320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Iga transfer window on Arsenali fännide jaoks nagu olla laps, kes näeb koiki teisi väljas mängimas kui on ise peale tunde jäetud.
    Ja Man City fännide jaoks nagu esimene külaskäik kommipoodi. Tahaks iga asja mis näeb, vaatamata sellele kas see komm tegelikult ka nii hea on kui välja paistab .

    Kommentaar


      Ei vabandust, ma sõnastaks natukene ümber.

      Iga transfer window on Manchester City fännide jaoks nagu esimene külaskäik kommipoodi- tahaks kõiki komme, rikas emme muidugi ostab ka, aga 95 % kommidest jäävad seisma ja lähevad hapuks, lõpus tuleb lihtsalt minema visata.

      Kommentaar


        Pigem lutsutab läbi, aga sülitab välja kuna maitse ei meeldi

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          ja siis ?
          ja siis mis?
          võrrelda ainult aega, millal üks klubi laenas raha, et osta endale uus staadion ning teine klubi raiskas naftapõhist piiramatut krediiti, on pisut ehk üheülbaline. ma poleks midagi öelnud juhul, kui võrreldud oleks pikemat ajavahemikku.

          aga üldiselt on ignoreerida muidugi alati lihtsam. senikaua, kuni keegi tšekke allkirjastab, on kõik suurepärane. tänased finantstulemused näitavad mu meelest ilmekalt, et ilma avatud krediidiliinita ei tööta selline formaat kunagi. imestan, kui keegi selle üle üldse imestab. ja selle üle, kui keegi vaevub teesklema imestust selle üle, et selline konkurentsi solkimine üleüldiseid ülevoolavaid armuavaldusi kaasa ei too.

          Kommentaar


            Sturridge siis laenuga boltonisse!
            yo

            Kommentaar


              Algselt postitas nike Vaata postitust
              Sturridge siis laenuga boltonisse!
              see ju võiks tähendada, et keegi tuleb juurde ründesse.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                ja siis mis?
                võrrelda ainult aega, millal üks klubi laenas raha, et osta endale uus staadion ning teine klubi raiskas naftapõhist piiramatut krediiti, on pisut ehk üheülbaline. ma poleks midagi öelnud juhul, kui võrreldud oleks pikemat ajavahemikku.

                aga üldiselt on ignoreerida muidugi alati lihtsam. senikaua, kuni keegi tšekke allkirjastab, on kõik suurepärane. tänased finantstulemused näitavad mu meelest ilmekalt, et ilma avatud krediidiliinita ei tööta selline formaat kunagi. imestan, kui keegi selle üle üldse imestab. ja selle üle, kui keegi vaevub teesklema imestust selle üle, et selline konkurentsi solkimine üleüldiseid ülevoolavaid armuavaldusi kaasa ei too.
                a no kui onu on oma taskust nõus asja kinni maksma? Ei peaks ju keelduma. Üldiselt mulle endale sinna majanduspoolde väga laskuda ei meeldi. Pole lihtsalt nii diip huvi asja vastu. Muidugi on nukker vaadata, kuidas finantsseisud kehvad on, aga ena kaitseks võib öelda, et vaevalt cityl, pooli ja manul need olulisemalt paremad on. Minu silmis on asi just positiivsemaks läinud selle koha pealt, et suudetakse ka akadeemias midagi toota ja hetkel on meie noored vaata et kogu kuningriigi parimad. Ja ei ole kusjuures üldse kuskilt aafrika vihmametsade alt üles otsitud vaid suures osas täitsa kohalikud inglise noormehed. Selge see, et Arsenalil koondarvult erinevaid tiitleid rohkem, kuid eks ka teil on ju olnud aegu, kus edusse palju raha on maetud. Lihtsalt ajad ja seetõttu ka summad olid pisut erinevad. Mul on tunne, et me oleme taolise vaidluse sinuga juba millalgi minevikus maha pidanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  a no kui onu on oma taskust nõus asja kinni maksma? Ei peaks ju keelduma. Üldiselt mulle endale sinna majanduspoolde väga laskuda ei meeldi. Pole lihtsalt nii diip huvi asja vastu. Muidugi on nukker vaadata, kuidas finantsseisud kehvad on, aga ena kaitseks võib öelda, et vaevalt cityl, pooli ja manul need olulisemalt paremad on. Minu silmis on asi just positiivsemaks läinud selle koha pealt, et suudetakse ka akadeemias midagi toota ja hetkel on meie noored vaata et kogu kuningriigi parimad. Ja ei ole kusjuures üldse kuskilt aafrika vihmametsade alt üles otsitud vaid suures osas täitsa kohalikud inglise noormehed. Selge see, et Arsenalil koondarvult erinevaid tiitleid rohkem, kuid eks ka teil on ju olnud aegu, kus edusse palju raha on maetud. Lihtsalt ajad ja seetõttu ka summad olid pisut erinevad. Mul on tunne, et me oleme taolise vaidluse sinuga juba millalgi minevikus maha pidanud.
                  See tüüp räägib täiesti tõsiselt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    a no kui onu on oma taskust nõus asja kinni maksma? Ei peaks ju keelduma. Üldiselt mulle endale sinna majanduspoolde väga laskuda ei meeldi. Pole lihtsalt nii diip huvi asja vastu. Muidugi on nukker vaadata, kuidas finantsseisud kehvad on, aga ena kaitseks võib öelda, et vaevalt cityl, pooli ja manul need olulisemalt paremad on. Minu silmis on asi just positiivsemaks läinud selle koha pealt, et suudetakse ka akadeemias midagi toota ja hetkel on meie noored vaata et kogu kuningriigi parimad. Ja ei ole kusjuures üldse kuskilt aafrika vihmametsade alt üles otsitud vaid suures osas täitsa kohalikud inglise noormehed. Selge see, et Arsenalil koondarvult erinevaid tiitleid rohkem, kuid eks ka teil on ju olnud aegu, kus edusse palju raha on maetud. Lihtsalt ajad ja seetõttu ka summad olid pisut erinevad. Mul on tunne, et me oleme taolise vaidluse sinuga juba millalgi minevikus maha pidanud.
                    Ei ütleks et Arsenal on ainult raha abil tiitleid võitnud.
                    Näiteks osteti Anelka PSG'st 500 000 naelaga ja müüdi Real Madridi 23,5 miljoni naelaga ning selle eest osteti Henry, Wiltord, Pires kes mängisid väga suurt rolli 2001-02 duubli võitmisel ja 2003-04 unbeaten seasonis.
                    Võrreldes selle summaga, mida chelsea mängijate peale on kulutanud, on see 23.5 miljonit kommiraha

                    Kommentaar


                      WELCOME TORRES!: http://www.youtube.com/watch?v=4B22FVaHQOA
                      yo

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jukss Vaata postitust
                        Ei ütleks et Arsenal on ainult raha abil tiitleid võitnud.
                        Näiteks osteti Anelka PSG'st 500 000 naelaga ja müüdi Real Madridi 23,5 miljoni naelaga ning selle eest osteti Henry, Wiltord, Pires kes mängisid väga suurt rolli 2001-02 duubli võitmisel ja 2003-04 unbeaten seasonis.
                        Võrreldes selle summaga, mida chelsea mängijate peale on kulutanud, on see 23.5 miljonit kommiraha
                        SW ei tahtnud nii lähiminevikust rääkida. Aga kui nii võtta, siis Arsenal ostis omale 30ndatel päris mitu tiitlit, kui löödi mitu korda briti üleminekutasu üle. £11000 ja £15000 naela on tänases mõistes muidugi naljasumma, kuid tol ajal oli väga kõva sõna. Ja ka Bergkamp osteti ju omal ajal rekordsumma eest. Loll vaidlus, ma tean ning lõpetaks selle üldse ära. Lihtsalt tõin välja, et ei ole ainult meie need, kes mingil ajajärgul on finantsilise abiga tiitleid võitma hakanud.



                        Studge diil ka ametlikul lehel üleval. Edu ning värvaid notlobis

                        Veidi huumorit ka veel: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...do-Torres.html

                        Ühtlasi tervitaks kõiki scouseried, kes omale kuhugi Torrese nime on lasknud tatoveerida

                        Kommentaar


                          igaühele oma, kuid ei saa ka märkimata jätta, et üpris adekvaatne on muidugi võrrelda ühe-kahe kalli tippmängija ostmist total makeoveriga, mille käigus kolm aastat järgemööda pappi kinnisilmi alla taotakse.


                          edit:
                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Ühtlasi tervitaks kõiki scouseried, kes omale kuhugi Torrese nime on lasknud tatoveerida
                          eks siis tuleb avalikult veinisõbraks hakata.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            igaühele oma, kuid ei saa ka märkimata jätta, et üpris adekvaatne on muidugi võrrelda ühe-kahe kalli tippmängija ostmist total makeoveriga, mille käigus kolm aastat järgemööda pappi kinnisilmi alla taotakse.
                            Ei ole kahjuks 30ndate jalgpalliga nii täpselt kursis ja ei oska öelda, kas tegi oli kahe või enama mängijaga. Pole tegelikult väga vahet ka, kuna selle vaidlusega ei jõua nii ehk naa mitte kuhugi.

                            Kommentaar


                              Natukene huumorit eurospordi tegelase poolt.


                              [Comment From That Guy That Guy : ]
                              On wikipedia its says torres is a Chelsea player

                              Eurosport:
                              On Wikipedia my mate Toby Roebuck was listed as a bald-headed East London poet who was engaged in a prolonged dispute with Mick Hucknall from Simply Red over the lyrical credits to "Fairground" and the flame-haired vocalist's aversion to Haddock. But yes, Torres is likely to be a Chelsea player in the next few minutes BUT NOT YET.
                              Monday January 31, 2011 22:01 Eurosport

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Iga transfer window on Arsenali fännide jaoks nagu olla laps, kes näeb koiki teisi väljas mängimas kui on ise peale tunde jäetud.
                                Sa oled ikka suht keenjus. Aga eks ainult sellise klubi fänn nagu sina suudabki nii clueless olla.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X