320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pold see jalalöök kole midagi - mäluaugust hoolimata roomas see sitt tähistamise ajaks staadionile tagasi
    Löök ise nägi igati armas välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Pold see jalalöök kole midagi - mäluaugust hoolimata roomas see sitt tähistamise ajaks staadionile tagasi
      Löök ise nägi igati armas välja.
      haige inimene oled

      Kommentaar


        olen jah

        Kommentaar


          Mina ei ütle muud, kui et Chelseal on lahedad fännid, tõesõna.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
            kirs koogi peal
            oi mis sellest koogist niimoodi alles jääb :S

            aga tegelt palju õnne teile olulise tiitli puhul.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              JT-ga pole väidetavalt midagi väga hullusti. Mingi nädal aega peab väljas olema. Mourinho avaldas lootust, et ehk järgmiseks liigamänguks on mees rivis.

              Kommentaar


                Imelik, piltide pealt oleks nagu suremas.

                Kommentaar


                  Martin, ära muretse. Chelseafani "hinnangu" järgi sai Cech ka ju nõrgema hoobi kui Cudicini. Ja lisaks - Terry oma süü, et pea ette toppis...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Martin, ära muretse. Chelseafani "hinnangu" järgi sai Cech ka ju nõrgema hoobi kui Cudicini. Ja lisaks - Terry oma süü, et pea ette toppis...
                    Sadist kurat Terry läks ikka puhtalt palli peale ning oleks suure tõenäosusega sealt ka skoorind. Aga ju siis Diaby jälgis ainult palli ja elle jäi hoopis teine ümmargune asi ehk siis Terry pea. Idee järgi peaks see olema ohtlik mäng. Ja selle oktoobrikuise readingu mängu juurde tagasi tulles tundus mulle isiklikult ja ka kommentaatoritele, kelle vahendusel ma mängu jälgisin, et Cudicini sai suurema paugu. Lihtsalt Cech sai selle paugu palju ohtlikumasse piirkonda kui cudi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                      Idee järgi peaks see olema ohtlik mäng.
                      Jah, kindel penalti, ma ei saa aru kuidas kohtunikul see märkamata jäi.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                        Sadist kurat Terry läks ikka puhtalt palli peale ning oleks suure tõenäosusega sealt ka skoorind. Aga ju siis Diaby jälgis ainult palli ja elle jäi hoopis teine ümmargune asi ehk siis Terry pea. Idee järgi peaks see olema ohtlik mäng. Ja selle oktoobrikuise readingu mängu juurde tagasi tulles tundus mulle isiklikult ja ka kommentaatoritele, kelle vahendusel ma mängu jälgisin, et Cudicini sai suurema paugu. Lihtsalt Cech sai selle paugu palju ohtlikumasse piirkonda kui cudi.

                        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...ea/6395301.stm
                        amaoot
                        isegi Mourinho tunnistas, et Terry riskis ise ja kaitsja tegi, mis kaitsjal teha tuli.
                        pealegi lõhkus Diaby selle idioodi puupea vastu oma jala.

                        Kommentaar


                          Ohtlik mäng on minuarust ju siis, kui üks mängija paneb jala teise mängija pea kõrgusele (no ikka meeter 70-80), mitte kui üks paneb oma pea teise jala juurde...

                          Kommentaar


                            ...ja ohtlik mäng tähendab vabalööki, ehk siis pennel-never-ever.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              amaoot
                              isegi Mourinho tunnistas, et Terry riskis ise ja kaitsja tegi, mis kaitsjal teha tuli.
                              pealegi lõhkus Diaby selle idioodi puupea vastu oma jala.
                              Pagan, mina ei mõista kust sinusugused geneetilised eksitused meie sekka satuvad. Tõesti ei mõista.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Süüdimatu portu ahv : http://home.skysports.com/list.aspx?...vals&channel=&


                                Lausa imekspandav on see Jose. Chelsea on vast kaks või kolm viimast hooaega kõik võidud teenitult saanud. Esimesena meenub selle hooaja Wigani mäng või siis West Hami mäng, kus teenimatult saadi karistuslöök, kust värav sündis.

                                Arse puhul unustab ta ju täiesti, et pool hooaega on mängitud ilma oma liidri Henry-ta. Ja et Manu oli eelmine hooaeg vigastustest räsitud.

                                On unustanud ta ka selle, et kahel nimetatul klubil on kordi väiksemaid see rahakott mille abil tiitleid osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X