähe õrnema leegiga põlema panevad.

                              Eilne mäng oli muidugi paras komejant - kogu austuses Saksa jalgpalli vastu, loodan siiski, et Basel siit grupist edasi saab. Tahan neid sel hooajal veel mõnele suurele "nahka tegemas" näha. Eile näidati fantastilist minekut!

                              Kommentaar


                                Ok poisid, ma tunnistan ausalt ülesse. Ma oman nahast rahakotti, kus on peal metallist Chelsea jalgpalliklubi logo. Arvan et see oli ka eilse ebaedu põhjuseks. Vabandan.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X