320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Luiz, Ramires, Terry, Ivanovic ja Cech peavad kastanid tulest välja tooma, teised tüübid kratsivad mune ja ei viitsi eriti midagi teha

    Noo ja siis on muidugi see prospekt et Torres läheb Vidiciga piknikule ja tõmbab ühe Vandersellile kah puuri.
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Kristo,ManU mängupilt on väga kehvake aga õnneks on tulemused ju väga head.ManU kaitse teeb oma töö ja Berba lööb ühe + Chica tuleb 60. minutil mängu ja näitab oma fantastilist avanemise ja lõpetamise võimet.

      Kommentaar


        Palju õnne! Meie marakrtatt Josh saab täna 18!


        Täna tõenäoliselt ta täna Carlo plaanidesse ei mahu, küll aga plaanitakse teda homme Youth FA Cupis Watfordi vastu mängitada!



        Edit: Ja täpselt samatähtis päev on ka Philipp Prosenik'ul! Pange ässalt, poisid!

        Kommentaar


          Ning ka Justin Bieberil!!!!!!
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
            Kristo,ManU mängupilt on väga kehvake aga õnneks on tulemused ju väga head.ManU kaitse teeb oma töö ja Berba lööb ühe + Chica tuleb 60. minutil mängu ja näitab oma fantastilist avanemise ja lõpetamise võimet.

            See on iseg kõrgem level kui Poo fännidel.
            Nemad kisavad tavaliselt poolajal kuidas mäng on tehtud.
            Vaata, et sa peale mängu oma sõnu ei söö.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              võin eksida aga kas mitte Hernandez ei pidand algkoosseisust alustama? , pead ei anna aga ütlen veel et ManU võidab 2-1 ära

              Kommentaar


                Algselt postitas kristo96 Vaata postitust
                võin eksida aga kas mitte Hernandez ei pidand algkoosseisust alustama? , pead ei anna aga ütlen veel et ManU võidab 2-1 ära
                Ei noh, kui sa just kohe nii ütled. Mis seal's enam.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  just just

                  Kommentaar


                    Tõesti loodan, et Torres skoorib täna.

                    Pakun ja loodan, 2-1 Chelseale.

                    Kommentaar


                      Tuleb närviline ja vigaderohke mäng.
                      Pakun vähemalt ühte punast kaarti ja skoorib ainult üks meeskond.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        okei. ma teen ka oma huupi ennustuse siis. kui manu võidab, siis ilmselt nii, et meie ei skoori. kui chelsea võidab, siis 1-0. 1-1 ja ja 0-0 on obv ka väga tõenäolised. Loodan chelsea võitu obv, aga kardan,et tuleb mingi 0-1 poolaja lõpus ja siis mingi kiirest 0-2 mängu lõpus. viik oleks ka pettumus. ennustan 1-0 või 0-2 chelseale. (all bases are covered I guess, can't miss)
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Ootused enne mängu on kõrged ja ma loodan, et ma ei pea pettuma. Torres võiks lõpuks mängima hakata.

                          Kommentaar


                            Mänguilu eeldatavasti väga palju ei saa olema. Aga Vidic pidavat olema Torrese emane koer, nii et loodetavasti see trend jätkub.

                            Viimati kui ma teadlikult milleski Chelsea poolt olin, võis aasta olla umbes 2001. Ärge nüüd seda ära rikkuge.

                            Kommentaar


                              Pakun 4-1 Chelsea'le

                              Kommentaar


                                Tänast mängu vilistab Martin Atkinson.
                                Ei tea kohe öeldagi, on see hea või halb. Väga ebastabiilne kohtunik ... iialgi ei tea, mida temalt oodata võib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X