320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks mängus ManU-ga kandis J.Cole särki millel polnud nime ega numbrit?

    Kommentaar


      Algselt postitas Homie Vaata postitust
      Miks mängus ManU-ga kandis J.Cole särki millel polnud nime ega numbrit?
      tal oli häbi oma nime pärast.

      tegelt on hoopis nii et ta läks särk tiba veriseks ja vahetas selle ära lõpu eel.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        tal oli häbi oma nime pärast.
        Somebody stop me - Ma naeran end ribadeks... Höhö.

        Kommentaar


          tselski on noortele hüppelauaks küprose liigasse
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Sidwell tselskisse?
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Jaanuaris saab ehk ka mänguaega kui pool chelskist Aafrikas pesitseb. Senikaua ja ka peale seda nühib pinki.
              See on no-win olukord, kus Reading kaotab oma ühe parimatest mängijatest, samas chelski saab endale uue Scott Parkeri.

              Kommentaar


                Raha otsas, et tasuta saadaval olevaid keskpäraseid mängijaid jahitakse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Raha otsas, et tasuta saadaval olevaid keskpäraseid mängijaid jahitakse?
                  Nicosialt ikka pappi said
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Raha otsas, et tasuta saadaval olevaid keskpäraseid mängijaid jahitakse?
                    Pingi nühkimiseks on ta piisavalt hea
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Ma nii pessimistlik ei oleks, Maka mängib selgelt langevas joones ning ma ei imestaks kui ta suvel minema lastakse. Lamps ja Ballack on üsna ühetoonilised mängijad ja võtavad teineteiselt platsil ruumi ära, peale selle on nad ka liiga seisvad, et noor rabeleja vend sobiks neile igati partneriks. Ja kes veel ei teadnud siis Sidwell on Arsenali kasvandik, kes omal ajal ei suutnud seal põhikoosseisu murda.

                      Kommentaar


                        Tegelt oleks huvitav näha mida mees oskaks, kui tal on ümberringi maailmaklassist mängijad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas v6hiv66ras Vaata postitust
                          Ma nii pessimistlik ei oleks, Maka mängib selgelt langevas joones ning ma ei imestaks kui ta suvel minema lastakse. Lamps ja Ballack on üsna ühetoonilised mängijad ja võtavad teineteiselt platsil ruumi ära, peale selle on nad ka liiga seisvad, et noor rabeleja vend sobiks neile igati partneriks.
                          Ei tea, mina arvan, et Maka lõpetab rahulikult oma karjääri Chelseas.

                          Ballack ja Lamps saavad väga hästi hakkama, Mourinho on lihtsalt Ballacki tiibu veidi kärpinud, ainult Lampsil on luba igal võimalusel kasti joosta ja kaugelt peale pommitada, aga Ballack jagab see-eest täpseid sööte ja teeb musta tööd.

                          Lamps on see hooaeg endale 60 mängu kogunud ju see üks põhjus miks uus am sisse tuuakse.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            esimene sign reading star Steve Sidwell

                            Kommentaar


                              "Mourinho has yet to accept Ballack's explanation and Chelsea's players still expect him to be forced out in the summer, along with £31million striker Andriy Shevchenko"

                              Kas on mingeid videosid vms. Sidwellist, et saaks parema ülevaate mängijast. Ma poleks kunagi oodanud, et Chelsea palkaks omale pool-tundmatu mängija Ma arvan, et see on tegelikult positiivne. Nüüd ta vähemalt hakkab püüdma elu eest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas manpe Vaata postitust
                                Kas on mingeid videosid vms. Sidwellist, et saaks parema ülevaate mängijast. Ma poleks kunagi oodanud, et Chelsea palkaks omale pool-tundmatu mängija Ma arvan, et see on tegelikult positiivne. Nüüd ta vähemalt hakkab püüdma elu eest.
                                Püha issand jeesus. Mul on tunne, et ma viimasel ajal muud ei tee, kui sõiman chelski debiilikuid, aga no sina oled küll eriauhinda väärt.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X