320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Chelsea FC\'



    4:0, 5:0...kes see nii suuri numbreid enam tunneb )
    staadion ikka on tuntud küll, aga ma viitasingi sellele, et sealt kogu aeg lennukid otse üle lendavad. selline naljakas asi jäi meelde, et tribüüni esimeste astmete ette oli tõmmatud paks kollane joon - Siit ei tohi alkoholiga kaugemale astuda

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Originally posted by Leivo-Tigu Vimb




      Ok, Chelseas on vähe inglasi, aga see üksi pole mingi eriline näitaja.
      Pealegi tuleb mul seoses Chelseaga sageli nostalgiliselt meelde see, kuidas aprillis seal ise vaatasin, kuidas nad 5:0 tümitasid Sunderlandi.
      seoses Chelseaga tuleb mulle meelde samasuguse skooriga võit ,mille nad saavutasid aastal 99( kui mu mälu ei peta) hoopis tugevama meeskonna vastu kui SAFC.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        Aga öelge keegi miks ma peaks Chelsea fänn olema. See, et klubi see aasta päris hästi mängib ei tähenda, et fänne nagu seeni pärast vihma tekkima peab. Need on suhted lollid, kes mõtlevad \"Nüüd läheb L´poolil halvasti ja Chelseal hästi nüüd ma hakkan hoopis Chelsea fänniks\". Kui võistkond pole sümpaatne siis lihtsalt pole fänne.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Kas keegi on öelnud, et pead olema ühe või teise klubi fänn? Kuskohast selle välja lugesid? Ja neid, keda kirjeldasid, nimetatakse gloryhunter´iteks.
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            No teema alguses on küsitud miks Chelseal fänne pole. Mina lihtsalt küsisin vastu miks peaks olema.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              No siis oli sul lihtsalt rumal küsimus
              Samamoodi võiks küsida, miks sa oled Depori fänn.
              Supplies!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                We are the pride of all Europe
                The best in the North
                We hate the Man U
                and Chelsea of course
                Y R A

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  No kui sind tõesti huvitab siis ma võin sulle sellest kirjutada, aga ma ei tea, kas siin õige koht selleks on Chelsea foorum.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    Originally posted by Yourself


                    No kui sind tõesti huvitab siis ma võin sulle sellest kirjutada, aga ma ei tea, kas siin õige koht selleks on Chelsea foorum.
                    Krt jälle kirjutasin valesti peaks olema ma ei tea, kas Chelsea foorum selleks õige koht on. Ja milline küsimus sinu arust rumal oli.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Ausalt öeldes ei huvita. Lihtsalt minu arvates on kohatu väljendada arvamust a la miks peaksin ma selle või tolle klubi poolt olema. Kõlas kuidagi halvustavalt.

                      Veel üks asi: vaata, seal allpool on edit nupp, eesti keeles muuda. Seda võid ka vabalt kasutada.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        Chelsae\'it võib ju mitte sallida aga selle hooaja tulemused on ju head:liigas teine koht (ainult 2 punkti vähem kui liidril), ainult kaks kaotust(mis on vähem kui ühelgi teisel), Chelsea\' ile on siiani löödud kõige vähem väravaid(14), nad ise on löönud 31(ainult Arsenal on löönud rohkem).See kõik näitab,et Chelsea on ikka päris tugev, kui nad nii jätkavad ehk tulevad hooaja lõpuks isegi kolme hulka.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Mulle näiteks Chelsea mäng meeldib, aga ma ei ole selle klubi fänn. Aitäh.
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Ka minule on Chelsea sümpaatne klubi. Hoian pöialt just seal mängivatele hollandlastele, kes on minu arvates päris osavad pallurid.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              Hmm selliseid asju Inglismaal tihti ei toimu, et nõutakse mängu kordamist: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/charlton_athletic/2661515.stm
                              Aga see mis Stamford Bridge\'il pildi järgi maas tundub olevat muru küll ei meenuta...
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                õige värk charltoni poolt imho. see on ju ilusam rand kui pirita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X