320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    Originally posted by Kaarel
    Natuke OT, aga siiski.

    Miks kõik pelgavad uute teemade avamist? Võrreldes näiteks nö rahvusvaheliste foorumitega, avatakse meil siin uusi teemasid ülivähe.
    Võib-olla sellepärast, et mõnikord kipuvad uued teemad sellised välja kukkuma: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2208
    Aga mina olen avanud neid ja kavatsen seda ka edaspidi teha. Ainult kaalukas teema peab olema.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Ma ei pidanud sellised silmas, nagu sa näiteks tõid, vaid \'topicuid\' milles inimestel midagi asjalikku öelda on.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        Ei pelga teema avamist ja mcnamara, keegi ei keela mul seda teha ka - aga tulin lihtsalt mõttele, et ehk koondaks need asjad ühte kokku. Moderaatorid, ehk muudaksite selle teema, mille lingi ma andisn ära, kui ei - siis laiub siin homme uus teemapoiss

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Ütleme nii, et viimase paari tunni jooksul on uusi teemasid tulnud nagu murdu. Kui keegi kätt ette ei pane, teeb üks laps varsti kogu foorumi aastalimiidi täis.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Tore, et Chelsea jälle Meistrite Liigas on, loodame, et nad ikka kvalifitseeruvad ka põhiturniirile kuigi ma arvan, et nad teevad seda kindlasti!
            https://r-cold.blogabet.com/

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              Chelsea omanik on tänasest päevast miljardär Roman Abramovitch, Tšukotka kuberner, kes on ka jalgpalliklubi Moskva AKSK omanik.

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                Kõik viitab sellele, et Chelsea finantsprobleemid on päris tõsised. Ja uue omaniku venelik saladuslikkus paneb inglasi muretsema. Guardian
                Ken Bates\'i otsus müüa on kindlasti ühe olulise ajastu lõpp Inglise jalgpallis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  Chelsea fännide jaoks hullemal juhul on tegemist kinnisvaraprojektiga. Mul oli au viibida ühel kinnisvarahindajate konverentsil, kus üks inglane tegi põhjaliku ettekande Chelsea Villagest. Tema ühene järeldus oli, et FC Chelsea ei ole ilmselt niipea võimeline kasumit teenima, küll aga on seda Chelsea Village kinnisvaraarendusprojekt. Soodsaim lahendus oli staadioni lammutamine ja selle asemele elurajooni ehitamine. Uus staadion ehitataks linnast pisut välja ja Fulhamiga kahe peale. Craven Cottage asub samuti suht magusa koha peal. Olgugi, et Chelsea mulle sugugi sümpaatne klubi ei ole, oleks Wimbledoni saatuse kordus siiski kurb vaadata.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    Hind, Chelsea ametliku statementi järgi, ei ole 140 miljonit vaid 30 miljonit, sest see venelane ostis 84,908,506 aktsiat hinnaga 35 penni tükk. igaüks arvutagu ise palju see arv täpselt on. Selle tehniguga omandas ta 50,09 protsenti Chelsea Village\'i aktsiatest.
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Originally posted by Pätu


                      Hind, Chelsea ametliku statementi järgi, ei ole 140 miljonit vaid 30 miljonit, sest see venelane ostis 84,908,506 aktsiat hinnaga 35 penni tükk. igaüks arvutagu ise palju see arv täpselt on. Selle tehniguga omandas ta 50,09 protsenti Chelsea Village\'i aktsiatest.
                      Jutt on 140 miljonist ,kuna Abramovich maksab ka Chelsea võlad kokku 90 miljonit.
                      Täna teatas Abramovich , et ostab kõik Chelsea aktsiad. Pakkumine on jõus kolm nädalat.
                      Chelsea aktsia hind tõusis täna 46%.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        Samas kui pakkumist s.t börsiteadet lugeda, siis ei ole võlgade maksmisest küll mingit juttu, vaid pakkumine on tehtud üksnes aktsiate ostu osas. See et võlad kinni makstakse on ajakirjanduse eeldus, samas diili osa see tõenäoliselt ei ole. Vastasel korral oleks see kindlasti pidanud olema mainitud ka pakkumises, kuna kui sul tehingu tulemusena lendab bilansist välja 80 milli jagu kohustusi, siis eks ta aktsia hinda natuke ka mõjutab... Seega elame näeme...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Seda, et see suurrikkur midagi kinni maksab pole jah kusagil kirjas nagu vello juba ütles.

                          Aga tegelikult on asjad nii, et Chelsea jalgpalliklubi pole midagi võlgu (kui siis ainult natukene), aga Chelsea Villlage on võlgades.

                          PS! Endine spordiminister Tony Banks on avaldanud soovi, et uue omaniku osas algatataks juurdlus mehe tausta üle, sest tema arvates pole siuke vene poiss eriti usaldusväärne mees võtmaks üle sellist klubi nagu Chelsea.
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Tegemist on endise Vene parlamendi Ülemkoja liikme ning praeguse föderatsiooni subjekti juhi, kuberneriga.
                            Ilmselt ei saanud britt sotti...

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              Kes neid venelasi ikka usaldab :P

                              Ja vaevalt ta tahtis teada kus see mees ennem töötanud on, vaid kas mees on kuritegelik tegelane :P
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                Rikas venelane ei võrdu rikas kriminaalne venelane...alati mitte....Tol härral on igati legaalsed ärid...nafta, alumiinium,jne....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X