320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lukaku on sitaks kiire.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Esimese poolaja põhjal ei tohiks olla ju nurisemist, ilus mäng mõlemalt poolelt.
      Teisel poolajal lükka Arsenal viienda käigu sisse. No worries, mate.
      I told You!!!
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kurinahk, need Premmi derby'd tuleks küll üle maailma puhkepäevaks kuulutada. See aasta on juba terve dekaadi eest ära tulnd igasugu kurioosumit suurte klubide vahelistes duellides. Tänane tulemus sai minugi vaatevinklist kehvakene, kuid no kurat, kui sellist kraami näha saab, siis võib olenemata tulemusest mingit rahulolu tunda mängu ilu kui sellise üle.

        Kommentaar


          Chelsea depression helpline: 0800 53 53 53. rates at 53 pence minute,Calls typically last for 90 minutes
          Algselt postitas fitti
          Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

          Kommentaar


            AVB'lt hea lüke Meireles sisse panna, aga Ramires välja???? Täiesti ebaloogiline. Ramirese oleks pidanud Sturridge'i asemel paremale äärele lükkama, Santos oli sama aeglane kui Terry ju. Ja kaitsetegevus üldiselt ei vääri üldse kommenteerimist, sellist jama ootaks Luizilt, kes vähemalt komöödia mõttes paneb teises väljaku otsas mõne käärlöögi ka, mitte serblaselt ja kaptenilt. Sturridge'il ka lõi suures mängus jalad värisema ikkagi, suur pettumus. Maitea, mida Malouda ja Torres üldse väljakul mõtlesid, sest jalgpalli nad igastahes ei mänginud. ja Bosingwa ffs jälle.

            Positiivse poole pealt kindlasti Lampard, Meireles, Ramires ja Mata. Varem nõrkusena tundunud keskväli on jälle õlitatult tööle saadud. Ashley tegi ka oma tüüpilise Arsenali vastu mängu ehk maailma parim vasakkaitsja.

            Selle aasta Premm on jube naljakas tegelikult. Ei tunnegi suurt eriti pettumust kaotatud punktide pärast, kui vurr korralikult tööle pannakse nagu QPRi vastu ja nagu ka täna, aga mõne mehe mõistuse puudulikkus ajab närvi küll.

            Kus Anelka täna oli muidu?

            Kommentaar


              Huvitav jah, et siis kõik suured v.a City on võrdlemisi korraliku kosleppi/hävingu osaliseks saanud üksteiselt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Inward Vaata postitust
                Huvitav jah, et siis kõik suured v.a City on võrdlemisi korraliku kosleppi/hävingu osaliseks saanud üksteiselt.
                Shitty ja Arsenal pole veel kohtunud, oota ikka ära,
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Täna nähtu põhjal tundub, et Arsenalil polegi Londoni naeruväärseim kaitse.

                  AvB tundub olevat paari kuuga Tselsist Mourinho istutatud raudse kaitse ja distsipliini põhimõtted edukalt välja juurinud.

                  Ja ei saa mainimata ka jätta klassikalist Võtke välja! fraasi. Ahjaa, 5 korda sedapuhku paluks.

                  Kommentaar


                    Kas Torres mängis täna?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Kas Torres mängis täna?
                      Vaatasin 70ndast minutist mängu ja ei näinud ega kuulnud küll tema nime.

                      Kommentaar


                        Mängis küll, aga jäi võrdlemisi kahvatuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxx Vaata postitust
                          Kas Torres mängis täna?
                          Mina nägin! Korra pistis pea Koscielny taskust välja, sai igati kohaselt karistuseks palliga vastu pead ja ronis vaguralt taskusse tagasi.

                          Kommentaar


                            Lasin liugu ja ei vaadanud mängugi. Ehk õige otsus kui imetakse sisse suisa viis? Kusjuures lasin liugu on päris hea pun 4-3 väravale.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              No poisid juhtus midagi või? Väike šokk või nii? Paar päva sitta tuju ja elu läheb edasi
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar


                                Olin tsüklis ning mänge ei näinud Everton,Arsenal kuid lohutame end sellega, et meie võime tulla Premier League võitjaks, Arsenal mitte

                                Kommentaar

                                Working...
                                X