320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei usu Boulahrouzi algkoosseisu kohta. Viimases mängus oli ta selgelt kõige kehvem kogu kaitseliinis ning ilmselt eelistatakse Paulo Ferreirat.

    Kommentaar


      Maka asemel Cole ja Carvalho asemel Ferreira. Ja Hilario asemel Cudicini.
      Et siis:

      - - - - - - - - - - Cudicini - - - - - - - -

      Ferreira - Boulahrouz - Terry - A.Cole

      Essien - Lampard - Ballack - Robben

      - - - - - - Shevchenko/J.Cole - - -
      - - - - - - - - - Drogba - - - - - - - - -

      Kommentaar


        Kes siis palli keskväljal embab ja kõrgemaid vaime palub?

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Kes siis palli keskväljal embab ja kõrgemaid vaime palub?
          Ehk teeb Shevchenko selle töö ära. Olete siis midagigi 30 miljoni naela eest saanud...

          Kommentaar


            ma ei usu et Cudicini peaks pohis alustama, Hilario on minu arust hetkel paris hea ja ei nae pohjust miks ta peaks pingile taanduma

            Kommentaar


              Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
              ma ei usu et Cudicini peaks pohis alustama, Hilario on minu arust hetkel paris hea ja ei nae pohjust miks ta peaks pingile taanduma.http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=14249014
              Mis Levadia ja Trans siia puutuvad? Kui ma õigesti mäletan siis on tegemist Chelsea teemaga.

              Kommentaar


                sry see tuli kogemata, nett jupsib.

                Kommentaar


                  Boula-who??

                  Kommentaar


                    Boula tuli II poolajaks sisse ja 68. minutil vahetati välja.
                    Masendav oli ta ikka.
                    Praegu 2-1 seis siis.

                    Kommentaar


                      Terry punane. :S
                      See on küll kehv lugu.

                      Kommentaar


                        ha-ha ja vahetati välja... 24 minutit to remember for mr. boulawho
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          please make my day

                          Kommentaar


                            niisiis chelsea alustas oma Carling cupi mängu. Koosseisus on võrreldes põhikoosseisule mõned muudatused, kuid siiski mitte suured. Cudicini
                            Geremi Boularouz Carvalho Bridge
                            Makelele Lampard Essien Ballack
                            Drogba Ševa

                            Võrreldes tavalise põhikooseisuga on platsil Cudicini, Geremi, Bridge, Makelele. Vahest ka Boula.
                            Kuid kui tahetakse võita Villa vastu siis ei maksagi panna pingipistest ja reservidest koosnevat meeskonda( nagu Punased).

                            Kommentaar


                              Ilus 4-0 võit tuli siis.
                              Väravate autoriks olid siis Lampard, Shevchenko, Essien ja Drogba. Mängu kahjuks ei näinud, aga väravaid vähemalt nägin.

                              Kommentaar


                                Kas Makelele saab Romka käest nii vähe palka,et peab katkise nokatsiga intervjuusid andma?
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X