320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust

    Ps. Oldagu mureta, Suarezit ei taha, Sturridge'it ka ei kahetse.
    Suarez on suur küsimärk, aga Sturridge müümine on ju küll mõnesmõttes suht nadi kui hetkel vaadata. Isegi kui vaatame hetkel paberil olevatest stastistika numbritest mööda, siis ikkagi on ta parem kui meie enda ründajad. Sturridge oli noor ja tema oleks saanud nn ''ümberlõigata'' vastavalt meie keskväljale, aga Demba Ba,Torres ja Eto'd on vanad ja neile uusi trikke väga ei õpeta? Õnneks Lukaku on olemas ja vähemalt võimalust see mees väärib ning suhteliselt kindlalt ta selle ka saab.

    Kommentaar


      Täna tuleb WBA‘le lihtsalt kotid teha, punktikaotus oleks valus.(Kahjuks ei mängi Anelka täna ?)

      Kommentaar


        Isetses paremal äärel

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Äkki selles ongi asi, et Chelseas üritati Sturridge'it ümber lõigata? Liverpoolis mängib ta tipuründes ja isetseb igas mängus vähemalt ühe kolli. Chelseas oli ta minu mäletamist mööda vasak ääreründaja, poole kohaga pingil.
          Ma arvan, et asi pole niivõrd positsioonis vaid rohkem taktikas kinni. Kiire üleminek kaitsest ründesse sobib Sturridge'ile palju rohkem, sest nii on tal võimalus oma kiirust ja tehnikat kasutada. Chelsea mängis eelmiste treenerite all rohkem loovamat jalgpall, kus keskenduti rünnaku ülesehitamisele ja tempo oli sellest tulenevalt tunduvalt madalam. Ehk umbes sama case, mis Juan Mata-ga alles hiljuti.

          Kommentaar


            Isiklikust aspektist täiesti arusaadav, et minema tahtis. Mänguaeg ja koondisekoht ja feim ja gloori. Mõnes mängus sai keskel proovida, munas ära. Enamuse ajast oli fuckknows kus ja proovis iga hinna eest end pildile mängida (see nimetatud isetsemine siis). Ma arvan, et väga keegi ei vaidle vastu, et olukord, kus üks vend taob nagu sõnnikut piki laudaseina, aga ikka ja jälle ja jälle on eelistatum kui DS, võib see viimasele ebaaus tunduda. Üks hetk sai karikas lihtsalt täis ja vsjo. No ja kui mängija klubis olla ei taha, siis mina teda ka ei igatse, löögu palju tahab.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Eks see ole selline klassikaline Chelsea taktika, kus selle asemel, et lasta oma andekatel noortel mängida, eelistatakse Abramovichi kalleid mänguasju. Nii müüaksegi noored peagi maha, ja kui nad peaksid kuskil mujal endale nime tegema, siis ollakse rahapakkidega varsti taas ukse taga. Selles mõttes üldse ei imestaks, kui Chelsea paari aasta pärast jälle 'pooli uksele koputab Sturridge'i osas. Müüt Sturridge'ist kui isekast mängijast on muidugi naljakas, seda võis ta vist ainult Chelseas olla, kus teda mängitati äärel ja mees proovis end iga hinna eest tõestada. Liverpoolis pole mingist isekusest tema juures haisugi. Tegelt on ju Sturridge alati tipuründaja olnud ja kui ta on sel positsioonil mängida saanud, siis räägib vastav statistika enda eest, kui andeka mängijaga on tegu. Tänud igatahes Rafale & Chelseale!

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Eks see ole selline klassikaline Chelsea taktika, kus selle asemel, et lasta oma andekatel noortel mängida, eelistatakse Abramovichi kalleid mänguasju.
                Sturrdige oli muidugi tubli OMA noor Nõus wordpreziga. Liverpooli fänndi on rahul, Sturridge on rahul ja ega Chelsea fännid teda taga ka ei nuta. Oli tore mängumees ja vahel kuskil karikas ja mõnes premmi mängus oli ka üsna asjalik, aga meeskonnamängijat temast Chelseas ei olnud, ning see minek polnud kummalegi osapoolele väga raske. Brendani näol on tal olemas ka treener hetkel, kes teda usaldab. Nii et kõik osapooled hetkel õnnelikud ja pole vaja mingit probleemi välja kaevata. Isekust on Sturridge ka punases särgis üles näidanud (vähemalt need korrad, kui mida neid vaatama olen sattunud), kuid nüüd on mehel enesekindlust rohkem ning korvab selle ära oma briljantsete momentidega.

                Kui aga sellest noorte laenamise poliitikast rääkida, siis viimasel pressikal mainis ka Jose, et klubi teeb teadlikult tehinguid, et FFP-ga sammu pidada. Nagu olen ka varem maininud, siis KDB pealt 12 milli kasum, samas Chelsea särgis jooksis väljakule vist 5 mängus? pole ju paha. Niikaua kui mängijad on nõus klubisse niimoodi tulema ning klubi on võimeline neid endale meelitama, siis ei näe mina selles mingit probleemi. Jaanuariaken tehti 23 milli kasumit ning minu silmis on sats veel ühtlasem ja rohkem tasakaalus kui enne uut aastat.

                "Kallid mänguasjad" on samas ka tiitlikapi täis toonud. Noortega seda vaevalt juhtunud oleks. Kuid eks Arsenali (ja nüüd ka pooli fännidele) see muidugi meelt mööda pole. Pigem ole kibestunud Ayre saamatusele koralike mängumehi klubisse juurde tuua, kui siin rivaalide teemas oma teatavat frustratsiooni välja elamas käia, zip!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Niikaua kui mängijad on nõus klubisse niimoodi tulema ning klubi on võimeline neid endale meelitama, siis ei näe mina selles mingit probleemi. Jaanuariaken tehti 23 milli kasumit ning minu silmis on sats veel ühtlasem ja rohkem tasakaalus kui enne uut aastat.
                  Erapooletule kõrvaltvaatajale tundub siiski pisut ebasümpaatne see viimase aja stiil, mille järgi on kogu euroopa chelski broneeritud mängijaid täis. No et vormistatakse ostuga koos tagasilaen. Neid tegelikult pole ju klubile vaja aga kui saab bronni peale panna mingi 10-20 milku eest, siis seda tehakse. Hoiab konkurendid eemal ja no kui joppab, kasvab ehk mõnest asjalik onu. Ja kui ei, no siis ei. FFP või mitte, piiramatu krediidiga klubid omavad ilmselt alati eelist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    "Kallid mänguasjad" on samas ka tiitlikapi täis toonud. Noortega seda vaevalt juhtunud oleks.
                    Sellega olen kindlasti nõus, aga seoses zipi posti ja kunagi lingitud akadeemiateemalise artikliga mõni küsimus siiski ka tekib. Näiteks miks inimesed, kes iga jumala päev vaatasid venda treenimas, ei mõikand, et jo see Nemanja on nelja aasta pärast premmi parim Nemanja, hoiaks ligi vm. Või et kas seal Hazardile vahetust tegema-silkama panna on 20 milkune Shirley tõesti nii palju parem, kui 200 kilone Scott Sinclair. Ehk siis, nagu nimetatud artiklis küsimus püstitati, et tõelisi superstaare ei tooda ka meie rivaalide akadeemiad eriti, aga kas siis tõesti keegi pole isegi squad playeriks kõlbulik olnud?

                    ps. SleepWalking, saab üldse jalkas erapooletu kõrvaltvaataja olla?
                    pps. haudafakk me siia jõudsime jutuga?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      WBA vastu alustavad: Cech (kapitan); Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Oscar, Hazard; Eto’o.
                      Pink: Schwarzer, Cole, Mikel, Lampard, Schürrle, Salah, Torres.

                      4-0 ja kamoon tšelsi, nagu wordprez armastab öelda. 4-0 siis meite poolt vaadatuna, eksole.

                      Kommentaar


                        Oscarile 2 väravat ja 2 söötu

                        Kommentaar


                          Oivaline aeg Branislav!

                          Kommentaar


                            Oscar tundub viimasel ajal veits vormist väljas olevat.
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas weska Vaata postitust
                              Oscar tundub viimasel ajal veits vormist väljas olevat.
                              Yep, peab välja vahetama fantasyst

                              Kommentaar


                                jaaaa tyra küll, tüüpiline midweek mäng.. teine poolaeg oli täiesti saast ja lõpptulemus peegeldub selles ilusti. lõpuminutitel oli küll siuke tunne, et siit tuleb veel lutt ka kahju täiesti tobedast punktikaotusest, eriti võttes arvesse seda, et city vastu mängiti veri ninast välja kolme punkti saamiseks. davai edasi täiskäigul, tibusid loetakse kevadel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X