320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas Saarlane


    Algselt postitas Chaqueta


    See paks tagareas paremalt 10nes on mu onu.
    Robert Huth on su onu? Mõnna Tegelt ma tean, et ZhiT vahetas pildid ära ja pani päris First Teami üles.
    Mina pole midagi muutnud, siin on chelsea-meelne mode
    The Reward is Cheese.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      paistab, et Gallas on muru ajanud... ja Muninho on kääbik!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        You are doomed mwhahaha!!!

        Igaljuhul Boro väravad olid kaunimad kugi Boro teine ja \"Shysters from Siberia\" värav olid sarnased. Boro viigivärav oli aga peaga klass ja mis viga lüüa kui keegi ei kata

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Needus ei kao. Borost me jagu ei saa.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            2:1 Borole jäigi. Viduka löögist, mis kerge rikosetiga siniste kaitsjast tee postide vahele leidis. Kusjuures Chelsea lõpuüritus oli ka väga mannetud, nii et Mourinho vaatas arusaamatult peale vilet oma meeste suunas-kuidas see küll võimalik on?
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              boro tegi väga hea mängu, uskumatu, olid chelseast küll üle nüüd

              wayne bridge üle on hea meel jälle sest tegi jälle väga hea mängu

              s wright phillips - ega sittast veini ei pigista välja

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                wayne bridge üle on hea meel jälle sest tegi jälle väga hea mängu
                Minu meelest tegeles tema pallide üle Cudicini selja taga asuva joone löömisega?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                  fakk ohv martin. ära näpi minu teemat

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                    WE ARE SUPER LEEDS!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                      Algselt postitas Martin


                      WE ARE SUPER LEEDS!
                      türa sa oled selline koomik, tolvan oled

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Bunch of shysters from S

                        Algselt postitas eestimees


                        Algselt postitas Martin


                        WE ARE SUPER LEEDS!
                        türa sa oled selline koomik, tolvan oled
                        Sa oled nii loll, et sa isegi ei kujuta vist ette, mis selle lause taga peitub.

                        Et sind natukenegi harida, et sa end pidevalt lolliks ei teeks, räägin.

                        Nimelt - sellel foorumil on naljakas komme uusi lehekülgi mitte näidata. Et uusi lehti näha, peab tegema täiesti suvalise arvu postitusi. Küll aga tekkis omakorda naljakas anomaalia sellest, et kui kirjutati rida \"WE ARE SUPER LEEDS!\", avanes uus lehekülg nagu nõiaväel (ka selle teema ja selle konkreetse postituse puhul). Kes selle kasutusele võttis, ei mäleta.

                        Tegelikult on tegemist küll juhusega, sest mõnikord ei avane ka, kuid ehk oled selles foorumis märganud, et seda hüüet kasutatakse. Mõnikord. Täiesti lambist.

                        Et sa siis teaks - see on selleks, et uus leht avada.

                        Nüüd oled siis ehk veidi targem. Loodetavasti saabub selle tarkusega ka aeg, mil sa mõistad, et võiksid mõnikord oma näpud tähekeste juurest eemaldada - nii ei pea teised sinu mõttetut ila lugema.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                          Algselt postitas eston maravilha


                          fakk ohv martin. ära näpi minu teemat
                          sellepärats ütlesin nii martin, jopski, jube naljakas nimi on teemal nüüd jah? see et ma seda su postitust tsiteerisin oli näpuviga:P koomik oled. ma saan aru et sa oled kibestunud leedsi fänn ja tunnen sulle kaasa sel puhul. sa võikisid teised teemad puutumata jätta ja oma leedsi topicut muuta ja seal möllata eks, pane leedsi topicu nimeks näiteks bunch of white whores, mis sa arvad?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                            Algselt postitas eestimees
                            sellepärats ütlesin nii martin, jopski, jube naljakas nimi on teemal nüüd jah? pane leedsi topicu nimeks näiteks bunch of white whores, mis sa arvad?
                            Vastus 1: jah, enam-vähem
                            Vastus 2: ei, see on piisavalt rassistlik, et natuke naljakas olla

                            Et igasuguseid asju mõista, tuleb tunda konteksti. Eksole. Annan sulle ühe rea. Ken Bates - Chelsea - Roman - Venemaa - Raha - Leeds - Ken Bates - Kevin Blackwell - All White - Roman - Raha - Danny Rose. Vastus pole absoluutselt vajalik.

                            Saada Estonile PM ja kiunu, äkki ta teeb midagi.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                              Algselt postitas Martin


                              Algselt postitas eestimees
                              sellepärats ütlesin nii martin, jopski, jube naljakas nimi on teemal nüüd jah? pane leedsi topicu nimeks näiteks bunch of white whores, mis sa arvad?
                              Vastus 1: jah, enam-vähem
                              Vastus 2: ei, see on piisavalt rassistlik, et natuke naljakas olla

                              Et igasuguseid asju mõista, tuleb tunda konteksti. Eksole. Annan sulle ühe rea. Ken Bates - Chelsea - Roman - Venemaa - Raha - Leeds - Ken Bates - Kevin Blackwell - All White - Roman - Raha - Danny Rose. Vastus pole absoluutselt vajalik.

                              Saada Estonile PM ja kiunu, äkki ta teeb midagi.
                              Estoni postid on llugemisväärsemad kui eestimehe omad?

                              Eilse mängu kokkuvõtet vaadates oli imestunud, kui lahja sinisärgid ikka kaitses on. Kasvõi boro võiduvärava puhul. Sinisärke oli 4, kuid ikka jõudsid punased pallini ja Viduka löök läbi jalgadega maandus võrgus

                              Mis veel silma jäi oli Carlo lahja mäng väravas. Sageli pelgas ta välja tulla kui seda vaja oli. Carlo peaks võtma õppust Evertoni rüüs väljakul olnud Howardilt, kes näitas eile kuidas tuleb kastis uitada, kui vastased kiirrünakul.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Bunch of shysters from Siberia\'

                                Mingit teist Cole\'t meil küll vaja pole. Bridge on liiga hea, et pinglis istuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X