320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäng jäi kahjuks vaatamata, aga kuidas Hazard-Oscar-Willian olid?
    FCTW

    Kommentaar


      Midagi erilist polnud, Everton siiski surus valdava osa aga kuna 90 minutit on raske pressi peale saada siis mida rohkem lõpu poole seda rohkem sinised survet peale kruvisid, lõpus hõikasin väravaolukorras kodus väikese " jess " ja viipasin rusikaga kuvari poole kuid kole võit... ent võit on võit ja võitjate ület kohut ei mõisteta

      Eto´o vist esimene poolaeg suutis seal evertoni kaitsjatel pea ringi käima panna aga võeti vist napilt pall jalapealt ära.... teine p.a. suutis imekombel 5 kasti joonelt peaga jumal teab kuhu selle palli tühjast väravast mööda lükata, Torres oma naiseliku jõuga lõi 16 kasti joonelt vist nurgalipu poole, teise löögiajal jäi Eden poiss ette. Ründajad väravani ei jõudnud kuid väga pasad kah polnud ... Everton sõdis südikalt ja hästi kuni lõpuni.

      Edit: Võtan sõnad tagasi, Torres oli terve mäng sinna ette saadetud vist hoopis lõhkuma sest antud video korral ta rohkem hekseldas kannaga vastase säärtes rohkem kui mingi tippjalgpallur seda tegema peaks

      Videot kah: http://www.youtube.com/watch?v=4JIFicNA3T8

      Kommentaar


        Algselt postitas Gutman21 Vaata postitust
        Mäng jäi kahjuks vaatamata, aga kuidas Hazard-Oscar-Willian olid?
        Oscar oli ikka päris halb. Kaotas ainult palli või siis oli sootuks nähtamatu. Kui nägin, et poolajal vahetus tehti, siis ei imestanud üldse. Küll aga lugesin täna seda, et tegelt olla tal väike vigastus küljes, mistõttu ta ka kähku välja võeti ja mis võis ka tingida tema selle ja ehk viimased paar väga kehva mängu. Hazardit kaeti hästi, Willian on hakanud rohkem peale taguma. Mitte tingimata hea idee.

        Üldiselt on saaaama faaaakin jaaaaama, et võimalusi luuakse vähem kui peaks ja need langevad meestele, kes lihtsalt ei oska sellisele tasemele vastavalt lüüa/ära vajutada/võrku sahistada. Lihtsalt ei oska. Lugesin täna ka, et Joset oli kuskil lindistatud kellelegi ütlemas, et meil pole asjalikku finisheerijat ning igast zlatanid ja falcaod pole reaalsed ning et nüüd ta peab minema ja oma tsitaatidest põhjustatud awkwardnessi oma ründajatega kuidagi lahendama. Knee, grow, please. Pigem peaks ründajad peeglisse vaatama (sest treenerile silma säärase goal returniga küll ei julgeks). Et kerib põnevust üles suveks, kuidas see olukord lahendatakse.

        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Kohutav mäng Chelsealt ja siis etteaimatav jammy 1-0. Peaosas diver Ramires, paks Frank ja kapten lõvisüda.
        Mitte paha pärast, aga arvestades, kui tihti sul on midagi bossi või mängustiili kohta plädiseda, vaatad ikka jube palju Chelsea mänge ja intekaid? Tead küll ju, mis teha, Morgani twiidid ja Arsenali teema, etc


        Edit: lisaks nii palju veel, et Everton mängis väga hästi. Katsid meie ohtlikke vendi hästi ja lõid ise ka paar arvestatavat võimalust, mis siis tõrjuti/ise ära munati. Aga respekti neile ja Roberto Martinez on uskumatult cool vana. Et noh, kui me siin järgmist treenerit otsima hakkame või nii
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Kohutav mäng Chelsealt ja siis etteaimatav jammy 1-0. Peaosas diver Ramires, paks Frank ja kapten lõvisüda.

          Luckerid
          Ma võin idioot olla, aga nüüd ma tean, et vähemalt on siin hullemaidki

          Kommentaar


            Noh, ikka vaatan mõnikord poole silmaga kui kick-off Arse mängust erineval ajal on.

            Kusjuures ma ei tea mida sa nende Morgani tweetidega mõtled, ma ei ole teda mitte kunagi followinud ja mul pole aimugi miks enamus non-Arsenali fänne teda mainivad tihti kui mingisugust hääletoru vms? Seda ma tean, et ta on full-retardis koguaeg, aga mida ma sellega tegema peaks - no clue.

            Seda tahtsin ka öelda, et kõik on eksperdid rääkima ja analüüsima trollimise anatoomiat ning rõhutama kui kvaliteetne troll Mou ikkagi on ja kui palju värvi ja lõbusust see liigale lisab aga kui teid ennast natuke trolliti siis läks jube ruttu silme eest punaseks küll
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Noh, ikka vaatan mõnikord poole silmaga kui kick-off Arse mängust erineval ajal on.

              Kusjuures ma ei tea mida sa nende Morgani tweetidega mõtled, ma ei ole teda mitte kunagi followinud ja mul pole aimugi miks enamus non-Arsenali fänne teda mainivad tihti kui mingisugust hääletoru vms? Seda ma tean, et ta on full-retardis koguaeg, aga mida ma sellega tegema peaks - no clue.

              Seda tahtsin ka öelda, et kõik on eksperdid rääkima ja analüüsima trollimise anatoomiat ning rõhutama kui kvaliteetne troll Mou ikkagi on ja kui palju värvi ja lõbusust see liigale lisab aga kui teid ennast natuke trolliti siis läks jube ruttu silme eest punaseks küll
              Ei viitsi postitust otsida, aga kui keegi tuli Morganit tsiteerima Arse teemasse, et häähää dumbass, siis paugutasid kiirelt, et kui ta nii retard on, siis ärge lugege ja siia ammugi postitage

              Ja noh, trollimiskindlad pole meist keegi küll, aga viidates ühele su pildile eelnevalt, siis arvatavasti meie kangelasi staadioni ees, pulk perses me ikkagi ei näe nii pea
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Ei viitsi postitust otsida, aga kui keegi tuli Morganit tsiteerima Arse teemasse, et häähää dumbass, siis paugutasid kiirelt, et kui ta nii retard on, siis ärge lugege ja siia ammugi postitage
                Ehk mu point oli sama, miks mingit full-retardi followida ja temast mingit arvamusliidrit kujundada?

                Või sa tahad praegu Morgani ja Mourinho full-retard trollid samasse patta panna?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Ehk mu point oli sama, miks mingit full-retardi followida ja temast mingit arvamusliidrit kujundada?

                  Või sa tahad praegu Morgani ja Mourinho full-retard trollid samasse patta panna?
                  Ei võrdle kedagi. Lihtsalt mõtlesin, et kui see värk nii palju ebameeldivust valmistab, siis võib sootuks vaatamata/postitamata jätta. Või kui ei, siis ehk kommenteerida teisiti. Nägid ju ise ka, et insta kutsus üks noormees kotte imema ja teine hakkas võrdlema, kes on rohkem või vähem idioot.

                  Teisest küljest, kui just see lõbu valmistab, siis antagu minna. Lõppude lõpuks pole ma ju mingi ütleja, et kes postitada võib ja mida. Head õhtu jätku.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Muud uudist ka. UEFA Youth Cupi raames peeti täna maha edukas mäng AC Milani vanusekaaslastega ja Cobhamis võeti korralik 4-1 võit. Skoorijateks juba eelmiselgi hooajal väärt noortena silma jäänud Lewis Baker (2), Alex Kiwomya ja Jeremie Boga. Sellega jõuti kõneaaluse karikasarja veerandfinaali, kus vastaseks tuleb kas Schalke või Real Sociedad.

                    Mängu ise vaadata ei saanud, aga loodan, et jätkub selgi aastal hea hoog ka Euroopas. Kuivõrd täiskasvanute karikaid võetakse tõsisemalt kui võibolla mõnes muus tippklubis, siis korduv ja korduv pilti sattumine nii kodustes, aga eriti ka mandril toimuvates karikasarjades võib olla nende meeste parim lootus tulevikus pingiotsale ja ehk mängugi pääseda. Mourinho all üldiselt sellist 'fakit, lükkame u18 nolgid pulti' varianti enda oskuste näitamiseks ei teki. Õnneks või kahjuks. Igatahes, jõudu noortele ja ehk on homme ka esindustiimilt midagi sama rõõmustavat oodata.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Teile jääb siis ülesandeks inglaste esimene värav lüüa Euroopa sarjade play-offi esimeses jalas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Ma ei tea, kas see siin olnud, aga suht huvitav kuulamine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            ###yoloswag###

                            Kommentaar


                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Teile jääb siis ülesandeks inglaste esimene värav lüüa Euroopa sarjade play-offi esimeses jalas
                              Tuleb mitu!
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Ma ütleks just, et Moh olekski võinud puhtalt rahast rääkida pigem. Tahaks näha küll mitu tiitlit Mourinho võidaks 10 aastaga pmst 0 net spendiga.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X