320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Romelu likes to speak," he continued. "The only thing he didn't say is why he went to Everton on loan.

    "The last thing I said to him was, 'Why do you never say why you are not here [at Chelsea]?' It is something he should think about, why he is not with us."- Mourinho
    Lukaku laenule minekul oli mängus poisi enda suhtumine pigem? või mis keegi teine sellest välja võib lugeda?

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      See postitus ise (ja minu lemmik, klassikaline 'kaua mölised, pistan selle karika perse sulle') vast selgitab ka, miks sulle pidevalt hõlma hakatakse. Nii ei räägita inimestega ju krt.
      Ma saan ise ka aru, et lolli peaga on öeldud igast jama.... Aga sellest on aega möödas ja ei pea igat teist, kes ei meeldi mu pereliikmeks või varikontoks tembeldama SUURED VABANDUSED VEELKORD KÕIGI EES KELLE TUNDEID MA RIIVANUD JA SOLVANUD OLEN

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Sa vist väga ei jälginud, mida Mou Hispaania pealinnas viimasel aastal korraldas? He lost it. Totally.
        Adan vs Casillas on vist kõige parem näide. Ja mitte ainus.
        Overrated. Suurelt
        Väga detailselt kursis pole. Kuuldu põhjal oli umbes nii, et mingi vend hakkas arvama midagi, torgati pingile ära ja läks ajalehtedesse kiunuma. Ilmselt oskad mind parandada. Raske uskuda küll, et pärast ühte keerulisemat hooaega kõik see skill peetis on ja rate ülemäära overisse kisub. A mine tea.

        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kalou oli korralik sub imo. Ehk isegi supersub?!? kuid iga kord mil ta põhis alustas oli tema mängus palju kakat.
        Minagi olen tänulik tema mõne mängupäästva värava eest, aga härrased mäletavad üksikuid häid hetki ja unustavad kuus aastat retsi masendust, mis mehe tegutsemine tekitas. Pendlaid lõi nagu kunn, I'll give you that

        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        SOTON-i vastu sooviks näha algkoosseisu:
        Cech
        Ivan Cahill Terry Azpi
        Mikel Lamps

        Schürrle Oscar Hazard
        Torres
        Vähemalt Torrese sa saad ka, sest pressikal rääkis boss, et Samuel olla ühes Luiziga jätkuvalt vigased. Esimesena nimetatu siis nii paari nädala jagu.

        Lisaks rääkis ta, et jaanuaris ründesse täiendusi ei tooda ja vähemaks ka ei viida. Coentrao sai ka kindla ei. Samuti, et lähima aja tihedas graafikus on squad see, mis loeb ja võimalus end tõestada on kõigil. Üsna teemasse jutt, eks siis ole näha, palju sealt Special Juani laekub lõpuks.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Vähemalt Torrese sa saad ka, sest pressikal rääkis boss, et Samuel olla ühes Luiziga jätkuvalt vigased. Esimesena nimetatu siis nii paari nädala jagu.
          Mis teema Luiziga on? Brasiilia jaoks on algkoosseisu mängija aga Chelsea jaoks vigastatud?

          Kommentaar


            Kurat kui Luiz ja Special Juan mängida ei saa järgmistes mängudes siis karta on, et nad lahkuvad. Kurat Jose võta midagi ette!
            FCTW

            Kommentaar


              No ma võin ju üle korrata, et Luizil on põlv vigane. Jose ole hea, ära teda järgmistes mängudes platsile pane, las saab terveks enne
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Sotoni vastu:
                Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Essien, Ramires; Mata, Oscar, Hazard; Torres.
                Pink:
                Schwarzer, Cole, Mikel, Lampard, Schurrle, Willian, Ba

                Essieni platsil ja Matat algkoosseisus näha on puhas rõõm - mäng ei ole lihtsate killast, aga sisetunne ütleb, et 3 punkti tuleb ärr

                Kena pühapäeva!

                Kommentaar


                  Koosseis meeldib, loodame 3p väga hea meeskonna vastu.

                  Kommentaar


                    Lahe tiim. Ründajaid ei ole vajagi, kui keskkaitsjad niimoodi võrku sahistavad. Järgmine mäng on kolmapäeval Sunderlandi vastu, seal võib raskeks minna.

                    Kommentaar


                      Booya. Parim mäng, mis minu silm sel hooajal näinud on. Jõudsin teleka ette küll 10 minutit pärast mängu algust, seega Essieni kino jäi nägemata. Suures osas ka ülejäänud tema mänguaja jooksul jäi ta nägemata.

                      Kõik ülejäänud aga tegid mu arvates suurepärase mängu. Azpi on kunn. Pendeldas teine nagu segane üles-alla ja oli mõlemas otsas tubli.

                      Oscari vahetus oli õige, loodetavasti jalg korras ikka. Ka teised vahetused tundusid sedapuhku hästi välja tulevat, Ba ei koperdanud, ei kobistanud, seisis püsti, hoidis palli ja lõpuks kõksas kenasti ära ka. Torres on nagu hoopis teine mees, pole vist aastast 2010? nii pädevat minekut näidanud.

                      Ükshaaval kõiki välja kirjutada pole mõtet. Lamps väga silma ei paistnud, Ramires käis oma pidevate vigadega närvidele, aga täna vähemalt tegi ka kasulikku och musta tööd suurepäraselt, viimase värava eeltöö oli vahva.

                      Kokkuvõttes suurepärane mängudeõhtu ja paluks sellist pressi, aktiivsust, initsiatiivi, tahtmist ja hingestatust ka edaspidi näha!

                      Cheerio.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Väga meeldis näha Torrest võitlemas peaaegu iga palli eest ja neid ka enamasti võitmas.

                        Kommentaar


                          Nii palju veel, et Ramires sai Man of the Matchi ja Oscar postitas instagrami, et temaga on kõik jonksus.

                          yeah.

                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Olgu siingi siis öeldud, et Thibaut Courtois on ametlikult selle aasta La Liga kõikse kunnim kiiper. Whatup muriinjo.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Jose pressikast selgus nõndapalju, et Sunderlandi mänguks Oscar siiski valmis pole ja ühes Luiziga jäävad kindlalt kõrvale. Eto'o paranemine on aga olnud üle ootuste kiire ning tema osalus otsustakse pärast viimast mängueelset treeningut.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Ja üks juba kulutulena leviv video ka siia teemasse:


                                Ükskord juhtusin ühte Champions League'i kohtumist läbi itaaliakeelse striimi jälgima. Kommentaator ei pingutanud isegi algkoosseise ette lugedes, hilisemast mängust rääkimata ning ütles 90 minuti vältel endale mugavalt Azpiculeta. Ja kaugel maal eksiilis asudes on mu kodupubis üks Chelsea fännist inglise vanahärra, kes tihtipeale juba mängu alguseks tahmas on ning on juba ammu nende pookstavite jada hääldamisel alla andnud. Acapulco it is ja kogu moos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X