320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui see sturridge kunagi realiseerima õpib on chelseal väga kõva ründaja vähee udu on veel aga eks paistab.

    Kommentaar


      Teine 3-0 Premmis järjest, hakkab juba looma. Vahepealsest Carlingu kaotusest ma erilisi järeldusi ei teeks.
      Aga Luiz jah tõestas taas, et keskkaitse pole tema positsioon, vähemalt Premmis mängides mitte. Selle valguses tuleb järgnev uudis suhteliselt ootamatult, just Alexi osas.



      Kogu austuse juures AVB vastu ei saa mitte aru, miks Alex mängida ei saa - ilmselgelt seetõttu see transfer request ju tuli. Kui Alex nüüd tõesti läheb, siis jaanuaris peab korraliku keskkaitsja kindlasti sisse tooma. Vääga hõredaks jääb see kaitse vastasel korral.

      Kommentaar


        No need Cahilli kuulukad on ju suht tugevad olnud, et a la kui ta uut lepingut ei taha, siis Chelseal olla eelisjärjekord ta ostmiseks vm. Aga jah, tundub, et jaanuaris tuleb üksjagu äritsemist. Tore. Vist.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Minu Kalou lõi 89 minutil 2:0 lausa pisara toob silma

          Eelnevalt postitasin, et täna tuleb kerge võit ja nii oligi Luizi olukord oli mis ta oli, aga meie õnneks oli

          Sellist vormi näitaksime Valencia vastu Stamford Bridgel peaks see Võidu tulemus ainult vormistamise asi olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Minu Kalou lõi 89 minutil 2:0 lausa pisara toob silma

            Eelnevalt postitasin, et täna tuleb kerge võit ja nii oligi Luizi olukord oli mis ta oli, aga meie õnneks oli

            Sellist vormi näitaksime Valencia vastu Stamford Bridgel peaks see Võidu tulemus ainult vormistamise asi olema.
            Päris hea arusaam kergest, kui te oleks pidanud 5. minutil kümnekesi jääma ning Njuuka lõi 3x vastu raame.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Päris hea arusaam kergest, kui te oleks pidanud 5. minutil kümnekesi jääma ning Njuuka lõi 3x vastu raame.
              no Chelseal oli rohkem momente ka ju, ainult Sturridge oleks võinud 5-6 korda skoorida + penalt jne... Kui poleks Krulli, oleks skoor miinimum 7-0

              Kommentaar


                Alexi ja Anelka koha pealt, on lihtsalt aeg edasi liikuda. Neist ainult head mälestused, kuid sentimentaalsuse pärast neid hoida ei saa klubis kahjuks. Alex on sama mobiilne kui naftatanker ja Anelkal pole sisemist põlemist lihtsalt. Mis teha.

                Cahilli mõttekuses ma nii kindel pole ikka veel, pole tähele pannud, et ta oma kiirusega just hiilgaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  no Chelseal oli rohkem momente ka ju, ainult Sturridge oleks võinud 5-6 korda skoorida + penalt jne... Kui poleks Krulli, oleks skoor miinimum 7-0
                  Ma tean, aga kuni teise väravani, mis tuli suht lõpus, oli ju väga 50/50 ikkagi. Kergeks tituleerida seda, on küll suht naljakas minuarust.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Lisaks need ohtrad võimalused tulid sellest, et te ebaõiglaselt 11-kesi saite jätkata.

                    Kommentaar


                      imelik on mingist kergest võidust ja heast mängust lugeda siin. juu ma vaatasin mingit muud mängu siis.
                      tavaliselt õnn soosib tugevamaid, aga täna soosis õnn hoopis chelseat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sopu Vaata postitust
                        imelik on mingist kergest võidust ja heast mängust lugeda siin. juu ma vaatasin mingit muud mängu siis.
                        tavaliselt õnn soosib tugevamaid, aga täna soosis õnn hoopis chelseat.
                        Kerge võidu jutt on jah bullshit, ja olgugi, et ma mängu ei näind, loetud kommentaaridest selgus küll niipalju, et newcastle see tugevam pool KINDLASTI polnud. Tore end to end mäng ja sitttttaks joppas luizi otsusega, aga pärast seda vast creatisime ikka meie rohkem šansse. Krulile viskaks küll propse.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Kerge võidu jutt on jah bullshit, ja olgugi, et ma mängu ei näind, loetud kommentaaridest selgus küll niipalju, et newcastle see tugevam pool KINDLASTI polnud. Tore end to end mäng ja sitttttaks joppas luizi otsusega, aga pärast seda vast creatisime ikka meie rohkem šansse. Krulile viskaks küll propse.
                          eks ta imelik ole jah surkida tiimi, kes 3-0 võõrsil võitis. kuid siiski veidraid tundeid tekitas see mäng seekord. kuidagi ebaaus tundus see jalgpall, aga eks selles selle mängu võlu ongi. kokkuvõttes mulle väga meeldis kuidas newcaste täna mängis ja lõpptulemusest oli kahju. muidu oli hea kütmine ja võibolla tõesti oleks aus öelda et oli võrdsete mäng, kus ühel vedas rohkem kui teisel.

                          Kommentaar


                            Luiz paistab üks hirmus käkkigenereerija olevat. Hirmus lugu!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elevant Vaata postitust
                              Alexi ja Anelka koha pealt, on lihtsalt aeg edasi liikuda. Neist ainult head mälestused, kuid sentimentaalsuse pärast neid hoida ei saa klubis kahjuks. Alex on sama mobiilne kui naftatanker ja Anelkal pole sisemist põlemist lihtsalt. Mis teha.

                              Cahilli mõttekuses ma nii kindel pole ikka veel, pole tähele pannud, et ta oma kiirusega just hiilgaks.
                              Sellessuhtes absoluutselt nõus. Anelkal on kindlasti aeg edasi liikuda, nüüd kus Sturridge ka ennast kindlalt pildile on mänginud, polegi tal nagu väga kohta.
                              Alexi koha pealt ei ütleks, et ta nüüd päris kasutu vend oleks. Eriti vaadates mida Luiz kaitses aegajalt korraldab. Kindlam oleks Alex ma julgen väita raudselt, kuigi ega isiklikult ei ole ka mina kunagi Alexi suur austaja olnud. Samas, kui Alex läheb ja tuuakse korralik keskkaitja asemele, oleks tõesti tegemist igati loogilise vangerdusega. Kas see korralik keskkaitja nüüd just Cahill peaks olema, on jälle omaette teema. Mees on ju Premmis ennast iseesesest aastaid mängides tõestanud ja oleks üpris kindla peale minek. Iseasi, kas temast nüüd kindlat põhimeest saaks. Mulle isiklikult on Shawcross alati meeldinud - korralik mängumees, võrdlemisi noor ja teatud summa eest kindlasti ka saadaval.
                              Igatahes, fakt on see, et keskkaitsjat on vaja peale Alexi minekut. Ehk Roman avab veidi rahakotiraudu ka ja eks näis, mis jaanuaris toimuma hakkab. Pole üldse võimatu, et näeme päris mitut uut meest jaanuari lõpuks sinises särgis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Inward Vaata postitust
                                Lisaks need ohtrad võimalused tulid sellest, et te ebaõiglaselt 11-kesi saite jätkata.
                                Räägib mees, kelle meeskond lõi kaks väravat suluseisust meie vastu... Vot see oli küll ebaõiglane

                                Kommentaar

                                Working...
                                X