320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nani värav oli ilmselt jah suluseisust, teatud nurga alt kordust vaadates tundus vähemalt küll nii - napilt, aga siiski.

    Aga see selleks. Kurb tõsiasi on see, et kaitses on probleeme ja Lampardi-Ramiresi keskväli jääb ka lahjaks. Seda võis muidugi juba hooaja eel karta, aga lootsin siiski parimat. Lampard on viimased aasta või nii olnud enda kunagise taseme hale vari - eks vanus hakkab ka peale tulema. Ühesõnaga - enne kui keskväljale korralikku täiendust ei tooda (ma mõtlen siiski veidi kõrgemast klassist meest kui Meireles, kes iseenesest on siiani igati korralik olnud) tundub, et kõige kõrgemasse mängu sekkuda ei õnnestu. Oleksin muidugi äärmiselt õnnelik, kui sinisärgid suudaksid hooaja kulgedes vastupidist tõestada. Mata, Sturridge ja Bosingwa, ehk isegi Meireles on siiani väga positiivseid etteasteid teinud, ülejäänud meeskond pigem allapoole enda taset.

    Kommentaar


      MIDA FAKKI?? Kas mu silmad petavad või tõesti Torres lõi värava

      Kommentaar


        Update - 1 down, 3 more to go Loodame, et Torrese needus sai nüüd murtud

        Kommentaar


          Nutma ajab see Chelsea rünnak lausa Torrese olukord oli kirss jäätisele.

          Kommentaar


            miss of the fucking season - end of

            Kommentaar


              HAHA nice try torres

              Kommentaar


                No Torrest ei võtaks isegi Rahvaliiga tiimi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Nutma ajab see Chelsea rünnak lausa Torrese olukord oli kirss jäätisele.
                  GIFi paluks sellest.. aitäh

                  Kommentaar


                    Huvitav kui Drogba oleks Torrese asemel olnud ja need võimalused avanenud ,mis Torresel selles mängus olnud on kas siis oleks Traffordil veel väravavõrgud alles?

                    Kommentaar


                      Uskumatu mis võimalused . Kui manu vastu selliseid ära ei löö siis on võimatu võita.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Converse Vaata postitust
                        miss of the fucking season - end of
                        Tuleb tõdeda, et hõiskasin enne õhtut, aga lootus püsib Miss of the season for sure, tegelikult ei meenu vähemalt viimase 5-6 hooaja jooksul küll ühtegi nii surmkindla šanši luhtamist Chelsea poolt...Kurb

                        Kommentaar


                          Kui muidu oleks Torres õhtul voodis mõelnud sellest väravast, mis ta lõi siis nüüd kummitab teda see tühi värav, kust ta mööda lõi.

                          Kommentaar


                            Kahju Torresest.. Kõik peale löögi oli super hästi tehtud.

                            Kommentaar


                              Ja ma arvasin, et ma olen kõike näinud. 50 milli FTW! Abram võiks pool oma metallivabrikust veel maha müüa ning Carrolli osta 100 milli eest.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                                GIFi paluks sellest.. aitäh
                                duubeldan
                                Algselt postitas fitti
                                Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X