320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    muru,muruks..mängu kordamist nõuab Charlton ikka tulemuse tõttu. Kohtunik vaatas enne mängu ju platsi üle ja leidis, et võib mängida. Nüüd tagantjärele pole mõtet viriseda.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Selline näeb siis välja Stamford Bridge\'i \"muru\".



      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        no türa see kohtunik on mingi eri türa kui sellise väljaku peal mängida laskis

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          jube äss, ma olen sellist \'väljakut\' isegi eesti oludes vaid Kalevi varustaadionil näinud

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Guardiani ajakirjanike nägemuses on staadion hoopis selline:

            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              Sunis iriseb mingi nn. chelsea legend et muru peal oleks charlton imenud 8-0. ja et ta on omal ajal mänginud veel sitemate väljakute peal. no sellist auku on raske leida isegi eestis... sile võis ju väljak olla aga kui seal pole ühtki liblet rohtu siis... chelsea vendade põhi argument ongi see, et \"aga väljak oli sile\". no fakk mine mängi siis betoonplatsi peal kui nii meeldib.

              frank lampard on ka geenius peaks mainima. \"aga meie peame seal iga nädal mängima\". haha. idikas. sa sitapea oled sellega ju harjunud mis sa raisk vigised

              kas need türad aru ei saa et kui ikka lähed lootuses mängida muruväljakul ja vastu vahib mingi peenramaa siis enam erilist soovi mängida küll ei ole.

              ja peab veel mainima et kohtunik oli türa..

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                Mitte sugugi uhkutesemise ega muu pärast..lihtsalt Newcastles tehti väljak korda . Chelsea võiks õppust võtta - kõik ju teavad, miukses sitas olukorras St. James Park enne oli...

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  Originally posted by Magpie


                  Mitte sugugi uhkutesemise ega muu pärast..lihtsalt Newcastles tehti väljak korda . Chelsea võiks õppust võtta - kõik ju teavad, miukses sitas olukorras St. James Park enne oli...

                  kas kuidagi poleks võimalik jätta mõned neist mõttetutest postitustest tegemata? samamoodi võiks panna siia ka siia näiteks theirry henry pildi ja öelda, et näe hasselbaink võiks õppida ka väravaid lööma, kui henry on seda teinud ... tobe, kas pole?

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Originally posted by Jaan

                      Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.
                      come on, kui ma paneks üles highbury pildi ja ütleks, et see pole ju kaugel stamford bridgest - ning korras ja ilus väljak - võtku chelsea õppust - oleks selle postitusega loodud lisandväärtus märkimisväärselt väike mu meelest. sama ka newcastle või magpie postitusega - pole kasu tänitamisest, et meie plats tehti korda, võtke õppust!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by Jaan

                        Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.
                        come on, kui ma paneks üles highbury pildi ja ütleks, et see pole ju kaugel stamford bridgest - ning korras ja ilus väljak - võtku chelsea õppust - oleks selle postitusega loodud lisandväärtus märkimisväärselt väike mu meelest. sama ka newcastle või magpie postitusega - pole kasu tänitamisest, et meie plats tehti korda, võtke õppust!

                        Heihei - väike ülbitsus naljaga, mis sa nii tõsiseks muutud - meil oli plats korrast ära - tegime korda ja võtku Chelsea õppust, keegi ei keela sul ju Highbury pilte siia üles panna - iseasi kas sel suurt mõtet...naudi rohkem kui mõtled...

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Ma loodan, et Chelsea hävitab ManU nii 3 või 4:0.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Originally posted by siim s


                            Ma loodan, et Chelsea hävitab ManU nii 3 või 4:0.
                            Mnjah Chelsea võib ju hästi mängida see aasta, aga ManUt ta ikka ei võida. Ja kui mingi ime läbi võidabki siis mitte kindlasti nii suurelt. ManU mängib praegu päris hästi.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              IN YOUR FACE CHELSEA !!!

                              2:1 ManUle viimasel minutil Forlani värav Veroni SUPER eeltööst

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                Njah viimase minuti kobinaga tuli ära.. Kuigi Chelsea vääris minu silmis võitu.. ManU aga on juba kord siuke meeskond, kes üleminutitel kõik mängud oma kasuks lahendab
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X