320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Last QF: 2011/12 (won 3-1 v SL Benfica)
    QF record: W6 L2
    This season: W6 D0 L2 F15 A4
    Top scorer: Samuel Eto'o, Fernando Torres (3)
    European head-to-heads
    v Real Madrid W2 D1 L0 F4 A2
    v Barcelona W4 D5 L3 F18 A18
    v Dortmund N/A
    v Paris W1 D1 L0 F3 A0
    v Atlético W1 D1 L1 F7 A6
    v Bayern W1 D1 L1 F7 A6
    v United W0 D1 L2 F2 A4

    Ainukesed keda isiklikult ei tahaks järgmises ringis saada on Real ja PSG.
    Atletico vastaseks saamisel jääb Courtois mängudest eemale?

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Suhteline tavaline ,et mängitakse ainult selliste junnidega, eelkõige mugavuse eesmärgil.
      Kle härra, kossikad ei päästa sind sellest, kui sulle küljepealt või tagant keegi sisse sõidab.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Kle härra, kossikad ei päästa sind sellest, kui sulle küljepealt või tagant keegi sisse sõidab.
        Väitsin ma vastupidist ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Väitsin ma vastupidist ?
          Loe oma lauset.

          Kommentaar


            President Obama has extended financial sanctions against Russia to include wealthy supporters of Vladimir Putin and a bank close to the Kremlin, in a bid to deter Russian military incursions into eastern and southern Ukraine.

            Tik-tak-tik-...

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              President Obama has extended financial sanctions against Russia to include wealthy supporters of Vladimir Putin and a bank close to the Kremlin, in a bid to deter Russian military incursions into eastern and southern Ukraine.

              Tik-tak-tik-...
              Aus küsimus. Et äkki kostitad meid mõne fakti/numbri/näitega ka? Sest muidu jätab vähe naiivse mulje, et jou Baracki sanktsioonid kuskil USAs teevad Romani vaeseks. Ja kui ei ole palju palutud, siis ehk kasutaks mõistlikku tooni, mitte oma tavapärases ülbes 'ma toetan Inglismaal ajalooliselt vingemat klubi, mistap olen parem mees kui teie kõik siin' stiilis. Cheers.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Olgu, tõlge. Obama samm on astuda sanktsioonidega kaugemale. Listi said ka esimesed oligarhid, mis usutavasti on suhteliselt mõjus otsus. Näiteks venemaa opositsiooniliider, koduarestis viibiv Navalõi toob eilses NYTis välja mõne seltsimees oligarhi nimed, kelle vastased sanktsioonid oleks kremlile kõige mõjusamad. Üks neist näiteks omab 25% Arsenalist, teine kõnealust klubi. Võiks ju eeldada, et nende nimekirjadesse sattumine (liikumispiirangud, varade külmutamised jms) selle duo puhul on tulevikku vaadates pigem tõenäoline kui mitte - USA listis on ju suur osa Navalnõi mainituid 24h hiljem juba kirjas. EL on oma protseduuridega arusaadavalt aeglasem aga usutavasti siiski liigutakse suunas, kus pariis ei müü mistraale ja london läheb city kallale. Möönan, et minu unistus võib täna tunduda pisut naiivne aga lootma ju peab.

                Kommentaar


                  Aitäh. Vaatasin ka NYT kaudu seda sanktsioneeritute listi ja sealt selles suhtes tuttavaid nimesid silma ei hakanud. Teistpidi oleks muidugi minu poolt naiivne arvata, et sellega kõik piirdukski. Mitte, et ma loodaks, et Putini sõbrad pakku pääseks (isegi, kui üks neist mu lemmikklubi omanik on), aga sellise suurusega varad ei ole naljalt turvaliseks nihverdatavad ka vist? (Ei ole finantsteemades kodus, hence mu talupoja kõnepruuk). Ja mis võiks olla klubi jaoks mustemad ja vähem mustemad stsenaariumid? Back to 2003?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Möönan, et minu unistus võib täna tunduda pisut naiivne aga lootma ju peab.
                    Lootus on lollide lohutus

                    Kommentaar


                      Midagi Jose´lt jälle...

                      Chelsea FC ✔ @chelseafc
                      Follow
                      Jose: 'The most difficult opponents you can get in European football are there, Chelsea and Man United are the outsiders.' #CFC

                      Kommentaar


                        No ja tulid konnad ära
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Esimene ring siis PSG - Chelsea ( meie võõrsil )

                          Kommentaar


                            PSG on ikka väga kõva sats, aga noh, oleks võinud hullemini minna. Barca, Real, Bayern kindlasti veelgi ebamugavamad vastased. Nüüd saab Chelsea end proovile panna siis ja ilusa mänguga on poolfinaal vägagi reaalne.
                            Remember, remember, we're shit in November!

                            Kommentaar


                              Millal viimati prantsuse satsiga kohtuti?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Millal viimati prantsuse satsiga kohtuti?
                                8ndal veebruaril 2014.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X