320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Loodan ka, et PVA võimaluse saab. Cashleyga see jama....
    Kuule, miks sa sõimad Cole`i siin? Kes sa selline oled? Pea lugu mängijatest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Long John Vaata postitust
      Kuule, miks sa sõimad Cole`i siin? Kes sa selline oled? Pea lugu mängijatest.
      Kõik peavad Cashley'st lugu, igati väärt vana aga see Cashley nali on ka minu CFC sõprade seas käibel olev nali. Pole põhjust muretseda. Kõik Che£$ki ja teised sellised naljad ei lähe juba ammu hinge.

      Aga teemasse ka natuke.. PVA ootaks ühel päeval küll tagasi, enne teda tahaks aga Bertrandi Cole'i positsioonil näha.

      Kommentaar


        Algselt postitas maggio Vaata postitust
        Kõik peavad Cashley'st lugu, igati väärt vana aga see Cashley nali on ka minu CFC sõprade seas käibel olev nali. Pole põhjust muretseda. Kõik Che£$ki ja teised sellised naljad ei lähe juba ammu hinge.

        Aga teemasse ka natuke.. PVA ootaks ühel päeval küll tagasi, enne teda tahaks aga Bertrandi Cole'i positsioonil näha.
        On üsna selge, et seda ei juhtu. Kui sul on LB pingilt võtta, aga põhimehe vigastuse korral convertib JM hoopis RB sinna, siis see näitab, et teda ei peeta piisavalt võimekaks. Muidugi vahepeal oli mingi jutt, et ta olnud pikalt vigane, aga hiljaaegu oli trennis jälle. Kurb on vähe, sest kui ta mingitel Rafa või misiganes aegadel paar mängu teha sai, siis tegelt ta kehva kaitses polnud. Samas ründega on ilmselt sama probleem, nagu eespool mainitud herrdoktorproffessor sir Ashley Cole'i puhul. Üsna kindel ka, et mingi kutt käib meilt salaja ka Southamptoni mänge vaatamas.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Ahoi! Mul on mai alguses Londonisse minek ja kindel soov oleks esimest korda käia Stamford Bridge'il mängu vaatamas, 3.mail on seal Norwichi vastu mäng. On kellelgi siin kogemusi ja oskab anda nõu kuidas saada normaalseid pileteid? Piletid sellele mängule tulevad küll alles märtsis müüki aga mulle on jäänud mulje, et need müüakse üliruttu ära ja seetõttu tahaksin juba varakult teada, kuidas oleks kõige parem toimida.
          Remember, remember, we're shit in November!

          Kommentaar


            Matic tagasi Chelseas, official peaks täna või homme tulema. Saab hem teda ka siis manurei vastu platsil näha

            Kommentaar


              Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
              Matic tagasi Chelseas, official peaks täna või homme tulema. Saab hem teda ka siis manurei vastu platsil näha
              Linki ka: http://www1.skysports.com/football/n...medium=twitter
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Mushroom Ninjat saab vast ChelseaFC aidata. Ta siin tublisti teisigi varasemalt aidanud või vähemalt soovitusi jaganud.

                Matici kohapealt aga tekkis küsimus, et kui ta Benficasse anti/müüdi Luizi +25 miljoni eest siis mis hinnaga teda selles diilis hinnati?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust

                  Matici kohapealt aga tekkis küsimus, et kui ta Benficasse anti/müüdi Luizi +25 miljoni eest siis mis hinnaga teda selles diilis hinnati?
                  Yet the fee remains remarkable given Chelsea had considered Matic to be only a makeweight in the deal which brought David Luiz from Benfica in the 2011 mid-winter window, the midfielder's valuation at the time being placed at around £3m.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Ehk siis Essien teeb talle ruumi, eks näha ole kas saab põhi vennaks ja kui kiiresti saab, praegu muidugi lamps vigane ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mushroom Ninja Vaata postitust
                      Ahoi! Mul on mai alguses Londonisse minek ja kindel soov oleks esimest korda käia Stamford Bridge'il mängu vaatamas, 3.mail on seal Norwichi vastu mäng. On kellelgi siin kogemusi ja oskab anda nõu kuidas saada normaalseid pileteid? Piletid sellele mängule tulevad küll alles märtsis müüki aga mulle on jäänud mulje, et need müüakse üliruttu ära ja seetõttu tahaksin juba varakult teada, kuidas oleks kõige parem toimida.

                      Kutsusite! Minu kaudu tõepoolest võimalus pileteid hankida. Kirjuta PM mulle konkreetse sooviga ja mõtleme midagi välja ehk

                      Kommentaar




                        Kevin Garnett taking a selfie in @chelseafc coach Jose Mourinho's seat

                        Kommentaar


                          võib olla pisut ebaeetiline, aga naljakas ))

                          Kommentaar



                            Üks poiss ongi siis tagasi.

                            Kommentaar


                              Lõõpida saab selle transferi kallal küll mugavalt, kusjuures mäletan, et mõnda aega tagasi veel mingise teise klubi fänn käis siin teemas kommenteerimas, kuidas Matici tagasi ostmine kõva raha eest oleks eriti koomiline. : D
                              Aga iseenesest päris äge signing, vaatasin, et valiti isegi möödunud hooaja Portugali liiga parimaks, mis tegelikult on suhteliselt väärt tunnustus.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X