320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäletavasti oli ka Glen Johnson meeletult andekas, kuid kus mängib ta hetkel?
    Maksti vist temagi eest 10M kanti.

    Kommentaar


      Ei osta te mingit Micahit, Harry kardab hoopis et lähete Soli kallale.

      Prasi jutule lisaks poolkaitsjatest totruse tipu - SWP - 21M£ pinginühkija.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Mäletavasti oli ka Glen Johnson meeletult andekas, kuid kus mängib ta hetkel?
        Maksti vist temagi eest 10M kanti.
        Glen saadi 6m eest. Aga jah, siiani on chelseas minu arus t vaid 2 venda, kelle eest välja käidud summa ei ole võrdelises seoses tema tasemega( pigem on pöördvõrdelises). Nendeks on SWP ja Andrei.

        Kommentaar


          Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
          Glen saadi 6m eest. Aga jah, siiani on chelseas minu arust 2 venda, kelle eest välja käidud summa ei ole võrdelises seoses tema tasemega( pigem on pöördvõrdelises). Nendeks on SWP ja Andrei.
          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
            Glen saadi 6m eest. Aga jah, siiani on chelseas minu arus t vaid 2 venda, kelle eest välja käidud summa ei ole võrdelises seoses tema tasemega( pigem on pöördvõrdelises). Nendeks on SWP ja Andrei.
            Kui mina viimati vaatasin, oli A.S. fenomenaalne jalgpallur. Aga muidugi enam ma jalgpalli ei vaata...
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
              Glen saadi 6m eest. Aga jah, siiani on chelseas minu arus t vaid 2 venda, kelle eest välja käidud summa ei ole võrdelises seoses tema tasemega( pigem on pöördvõrdelises). Nendeks on SWP ja Andrei.
              swp oleks ka enda raha väärt, kui tal lastaks mängida. kaotuse hirm on nii suur, et keegi on alati millesgi süüdi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ševat pole ma ausaltöeldes kunagi respekteerinud ning ei tee seda ka praegu. SWP on minu meelest veidi ülespuhutud staar ning ta ei peakski mängu saama kuna on palju paremaid valikuid. Hetkel saab ta muidugi mängu suht stabiilselt kuna Robben ja Joe on vigased.

                Kommentaar


                  Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                  Ševat pole ma ausaltöeldes kunagi respekteerinud ning ei tee seda ka praegu.
                  Ega sa juhuslikult Jyrka ei ole? Nii teravmeelset juttu siin teiste suust enam kuulnud pole.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    muidu saab swp minu arvates vaid selleks, et mourinho ta nii kallilt ostis ning ei raatsi teda mitte mängitada. hetkel on tal isegi võimalus, sest ääred vigastatud.
                    /

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ega sa juhuslikult Jyrka ei ole? Nii teravmeelset juttu siin teiste suust enam kuulnud pole.
                      hull aeg sünnitab....

                      Kommentaar


                        ei ole jyrka

                        Kommentaar


                          Vanad peerud, misasja te mölisete. Noor poiss on rõõmus, et Chelsea ostab endale järjekordse mängija, kellest võib, kuid ei pruugi tulla meeletu flopp.

                          Ostis Leeds omal aja ühe rastaneegri nimega Rio ja praegu on tuu tüüp lausa paljude naiste imetlusobjekt, mis siis, et ta ei oska Sunderlandi ässade tasemel koduvideosid teha.

                          Minagi olen kuulnud, et see City noor kaitsja on täitsa ponks. Miks siis mitte osta ja kui raha jätkub, siis on ju pohhui, et mis hind on. Ega City sellest tugevamaks muutu - raha läheb ikka omaniku tasku ja sealt omaniku naise ja laste taskutesse ehk mida te põete, kullakallid vanad ja targad.

                          Ärge kadetsege, mis seal siis halba on, et keegi endale mängija muretseb.

                          Lisaks - tublid mehed ei nuta ja saavad konkurentsis hakkama. Näiteks võsarüütel Didier, kes nüüd põmmutab nagu hullumeelne. Esimesel aastal tundus temagi olevat tüüp, kes peab ujumisvõistlusi veeta basseinis, kuid nüüd teeks teile kõigile kroolis ära. Shevaga on arvatavasti samasugune lugu, et küll ta ka end tööle saab - ega Itaalia pole Inglismaa. Liverpool arvas ju ka, et ostavad mingi Tšiili kolli, kuid see on nüüd udu, sudu ja vihma tõttu nii ehmunud, et mängust pole midagi alles, kirjutab vaid kodustele südantlõhestavaid kirju päikesest ja liivastest randadest. Benitez on küll öelnud, et "Dover has some very nice sandy bitches", kuid kriisiolukorras pole sellestki kasu. Lisaks on Dover kriminaalide pesast kaugel ja sinna satub vaid paar korda aastas.

                          Ehk lühidalt öeldes: mõned saavad hakkama ja ülejäänud ei ole vastava taseme jaoks mõeldud ning võivad pärast rändamist on koduklubidesse ässama minna, et sealsed fännid saaks nende kunagisi saavutusi, mis jäävadki kunagisteks, meenutada, sest midagi uut ja põnevat nad pakkuda ei suuda. Okei, ehk on see ka Chelsea viga, sest mujal oleks nad ju arenenud nagu väetist saanud muru, kuid neid ebaõnnestumisi on olnud lihtsalt liiga palju ehk pigem on küsimus siiski tasemes.

                          Chelsea ainus oht on muutuda Real Madridiks, mis on tegelikult juba suuresti juhtunud. Nii ei mahugi kõik mehed väljakule ära ja tulemused ongi kohe vastavad. Jose näitas Porto puhul kenasti, et maailma mõttes keskpäraste meestega saab vabalt ässata. Polegi neid ässasid vaja. Kuid ässad on majanduslikus mõttes vajalikult, sest nad on brändid ja müüvad särke ning muud nänni, millest Chelsea ka arvatavasti osa saab.

                          Ehk kokkuvõttes: pohhui pole või?
                          Last edited by Martin; 02.01.07, 17:38.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Kole häbi oli täna vaadata kuidas see super kaitsja Carvalho üritas McCannile punast teenida. Üldse olid nood sinised junnid kuidagi ebasportlikud. Kui Kiraly maas lamas siis jäi mulle tunne, et Geremi üritas kaugelt väravale lüüa, kuid õnneks peates selle ürituse kohtuniku vile. Ja siis lõpus löödi noor inglane küünarnukiga maha ja ise jätkati meelidvalt jooksu värava suunas.

                            Järgmine nädal kuuleme jälle kuidas Jose räägib kuidas teised teesklevad ja tema meeskond aususe tipp

                            Kommentaar


                              Ma pakun, et Chelsea senise "mõõna" kui nii öelda, põhjuseks on liigne enesekindlus. Suht kindlalt arvasid nad, et neile pole koduliigas ka sel hooajal vastast. Paraku on. Hakkab varsti Reali sündroom, kui arvatakse ennast maailma naba olevat ja ei võideta mitu hooaega mingit karikat.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                See oli küll nüüd suht aluseta,mõistuseta kriitika.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X