320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Metsaj Vaata postitust
    Üleüldse mida sa oma postitusega saavutada tahad/tahtsid?
    SW-l on ilmselgelt mingi kana kitkuda juba sellest ajast, kui Roman hakkas laristama. Saavutada ta ilmselt ei tahagi midagi, küll aga eneserahulduseks ja -kaitseks on tore igasugu huvitavaid arvutusi teha. Jagatakse ka üldse mingeid finantsauhindu jalgpallis?

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      400m naela on ostnud viimase viie aasta jooksul 1 liiga ja 0 meistrite liigat.
      Arsenali saavutamatuste jada ei tundugi järsku enam kuigi hull.
      See on täpselt 1 liigavõit, 3 FA Cupi võitu ja liigakarikas rohkem kui Arsenalil. Ma tean kummal poolel ma tahaks olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        SW-l on ilmselgelt mingi kana kitkuda juba sellest ajast, kui Roman hakkas laristama. Saavutada ta ilmselt ei tahagi midagi, küll aga eneserahulduseks ja -kaitseks on tore igasugu huvitavaid arvutusi teha. Jagatakse ka üldse mingeid finantsauhindu jalgpallis?
        Varsti on Meistrite Liiga omamoodi auhind kui Fair Play sisse tuleb, kahtlen sügavalt, et Chelseal probleeme tekib

        Kommentaar


          Algselt postitas Metsaj Vaata postitust
          Varsti on Meistrite Liiga omamoodi auhind kui Fair Play sisse tuleb, kahtlen sügavalt, et Chelseal probleeme tekib
          Kusjuures olen mõtlema hakanud, et isegi kui peaks tekkima, kes siis keelaks Roman´il näiteks £20 milli kanda Gazpromi kontole ja öelda, et nii...nüüd kannate selle Chelsea Plc arvele! UEFA-l ju puudub ligipääs erinavate erafirmade majandusaruannetele ja konto väljavõtetele.

          Kommentaar


            The jokes about Torres are just getting out of hand now, even Ji-Sung Park is getting in on the act by scoring with his eyes closed.

            Kommentaar


              Algselt postitas Metsaj Vaata postitust
              Ära ole silmakirjalik. Kõik klubid kulutavad tänapäeva jalgpallis raha. See "Chelsea ostab tiitleid" nupp on juba nii ära kulunud, et ei maksa tarka majandusteadlast siin mängida - mis see sinu asi on, sinu taskust tuleb raha? Ei tule. Üleüldse mida sa oma postitusega saavutada tahad/tahtsid?
              ei tule minu ega ilmselt siit kellegi taskust.
              Hodorkovski taskust tuleb hoopis.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar




                Read the latest Sport news, including Football, UFC, Boxing, Racing and more. Get the best match reports, opinion and live blogs from Mirror Sport now

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Kusjuures olen mõtlema hakanud, et isegi kui peaks tekkima, kes siis keelaks Roman´il näiteks £20 milli kanda Gazpromi kontole ja öelda, et nii...nüüd kannate selle Chelsea Plc arvele! UEFA-l ju puudub ligipääs erinavate erafirmade majandusaruannetele ja konto väljavõtetele.
                  Just. Igati väärikas ja eetiline plaan. Palju õnne.
                  Öelge parem, millal Romanil saab piisavalt aega Inglismaal veedetud, et kvalifitseeruda EU kodanikuks? Paneks sellest hetkest stopperi käima hetkeni, millal ootamatult jalgpalli vastu huvi kaob.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Just. Igati väärikas ja eetiline plaan. Palju õnne.
                    Ei öelnud ju, et tegu oleks hea plaaniga. Lihtsalt soovisin teada saada, kas teoorias selline asi töötaks. Sest kui jah, siis ma olen kindel, et nii mitmedki teised klubid seda ka mingil hetkel kasutaksid. Ja palun, saa oma vigastusest üle. Hakkab juba vaikselt üle viskama see rünnakute laviin täiesti tühiste asjade pärast!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Just. Igati väärikas ja eetiline plaan. Palju õnne.
                      Öelge parem, millal Romanil saab piisavalt aega Inglismaal veedetud, et kvalifitseeruda EU kodanikuks? Paneks sellest hetkest stopperi käima hetkeni, millal ootamatult jalgpalli vastu huvi kaob.
                      Tere. Ütle nüüd ausalt, kas sa oled alaealine? Kui nii, siis ma mõistan, miks oma ilusat jalgpalli mängiva ja properly äritseva lemmikklubi (not even sarcastic here) nautimisest ei piisa ja peab teiste relevantsete Londoni klubide teemades trollimas käima.

                      Aga kui sa ei ole, siis, nagu keegi juba küsis, mis su postituste eesmärk on? Okei, näitad ära, et kogu Chelsea süsteem on mäda ja kole ja halb ja illegaalne ja mitte jätkusuutlik, edasi? Kas toetajad peaks Arsenali vms toetajaks üle jooksma vä? No way Sa seda tahad ju. Või ehk üldse jalgpalli fännamise lõpetama? Pajata. Ma olen uus ja ei taipa.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Tere. Ütle nüüd ausalt, kas sa oled alaealine? Kui nii, siis ma mõistan, miks oma ilusat jalgpalli mängiva ja properly äritseva lemmikklubi (not even sarcastic here) nautimisest ei piisa ja peab teiste relevantsete Londoni klubide teemades trollimas käima.

                        Aga kui sa ei ole, siis, nagu keegi juba küsis, mis su postituste eesmärk on? Okei, näitad ära, et kogu Chelsea süsteem on mäda ja kole ja halb ja illegaalne ja mitte jätkusuutlik, edasi? Kas toetajad peaks Arsenali vms toetajaks üle jooksma vä? No way Sa seda tahad ju. Või ehk üldse jalgpalli fännamise lõpetama? Pajata. Ma olen uus ja ei taipa.
                        Meesus... toughen fuck up või kuidas see oligi. See on foorum ning näpuga silma torkamine käib asja juurde. Päris Roma ja lazio teemaks pole siin kunagi läinud, aga arvata, et see teema või kõikide klubide teemad siin ongi miski "elaguchelsea" rivi on lihtsalt alaealise lihtsameelsuse tunnus. Seda trollimiseks pidada, jah...
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Just. Igati väärikas ja eetiline plaan. Palju õnne.
                          Öelge parem, millal Romanil saab piisavalt aega Inglismaal veedetud, et kvalifitseeruda EU kodanikuks? Paneks sellest hetkest stopperi käima hetkeni, millal ootamatult jalgpalli vastu huvi kaob.
                          Oma m2rge unen2gusi pole siia m6tet postitada...Romani huvi kadumise jutt on juba tyytuks muutumas. Peaaegu iga m2ng on ta kohapeal kaemas(v2hemalt Stamford Bridge-l) ning kaasa elamas nagu v2ike tydruk
                          Kus te enda paks usbekk v6i Kroenke redutavad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Meesus... toughen fuck up või kuidas see oligi. See on foorum ning näpuga silma torkamine käib asja juurde. Päris Roma ja lazio teemaks pole siin kunagi läinud, aga arvata, et see teema või kõikide klubide teemad siin ongi miski "elaguchelsea" rivi on lihtsalt alaealise lihtsameelsuse tunnus. Seda trollimiseks pidada, jah...
                            Ha. Mingit elaguchelseat mai ootagi Aga noh, mulle lissalt meeldib olla tiimi a pooldaja, selle asemel, et pidevalt ja ainult oma sallimatust klubide b ja c suhtes väljendamas käia. Aga loomulikult on alternatiive.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Tere. Ütle nüüd ausalt, kas sa oled alaealine?
                              Tere. Oleneb defineerimisest aga pigem mitte.

                              Aga kui sa ei ole, siis, nagu keegi juba küsis, mis su postituste eesmärk on? Okei, näitad ära, et kogu Chelsea süsteem on mäda ja kole ja halb ja illegaalne ja mitte jätkusuutlik, edasi?
                              Ei, muud polegi. Sellest täiesti piisab. Aitäh.

                              Kommentaar


                                Nonoh, aga kuna keegi nagunii selle tulemusel oma meelt ei muuda, siis vist täitsa tühja jauramine?

                                A vähemalt jõudsime samale lainepikkusele. Head päeva.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X