320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Mourinho, sina vää?
    Täna Mourinho, eile Ancelotti.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ziggs Vaata postitust
      Ta on rämedalt hea, kuid kui ma oleks suurklubi treener võtaks ikkagi kellegi teise Mata asemel. Jah olen lohh/loll/mittetajuja jne, kuid ei sümpatiseeri see mees nii väga. Liiga palju tunnustust saab minu meelest kogu tiimi eest (lol).
      See on m i n u arvamus, mitte tõde.
      Nagu ka juba Rein mainis.
      Ziggs, alles eile oli sul Reali avatar, aga täna juba Chelsea? Küll sul käib see asi ikka kiirelt. Järgmine nädal äkki Bayern/Barca/ManU?

      Glory glory glory

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ok poisid, ma tunnistan ausalt ülesse. Ma oman nahast rahakotti, kus on peal metallist Chelsea jalgpalliklubi logo. Arvan et see oli ka eilse ebaedu põhjuseks. Vabandan.
        Võimatu.. nulliring kuna mul on samasugune.

        Kommentaar


          Algselt postitas Debs Vaata postitust
          Nagu ka juba Rein mainis.
          Ziggs, alles eile oli sul Reali avatar, aga täna juba Chelsea? Küll sul käib see asi ikka kiirelt. Järgmine nädal äkki Bayern/Barca/ManU?

          Glory glory glory
          Ta mingi imelik glorikas. Oleks Chelsea siis eile vähemalt võitnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
            Ta mingi imelik glorikas. Oleks Chelsea siis eile vähemalt võitnud.
            Tra ma olen alles tattnokk mitte 30ndates kärss, mida kuradit te päevad otsad nokite. Küll ma saan oma lemmikklubi. Mulle on Chelsea meeldinud kaua, ja Reali "fänn" olen Ronaldo pärast. Tehke tema avatar ja muudan kohe ära.
            Tra. Liiga gei tuli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ziggs Vaata postitust
              Tra ma olen alles tattnokk mitte 30ndates kärss, mida kuradit te päevad otsad nokite. Küll ma saan oma lemmikklubi. Mulle on Chelsea meeldinud kaua, ja Reali "fänn" olen Ronaldo pärast. Tehke tema avatar ja muudan kohe ära.
              Tra. Liiga gei tuli.
              Nasfali vend?

              Aga äkki on tõesti lootust, et kuna eelmised hooajad Mata on ikkagi lõpuks ära väsinud, siis Moro kasutabki meest hooaja teises pooles, et siis tulla, näha ja võita.

              Kommentaar


                Siin ongi asi mingis isiklikus vimmas, kuid treener peaks tegema seda mis MEESKONNALE on parim ning Mata pingile jätmine on ikka väga suur karuteene Mou poolt.
                Hooaja teises pooles kasutamisest veel nii palju, et kui Jose peakski Juani kasutama ning viimane teebki ainult säravaid esitusi (milles pole kahtlustki) siis võime kindlasti kuulda kuidas see oligi Mourinho special plan, tal oli kõik nii välja mõeldud...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Dennzl Vaata postitust
                  Nasfali vend?

                  Aga äkki on tõesti lootust, et kuna eelmised hooajad Mata on ikkagi lõpuks ära väsinud, siis Moro kasutabki meest hooaja teises pooles, et siis tulla, näha ja võita.
                  Miks sa minu vennaks teda tembeldad? Mul on kindel lemmikklubi ning sinusugune ei tule ütlema, kes on mu vend või kes ei ole, nii et lõuad, kutsikas.

                  Kommentaar


                    Noh. Vaatab teisest küljest. Matat on mõtet mängitada kas tipuründaja taga või vasakul äärel. Seal on ees kas Oscar ehk vast selle hooaja seni teravaim pliiats või Hazard, kes on küll alla ootuste mänginud (ja tegelt võibolla pidanuks paar mängu vahepeal pinki nühkima), kuid sellegipoolest on olnud üks me parimaid. Ja kui loll möla kõrvale jätta, siis üldiselt ju Maureen teab, mida teeb. Oscarit paremas ääres ka näha ei taha, ajalooliselt kasutu on ta seal. Keskel vaataks meeleldi, aga mine tea, ehk piiraks seegi tema kasulikkust (ja nii see Lampard sinna iga mäng maandubki, reaalseid alternatiive väga pole). Isiklik vimm on vast üle pingutatud. Iseenesest tahaks ju kõik, et pingiltki oleks variante võtta (korralikke, mitte Kalou). Platsil nähtava põhjal ehk peaks üht och teist aeg-ajalt ümber korraldama, aga pole Rafat, on Jose. Vast teab paremini.

                    That said, ei imestaks, kui Mata ise selle kino peale PSG-sse kipub. Heartbreaking (uus Zola ja whatnot), aga mis sa teed noh.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Miks sa minu vennaks teda tembeldad? Mul on kindel lemmikklubi ning sinusugune ei tule ütlema, kes on mu vend või kes ei ole, nii et lõuad, kutsikas.
                      See postitus ise (ja minu lemmik, klassikaline 'kaua mölised, pistan selle karika perse sulle') vast selgitab ka, miks sulle pidevalt hõlma hakatakse. Nii ei räägita inimestega ju krt.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Noh. Vaatab teisest küljest. Matat on mõtet mängitada kas tipuründaja taga või vasakul äärel. Seal on ees kas Oscar ehk vast selle hooaja seni teravaim pliiats või Hazard, kes on küll alla ootuste mänginud (ja tegelt võibolla pidanuks paar mängu vahepeal pinki nühkima), kuid sellegipoolest on olnud üks me parimaid. Ja kui loll möla kõrvale jätta, siis üldiselt ju Maureen teab, mida teeb. Oscarit paremas ääres ka näha ei taha, ajalooliselt kasutu on ta seal. Keskel vaataks meeleldi, aga mine tea, ehk piiraks seegi tema kasulikkust (ja nii see Lampard sinna iga mäng maandubki, reaalseid alternatiive väga pole). Isiklik vimm on vast üle pingutatud. Iseenesest tahaks ju kõik, et pingiltki oleks variante võtta (korralikke, mitte Kalou). Platsil nähtava põhjal ehk peaks üht och teist aeg-ajalt ümber korraldama, aga pole Rafat, on Jose. Vast teab paremini.

                        That said, ei imestaks, kui Mata ise selle kino peale PSG-sse kipub. Heartbreaking (uus Zola ja whatnot), aga mis sa teed noh.
                        Sa vist väga ei jälginud, mida Mou Hispaania pealinnas viimasel aastal korraldas? He lost it. Totally.
                        Adan vs Casillas on vist kõige parem näide. Ja mitte ainus.
                        Overrated. Suurelt
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Iseenesest tahaks ju kõik, et pingiltki oleks variante võtta (korralikke, mitte Kalou).
                          Kalou oli korralik sub imo. Ehk isegi supersub?!? kuid iga kord mil ta põhis alustas oli tema mängus palju kakat. Mälestagem Kalou'd tema panusega Chelsea CL võidus, ehk siis võõrsil löödud värav Benfica vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kalou oli korralik sub imo. Ehk isegi supersub?!? kuid iga kord mil ta põhis alustas oli tema mängus palju kakat. Mäletagem Kalou'd tema panusega Chelsea CL võidus, ehk siis võõrsil löödud värav Benfica vastu.
                            12345
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              12345
                              Tnx, olen keeltes nõrk.

                              SOTON-i vastu sooviks näha algkoosseisu:
                              Cech
                              Ivan Cahill Terry Azpi
                              Mikel Lamps

                              Schürrle Oscar Hazard
                              Torres

                              Kommentaar


                                "Kalou oli korralik sub imo. Ehk isegi supersub?!? kuid iga kord mil ta põhis alustas oli tema mängus palju kakat. Mälestagem Kalou'd tema panusega Chelsea CL võidus, ehk siis võõrsil löödud värav Benfica vastu."

                                Minu arust oli ka Kalou just perfektne pingimees. Tuli vahetusest, lõi vajaliku ära. Alustades imes. Ja poisil polnud suurt vingumist ka, et ta pidevalt just vahetusest mängu sekkus.
                                LOSC'is mängib ka täitsa asjalikult, palju väravaid ei löö aga söödab ja pingutab kõvasti.

                                P.S See Mata hoidmine teiseks hooaja poolest on küll natuke jabur jutt, sellisest puust mängijad ei peaks ega tohikski nii kaua puhata, st mitmendat kuud pingil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X