320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna jälle Manchesteri. JT ja Cahill väljas, seega võib ilmselt näha pisut hirmu tekitavat tagaliini Azpi, Ivan, David Luiz, Cashley. Kuivõrd eelmises mängus nähtud Oscari ja Hazardi nullilähedane produkt võib vabalt väsimuse kraesse kirja minna, siis ise vaataks ka eesmises otsas vähe teistsugust personali. Ehk siis

    Cech
    Azpi, Ivan, DL, Cole
    Mikel/Matic, Lampard
    Salah, Willian, Shirley
    Torres

    Täiesti arusaadav, et vähe minuteid ja seega kokkumängu teinud punt ilmselt ülemäära säravat esitust ei tee, aga personaalselt võtaksin pargitud 1-0i ka rõõmsalt vastu. Loodan parimat, aga patja ei nuta ka halvima puhul. Premm peab olema prioriteet.

    Kamooonzibljuus ja õhtani!
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Loodan parimat, aga patja ei nuta ka halvima puhul. Premm peab olema prioriteet.
      Nõus sinuga, seega +1

      Kommentaar


        Team to face Man City: Cech (c); Ivanovic, Cahill, David Luiz, Azpilicueta; Mikel, Matic; Ramires, Willian, Hazard; Eto'o.
        Subs: Schwarzer, Cole, Lampard, Salah, Schurrle, Oscar, Torres.

        Schwarzer seekord siis clean sheeti teha ei saa. Massive, et Cahillil kõik korras on.
        FCTW

        Kommentaar


          Lol. Nii palju siis sellest ennustusest. Peaasi, et ilma vigasteta läheb.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Tundub vist, et õige mäng jäi nägemata. Tähtsam võit võeti. Moving on. Õnne City'le. Pange nüüd uljalt replaysid


            Edit: mõni pikem kokkuvõte oleks ka tänuväärt, endal pole mitu päeva aega (ega ilmselt motti eriti) mängu vaadata
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Pikka kokkuvõtet väga ei oskagi teha sellest mängust, keegi ei tahtnud ega viitsinud. Mõtted on juba CLi peal vist. Hazard ja Willian olid City poolt liiga kinni pandud, nad ei saanud midagi teha. Kõige paremini iseloomustab mängu 0 lööki raami.
              FCTW

              Kommentaar


                Mul jällegi üsna halb valik, mille pärast enda terve päev kinni panna ja koha peale minna. Mäng oli jube sitt. Yaya omas keskvälja täielikult ning peale Cahilli ja Dave jooksid suht kõik lati alt läbi. Fännid olid see-eest vinged ja kogu jalutuskäik tagasi Piccadillysse võtsime korraliku laulu ülesse. Igatahes pole hullu. Nüüd nädal vahel ja et Evertoniks oleks tänased vead parandatud COYB!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Fännid olid see-eest vinged ja kogu jalutuskäik tagasi Piccadillysse võtsime korraliku laulu ülesse. COYB!
                  Mnjah, mul timeline sellist paska täis:

                  @KippaxKing76 39m
                  Chelsea fans are scum disrespected the silence for Finney #wankers. Bellamy called them out for it in his book for doing the same to Speed. (Endale meenub sarnane asi Wembley-lt: http://www.youtube.com/watch?v=XpIq1AuePAY

                  Kevin Cummins ‏@KCMANC 49m
                  Chelsea fans fighting amongst themselves, fighting stewards, the police, one making monkey gestures towards black steward ...Don't come back

                  MCFC Daily ‏@MCFC_Daily 46m
                  Chelsea fans making a great image for their club. Racism, lack of chanting and violence.

                  Püüdgem nüüd olla.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Ise ma midagi ei kuulnud... ilmselt paar fännihakatist, kel vägijooki keres palju ja üritasid liiga Johnid olla

                    Kommentaar


                      Nasri värav vist oli napp suluseis, aga mis seal ikka
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Ma pean aus olema ja ytlema: ma ei ole sellist sitta kunagi varem näinud-

                        Kommentaar


                          Kõik mõtlevad Kivi postituse üle? Viis päeva mitte ühtegi arutlust. Nagu ManC teema juba.

                          Kommentaar


                            Mis sa siin tühja ikka seletad, mina olen rahul et ainult asjalike postitusi pannakse ... mingi mõttetu soga tootmine on ka igav lugeda ju.

                            Kommentaar


                              Cech
                              Ivan, JT, Cahill, Azpi
                              Matic, Lamps
                              Willian, Oscar, Hazard
                              Eto'o


                              Come the fuck on!
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Kohutav mäng Chelsealt ja siis etteaimatav jammy 1-0. Peaosas diver Ramires, paks Frank ja kapten lõvisüda.

                                Luckerid
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X