320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heihei. Olen mai alguses Londonis ja üks unistus oleks ära käia Chelsea mängul, 3.mail on Norwichi vastu mäng. Ma siin jaanuaris rääkisin ChelseaFC-ga foorumis ja ta arvas et saab mind aidata, aga hetkel pole ma teda paar päeva kätte saanud ja homme tulevad juba piletid müüki. Samas oleks ikkagi kindel soov seal ära käia, iga päev Londonisse ei satu. Kas keegi siit foorumist on pileteid läbi Viagogo ostnud? Kui kindel ja usaldusväärne viis see on pileti saamiseks?
    Remember, remember, we're shit in November!

    Kommentaar


      Oskab keegi öelda kust saaks Chelsea-Arsenal MOTD järgi vaadata?
      Tänan ette ära juba.
      FCTW

      Kommentaar


        Algselt postitas Gutman21 Vaata postitust
        Oskab keegi öelda kust saaks Chelsea-Arsenal MOTD järgi vaadata?
        Tänan ette ära juba.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gutman21 Vaata postitust
          Oskab keegi öelda kust saaks Chelsea-Arsenal MOTD järgi vaadata?
          Tänan ette ära juba.
          Terve mäng: http://www.footballorgin.com/2014/03...e-full_22.html
          Sealt saidilt leiad ka MOTD, kui spets seda otsid.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Skrtel on rohkem väravaid löönud, kui Torres ja Kumm

            Kommentaar


              Torresel sel hooajal vaid 1262 minutit liigamänge mängitud, Skrtelil 2501. Lihtsalt mainimiseks.

              Kommentaar


                Algselt postitas teadlane Vaata postitust
                Torresel sel hooajal vaid 1262 minutit liigamänge mängitud, Skrtelil 2501. Lihtsalt mainimiseks.
                Üks on keskkaitsja ja teine on tipuründaja. Lihtsalt mainimiseks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas teadlane Vaata postitust
                  Torresel sel hooajal vaid 1262 minutit liigamänge mängitud, Skrtelil 2501. Lihtsalt mainimiseks.
                  Ja kui veel puid alla visata, siis Torres oli tubli, andis vähemalt väravasöödu 6-0 mängus. Ai kurja, Skrtel andis ka väravasöödu. Lihtsalt mainimiseks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Ja kui veel puid alla visata, siis Torres oli tubli, andis vähemalt väravasöödu 6-0 mängus. Ai kurja, Skrtel andis ka väravasöödu. Lihtsalt mainimiseks
                    Oot, mingi paar kuud tagasi olid sa ju veel selles bandwagonis, et tegelikult on Torres oossom ja need, kes sellest aru ei saa, on marulollid. Ei?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oot, mingi paar kuud tagasi olid sa ju veel selles bandwagonis, et tegelikult on Torres oossom ja need, kes sellest aru ei saa, on marulollid. Ei?
                      Vaata, ma olen sellest kirjutanud ysna palju. Jah Torres on väga ok vend meeskonnale, ta ei löö lihtsalt väravaid. Ta ei löö neid Chelseas ega hakkagi neid siin lööma. Ambramovichi kiindumus poisi vastu hoiab ainult teda kinni, treenerid oleks ammu mingi diili teinud. Ja ega Torres ka loll ei ole, ta sai 30. vaadake palju ta palka saab, lisaks vajab ta liigatiitilit, mis tal siiani puudu on. Kui selle ka võidaks, siis oleks kõik võidetud mis võita annab. City muidugi teeb selle raskeks.

                      Kommentaar


                        Nüüd on asi siis sel maal, et isegi kui Torres teeb päris hea mängu, pannakse talle puid alla ? Ma ei ole mingi Torrese fänn , pigem vastupidi ,aga Arsenali vastu oli ta küll väga hea.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          Nüüd on asi siis sel maal, et isegi kui Torres teeb päris hea mängu, pannakse talle puid alla ? Ma ei ole mingi Torrese fänn , pigem vastupidi ,aga Arsenali vastu oli ta küll väga hea.
                          meie olume nii sitad, et ärge selle mängu järgi küll kellegi taset hinnake. Ma ei oska üldse mängida ja ma oleks Arsenali vastu hea old.
                          See ei ole nüüd Torrese halvustamisena mõeldud kuidagi.
                          Lihtsalt perspektiivi mõttes.

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, miks see segaduses Liverpooli fänn siin oma iidoli peale pasandamas käib. Või miks mõni sinine no matter what Torrese teema üles võtma peab.

                            Endale teeb muret see, et peale meie pole olemas siukesi tohlakaid, kes talle sama roppu plönni tasku lükkaks (mis see oli, 175kpw?) ning miks peaks mees ise vabatahtlikult palgakärpega leppima (seda enam, et siin saab ju mängida ka). Seega mulle tundub, et kui just klubi teravamas tipus midagi kardinaalselt ei muutu (ja miks peaks, treenereid ja teisi ründajaid on ühe mänguasja pärast juba aastaid ohverdatud), siis see vana istub meil oma lepingu ära, 2016ndani, samal ajal, kui nt pähkliärikas vaevalt, et oma viibimist pikendab. Ba teeb loodetavasti samuti minekut, valesamm, odav vähemalt. Lukaku on küsimärk, x täiendus on küsimärk. Õnneks on käesolev hooaeg seni veel piisavalt põnev olnud, et erinevalt paljudest teistest ei pea õhkavalt suve poole vaatama ja uut algust lootma. Et teeb praeguse materjaliga, kuidas teeb. Ja mida vähem juttu Torresest, seda parem kõigile.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Torres läheb tagasi Madriidi, koos Thibautiga
                              Vastu saate Diego Costa.
                              Thibauti lepingusse läheb klausel, et Chelseal on eesõigus teda ära osta mingi aja pärast.

                              Just saying
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Ma ei tea, miks see segaduses Liverpooli fänn siin oma iidoli peale pasandamas käib.
                                Kivi on Liverpooli fänn? Ära teda meite kaela küll määri. Ma olen aru saanud, et ta on Chelsea (ja vahel Unitedi) toetaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X