320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bertrand vahetab varsti A.Cole'i välja. Highlightse vaadates tundus igati korralik, Romeou samuti.

    Kommentaar


      alates 0.38 on näha kus on roheline laser penaltipunktil!

      Kommentaar


        Ja esialgu lükkub see plaan siis edasi:

        Kommentaar


          CPOst rääkides, siis ilmselt parem ongi. Rohkem garantiisid tulevikuks vaja, kui seni pakutud on. Loodetavasti ei hakata lihtsalt CPO share'ide eest pakutavat summat suurendama, vaid pakutakse kindlamaid plaane ja garantiisid.

          Kommentaar


            Chelsea team: Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole, Ramires, Mikel, Lampard, Sturridge, Torres, Mata

            Chelsea Substitutes : Blackman, Bertrand, Luiz, Romeu, Meireles, Malouda

            Arsenal: Szczesny, Djourou, Mertesacker, Koscielny, Santos, Song, Arteta, Walcott, Van Persie, Ramsey, Gervinho.

            Kommentaar


              Bosingwa punane kaart siis tühistati?

              Kommentaar


                See kehtis ainult ühe mängu, Evertoni vastu. See oli professional foul (1mäng), mitte serious foul play (3) nagu Drogbal
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  No tuleb võit ära või? Selliseid kohtunike vast enam ei näe (ma loodan vähemalt), kes QPR-Chelsea mängu vilistas. Chelsea võiks ära panna, kuid samas Arsenali vastu pole kh midagi. Kuid eks parem võidab, mina tahan lihtsalt laupäevasel päeval head mängu näha
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                    No tuleb võit ära või? Selliseid kohtunike vast enam ei näe (ma loodan vähemalt), kes QPR-Chelsea mängu vilistas. Chelsea võiks ära panna, kuid samas Arsenali vastu pole kh midagi. Kuid eks parem võidab, mina tahan lihtsalt laupäevasel päeval head mängu näha
                    Esimese poolaja põhjal ei tohiks olla ju nurisemist, ilus mäng mõlemalt poolelt.
                    Teisel poolajal lükka Arsenal viienda käigu sisse. No worries, mate.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Tõesti ei ole nurisemiseks põhjust, ilus esimene poolaeg. Algselt küll tundus, et Chelsea sõidab Arsenalist teerulliga üle (esimesed 10-15min?), aga lõpuks sai siiski Arsenal oma mängu käima. Van Persie suudab ikka Arsenali halvimast välja tuua. Teise poolaja alguses võiks Arsenal viigivärava lüüa, siis jälle natuke põnevust juures. Muidugi Chelski jaoks oleks kaotus päris nadi, koduväljakul mäng ju. Aga pole mõtet sündmustest ette rutata, eks näis mis saab.
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        See kõrge kaitseliin on Chelsea jaoks ikka väga ebamugav.

                        Kommentaar


                          Just siis kui 3-3 väravaolukord oli ning tegelt Arse kaitsja maha võeti, ütlesin et 3-3 ka, a näed ei söötnudki edasi, vaid küttis kaugelt ära.

                          CSB

                          John Terry - Luzhniki still in his mind.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            tra terry sa pead nalja tegema lihtsalt

                            // kõrge kaitseliin tegi oma töö

                            Kommentaar


                              Chelsea on ikka nii sitt.
                              Algselt postitas fitti
                              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                              Kommentaar


                                Oskab keegi öelda mis on Lukauku fenomen ? Jube aeglane ning olematu puude , no vaata kustpoolt tahes ,kuskilt ei näe mingisugust annet .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X