320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui ma ei eksi, siis Eden oli vist täna trennis juba?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      kui ma ei eksi, siis Eden oli vist täna trennis juba?
      Mou intekas ütles, et Eden valmis tänaseks.
      FCTW

      Kommentaar


        Hea mäng oli septembris, kuniks Toores kaardi rebis endale ja ära saadeti 80dal... 3p ja muuga ei lepi.

        Cossipit natukene ka: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...mer-swoop.html

        Inter Milan offer Chelsea misfit Torres £20m escape route to join Vidic at the San Siro

        Ilmselt sama kui uskuda Saagimi Anu Elu24.ee aga nagu ma ütlesin - kõlakas.

        Kommentaar


          Pakun õhtut ette

          Cech; Ivan-Cahill-Terry-Azpi; Luiz/Matic-Lampard/Matic; Willian-Oscar-Hazard the Horrible; Etu

          pakun midagi sellist et minnakse jälle Eto'oga läbi ussimunni suruma kuid lastakse Hazardil ära teha. Ei usu et Shirley üle Williani suurt mängu alustab aga iseenesest tahaks teda esimesena platsil näha. Willian on hea aga Shirley võib hoo sisse saada ja tulistada. Ei ole sama suurt närvi sees kui tavaliselt Spudsi mängude eel aga Adekat tuleb ilmselt karta. Ei ole väga kursis kui heas hoos on Lennon ja Paulinho aga kindlasti ka neil silma peal hoida. Lennoni vastu oleks Azpi ilmselt parem valik kui Cole, töötab palju rohkem kaitsesse tagasi ja võibolla see 'vale jalaga mängimine' viskab Lennoni välja sealt.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
            Pakun õhtut ette

            Cech; Ivan-Cahill-Terry-Azpi; Luiz/Matic-Lampard/Matic; Willian-Oscar-Hazard the Horrible; Etu

            pakun midagi sellist et minnakse jälle Eto'oga läbi ussimunni suruma kuid lastakse Hazardil ära teha. Ei usu et Shirley üle Williani suurt mängu alustab aga iseenesest tahaks teda esimesena platsil näha. Willian on hea aga Shirley võib hoo sisse saada ja tulistada. Ei ole sama suurt närvi sees kui tavaliselt Spudsi mängude eel aga Adekat tuleb ilmselt karta. Ei ole väga kursis kui heas hoos on Lennon ja Paulinho aga kindlasti ka neil silma peal hoida. Lennoni vastu oleks Azpi ilmselt parem valik kui Cole, töötab palju rohkem kaitsesse tagasi ja võibolla see 'vale jalaga mängimine' viskab Lennoni välja sealt.
            Jep. Jose Mourinho vs Dim Sherwood. Peab tootma. Ja noh, mina tahaks ka vahelduseks Shirleyt näha, justament samal põhjusel, et ehk innustab veelgi ja leiab mingi vormi ka. Sama teema Oscariga, väga kehva ajastusega vormikaotus, aga kaks retsi hooaega (suved ka) ilmselt on oma jälje jätnud. Et jah, olen otsast lõpuni postitusega nõus.

            4-0? Lõpuks? Kunagi? Ei?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              4-0? Lõpuks? Kunagi? Ei?
              Milleks kenasse laupäeva selline pessimism, aru ma ei saa?

              Kommentaar


                Team to face Spurs (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Lampard; Ramires, Hazard, Schurrle; Torres

                Today's subs are: Schwarzer, Kalas, Mikel, Oscar, Willian, Ba and Eto'o.

                Kommentaar


                  Tagasihoidlikkus, mu sõber. Teinekord ju viskab igasugu veidrusi vahele nagu



                  Seega leian, et 4-0 on hea tagasihoidlik soov algatuseks

                  Üks asi veel, loodan, et Willian saab ka platsile ja skoorib. Sest, you know, he hates Tottenham n shiet
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Tissid välja, Shirley alustab!
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Etoo pani Torrese peldikusse kinni või mis juhtus?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        No ma ei saa aru. Kas Torres tuli vigasena tagasi vms. Minu meelest eelmine vigastupaus oli juba kubemevigastusest tingitud. Ta sai vist ühe mängu teha ja juba jälle sama vigastus. Ebaõnn või lihtsalt lollus.

                        Kommentaar


                          kurat seis ongi 4-0

                          Kommentaar


                            Tra see päev läheb küll ajalukku kui Ba lõi 2 väravat
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                              Tra see päev läheb küll ajalukku kui Ba lõi 2 väravat
                              Tottenham ise ehitas omale 4 väravat. Ei mäletagi sellist asja mitte kunagi Väravate vahe neil 0. Head poisid.

                              Kommentaar


                                Jopt misasi see oli. Momendid, mis ise loodi, pandi puusse (või noh, Barca mehele vilistati vale offside algul), aga Spursi mehed ka kadedad polnud ja kukkusid üksteise järel annetama.

                                Ses suhtes ikkagi natuke kehva, et oma tegevuse tulemusena miskit tabloole ei tekitatud, aga kuivõrd internäššonal uiik on seljataga, siis annab andeks.

                                Cechil oli igav õhtu, paaril korral oli omal kohal. Ivan oli solid, Azpi on paremaid mänge teinud. Cahill okei. JT koha pealt sai spurs korra täitsa vaba peaka, mis on mu meelest viimase paari mängu jooksul juba mitmes kord, kus JT kaetav mees kas skoorib või peaks seda tegema. Matic tuntud headuses. Lampard oli meeeeh ja suuresti samamoodi kõik esimese otsa mehed. Hea, et taevast langenud variandid ära kasutati muidugi, aga iga kord see nii lihtne ei saa olema. Seega loodetavasti Jose taob ikka poistele pähe, et sitt peab Villa ajaks oluliselt rohkem togetheris olema, puhata saab ka õnneks.

                                Also, nõustun GNeviga, barca mehe kukkumine jättis õrnalt ebameeldiva maigu asjadele, aga vähemalt sai Hazard taaskord pendlast värava keskele löömist harjutada.

                                Kokkuvõttes oleks patt kobiseda, aga mängupilt oli ideaalsest kaugel. Spurs kaotas ise selle mängu, seda rohkem naljalt ei juhtu. Keskendub eesmärgile ja saadab Schürrle ja Oscari palliga tegutsemist treenima.

                                4-0 bitches
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X