320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
    Vaatasin sõbra juures Viasat Premier HD pealt mängu ning isegi kommentaatorid naersid kohtuniku Bosingwa punase ning Luizi penalti kohta.
    Aga nohh. Kui sa nii väidad.
    No kas onud kes telekas kommenteerivad ongi need kelle arvamus on alati 100% õiglane ja õige? Minul ntx Sky onud olid täiesti kindlad, et Luizil enda viga niimoodi rahmima minna ning Drogba 100% punane. Ning otsepildis vaadates tundus endale samamoodi. Bosingwa kaardi otsuse kommentaari neilt lasin kõrvust mööda aga niipalju kui mänguolukorras paistis ja võrdlusmomente sarnaste olukordadega arvesse võttes, siis mingi üliskandaalne otsus see nüüd küll ju ei olnud - SWP oli ju konkreetselt värava suunas liikumas (mitte väravast eemale) kui teda takistati, ehk otsene võimaluse takistamine = punane.

    Ma küsingi, et kuna ma vaatasin mitte 100% keskendumisega, siis kas mulle tundusid need otsused siis tõesti nii valesti antuna või on tegu väga siniste prillide ja objektiivset hinnangut ei suuda siin keegi anda?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      ja Bosingwa kolmemängused bännid.
      Ei välistaks, et Bosingwa saab siit ainult ühe mängu puhkust. Kiskus ju kätega pikali, mitte ei sõitnud sisse. Kuna see pole serious foul play, siis reeglite järgi üks mäng. Ennegi nähtud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        No kas onud kes telekas kommenteerivad ongi need kelle arvamus on alati 100% õiglane ja õige? Minul ntx Sky onud olid täiesti kindlad, et Luizil enda viga niimoodi rahmima minna ning Drogba 100% punane. Ning otsepildis vaadates tundus endale samamoodi. Bosingwa kaardi otsuse kommentaari neilt lasin kõrvust mööda aga niipalju kui mänguolukorras paistis ja võrdlusmomente sarnaste olukordadega arvesse võttes, siis mingi üliskandaalne otsus see nüüd küll ju ei olnud - SWP oli ju konkreetselt värava suunas liikumas (mitte väravast eemale) kui teda takistati, ehk otsene võimaluse takistamine = punane.

        Ma küsingi, et kuna ma vaatasin mitte 100% keskendumisega, siis kas mulle tundusid need otsused siis tõesti nii valesti antuna või on tegu väga siniste prillide ja objektiivset hinnangut ei suuda siin keegi anda?
        Ma pole väitnudki nagu Drogba punane kaart oli ilmaasjata. Sai asja eest.
        Luizi olukorras penaltit näha nõuab vist väga suurt pingutust. See, mis Luizile teisel poolajal QPR kastis tehti oli isegi rohkem penaltit väärt.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          No kas onud kes telekas kommenteerivad ongi need kelle arvamus on alati 100% õiglane ja õige? Minul ntx Sky onud olid täiesti kindlad, et Luizil enda viga niimoodi rahmima minna ning Drogba 100% punane. Ning otsepildis vaadates tundus endale samamoodi. Bosingwa kaardi otsuse kommentaari neilt lasin kõrvust mööda aga niipalju kui mänguolukorras paistis ja võrdlusmomente sarnaste olukordadega arvesse võttes, siis mingi üliskandaalne otsus see nüüd küll ju ei olnud - SWP oli ju konkreetselt värava suunas liikumas (mitte väravast eemale) kui teda takistati, ehk otsene võimaluse takistamine = punane.

          Ma küsingi, et kuna ma vaatasin mitte 100% keskendumisega, siis kas mulle tundusid need otsused siis tõesti nii valesti antuna või on tegu väga siniste prillide ja objektiivset hinnangut ei suuda siin keegi anda?
          Prillid on keskmisest sinisemad kindlasti ja kuna ma korralikult nägin mängust aind mingi 40 mintsa kokku ehk, siis vb ei peaks vastata proovima. Aga noh, Drogba punase ja pendla kohta keegi vist ei kurjustagi. Bosingwa kohta korralikult ei näinud ja seda ei puutu. Kuuldavasti olla ka Luizi usinalt kallistatud karistusalas ja Lampardki maha tõmmatud, aga seal jäid pendlad andmata. Ja ega vist lihtsalt see ka ei meeldi, kui terve fakin tiim kollased saab. Kaotamine ka ei meeldi, ya know aga nagu öeldud, suur osa mängu sai hoopis loetud ja mitte vaadatud, seega ehk mõni HD TV sõber oskab paremini rääkida.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Nii meeldiv kui selle mängu vaatamine ka polnud ja nii palju, kui ka Chelski kannatuste üle irvitatud sai - eilne kohtunik polnud tõele au andes kuigi õiglane ehk siis jalgpalli mõistes kompetentne. Drogba ilmselt oli oma kaarti väärt. Ja saan aru, et kohtunikel polnud kordusvaatamisvõimalust hindamaks Bosingwa intsidenti. Aga point oli selles, et mis ühele klubile polnud lubatud, see teisele klubile oli.

            Luiz pandi trahvikas pikali nii stiilipuhta ipponiga, et ka judokad aplodeeriks. Ja see polnud mingi ainus juhus. Oli mitmeid juhuseid, kus vile kõlades olin kindel, et Chelski kahjuks saab nüüd oma võimaluse aga ülla-ülla - kohtunik osutas hoopis vastassuunas ning järjekordne mees saab mölisemise eest kollase.

            Kokkuvõtteks - Chelsea on ikka jõhkrutsejatest meeskond

            Kommentaar


              Novot siis, iga esmaspäev Dermot Gallagher hindab SSNis nädalavahetuse otsuseid ja Foy tehtud tööle andis vägagi positiivse hinnangu - mõlemad punased õiged, penalti õige ja kollased ka. Luizile tehtud heiteid samuti penaltiteks ei lugenud, küll aga Lampsile tehtud viga oleks võinud olla, ehk kogu selles mäsus tegi Foy ühe suurema eksimuse.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                It's official. Mulle QPR pehmelt öeldes ei meeldi enam
                JT vastu mingi rassismikeiss algatatud FA ja politsei poolt pärast mingit terve päev kestnud miitingut QPRi ja Anton Ferdinandi vahel.

                B**** C***
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  It's official. Mulle QPR pehmelt öeldes ei meeldi enam
                  JT vastu mingi rassismikeiss algatatud FA ja politsei poolt pärast mingit terve päev kestnud miitingut QPRi ja Anton Ferdinandi vahel.

                  B**** C***

                  Varem siis meeldis v? DZIISAS. Eks paistab, mis saab sellest. Pigem arvan, et teevad endal ise margi täis. Nende jaoks oli see ikkagi ju karikafinaal nii et nüüd peab soola raputama igasse auku kuhu võimalik. Nüüd peab aprili lõpuni ootama, kui need valge linna hälvikud saab bridge´l ära vägistada ja alla tagasi saata

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Varem siis meeldis v? DZIISAS. Eks paistab, mis saab sellest. Pigem arvan, et teevad endal ise margi täis. Nende jaoks oli see ikkagi ju karikafinaal nii et nüüd peab soola raputama igasse auku kuhu võimalik. Nüüd peab aprili lõpuni ootama, kui need valge linna hälvikud saab bridge´l ära vägistada ja alla tagasi saata
                    Ei meeldinud. Aga ma üldiselt ei leia, et ma peaks lihtsalt mingit tiimi põlgama, kuna mu nime alune logo seda nagu nõuaks. Lihtsalt neutraalne olin, natuke sitt sõnastus eelmises postis. Aga jah, kui üritate mingit krdi BSi õhust välja korjata, siis head allakukkumist tõesti.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      täna pole siis telemäng?

                      Kommentaar


                        Turnbull,
                        Ivanovic, Alex, Luiz, Bertrand,
                        Romeu, McEachran, Malouda,
                        Lukaku, Kalou, Anelka.

                        Pink: Cech, Lampard, Torres, Mata, Mikel, Ferreira, Sturridge
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Ehk Lukakul õnnestub täna sahistada ka. Pink muidu võimas, aga Evertoni vastu saab päris raske olema, eriti võõrsil.

                          Kommentaar


                            Saab indeed. Aga peaasi, et Frank Ja Fernando ja kas või Peeter pingile jääksid ka
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Kuskilt mängu näeb ka?

                              Kommentaar


                                Paistab,et mitte. A raadiokommentaari vast ikka saab. Ma ei tea, kas see ka töötab lõpuks, aga vähemalt siin http://streamitlive.eu.tc/ lubatakse seda

                                või kui kannatust on, siis võib kuival istuda ja öösel chelsea tv pealt vaadata


                                edit: http://sportz-for-free.org/xtra3.html siit peaks raadio töötama
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X