320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pasunapiilu Vaata postitust
    sajets.....sa oled lihtsalt lammas
    Sajets tähendab ikka jänest
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Ärge pablage küll need Taiwo ja Woods mõne aja pärast Leedsis tagasi on ja saate üheskoos Pepsi liigasse tagasi tõusta.

      Kommentaar


        Algselt postitas pasunapiilu Vaata postitust
        sajets.....sa oled lihtsalt lammas
        Aga miks sa pasunapõrsas pole? Kõik eeldused selleks ju on. Klubigi on õige valitud.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Sajets räägib ju jumala õiget juttu. Kui on sadade millide eest staare ette ostetud, kus sul 2 aasta pärast nendele oma kasvandikele ruumi on? Pealegi võib sinna akadeemiasse investeerida palju tahad, ega selle rahaga sa talenti nendesse poistesse sisse ei süsti ju.

          Kommentaar


            No ega seepärast üritavadki Inglismaa suurklubid ka sihtida Hispaania mudeli poole, kus B-meeskonnad möllavad rahulikult madalamates liigades. Praegu peavad chelskid oma varusid mingis tobedas reservideliigas solgutama, aga siis saaks CocaColas kogemusi jne. Hispaanias on praegu näiteks Real Madrid Castilla Segundas ja Barca, Malaga (!!!) jne B-d kolmandas liigas

            Kommentaar


              no mina näen tulevastes staarides näit. Ben Sahari, Scott Sinclairi, Manchienne´t ja Pettigrew. Ja ei usu mina, et woods jt. osteti 2M each. pakun max. 0,2M

              Kommentaar


                ma võin miljoni peale kihla vedada, et 4 peale kokku teevad nad chelski eest umbes 5 mängu premierships. lisaks veel 10 mängu liigakarikas

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  No ega seepärast üritavadki Inglismaa suurklubid ka sihtida Hispaania mudeli poole, kus B-meeskonnad möllavad rahulikult madalamates liigades.
                  Mourinho lapsikus võrdub Inglismaa suurklubidega?
                  Igasugust nalja saame tulevikus näha, aga selline sigadus Inglismaal läbi ei lähe. Liiga palju 19. sajandil asutatud klubisid on ees.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                    no mina näen tulevastes staarides näit. Ben Sahari, Scott Sinclairi, Manchienne´t ja Pettigrew. Ja ei usu mina, et woods jt. osteti 2M each. pakun max. 0,2M
                    No mina näen ka tulevaste staaridena Barca noori nt. Dos Santos, Bojan, Moussima jt. Aga see ei tähenda, et nendest saavadki staarid jne.

                    Ja kindlalt aitab see B-meeskonna alamliigades mängitamine kaasa noorte arenemisele. Selles pole kahtlustki.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                      no mina näen tulevastes staarides näit. Ben Sahari, Scott Sinclairi, Manchienne´t ja Pettigrew. Ja ei usu mina, et woods jt. osteti 2M each. pakun max. 0,2M
                      Esialgne pakkumine olevat 200k olnud, aga lõpphind siiski 10x suurem.

                      Kommentaar


                        ostusummadest ei ole mõtet rääkida.. tegemist on vargusega tekitatud kahju hindamisega

                        Kommentaar


                          Valisid raha, mida neil jätkub, -3p oleks hulka hirmutavam olnud nende jaoks.

                          Kommentaar


                            huvitavam oleks ka olnud liiga jaoks see -3
                            Proud to wear Claret & Blue!

                            Kommentaar


                              Chelsea are refusing to pay Bolton's £3.5m asking price for defender Tal Ben Haim. (Daily Star)

                              The Blues are also interested in Deportivo's Jorge Andrade, Man City's Sylvain Distin and Roberto Ayala of Valencia. (Times)

                              Mourinho on päris meeleheitlikult üritamas kaitses auke lappida.Boula, kes mängis teisip. 1.poolaeg päris hästi, on nüüd kah 4-6 nädalat väljas:S Loodame, et läheb õnneks, ise pooldaksin Andradet, kes sobiks ka paremale äärele vajadusel.

                              Richardsi diil jääb ära arvatavasti, kuna city peatreener on sellele kategooriliselt vastu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                                no mina näen tulevastes staarides näit. Ben Sahari, Scott Sinclairi, Manchienne´t ja Pettigrew. Ja ei usu mina, et woods jt. osteti 2M each. pakun max. 0,2M
                                John Welsh pidi ka olema next best thing. Kus ta nüüd on - Hullis. See, mida poisikesed omavahel teevad on üks asi, see kui 30 aastane Boltoni keskkaitsja ta 2 meetri kõrgusele lööb on hoopis midagi muud. See oli ime, et Liverpooli noortest tulid lühikese ajaga McManaman, Fowler, Owen, Gerrard ja Carragher. Veel suurem ime oli ManU 92' aastal Youth Cupi võitnud meeskond, kus Neville, Beckham, Scoles, Savage, Butt ja kurat kes kõik veel. Arvestamata veel pisut paar aastat vanemat Giggsi. Ja arvata, et selline ime saab sündida Chelsea-laadses keskkonnas, on absurd.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X