320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelsea v Portsmouth

    fa cup 3rd round

    Kommentaar


      Algselt postitas Converse Vaata postitust
      Chelsea v Portsmouth

      fa cup 3rd round
      Easy win. Loodan, et ikka üritatakse FA cuppi kinni panna sellel aastal.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
        Easy win. Loodan, et ikka üritatakse FA cuppi kinni panna sellel aastal.
        Millegipärast olen suhteliselt kindel, et ManU foorumis võis sarnase sisuga postitust lugeda siis, kui Carlingus Crystal Palace vastu tuli
        Aga jah, oleks võinud oluliselt kehvem loos tulla, seda kindlasti

        Kommentaar


          JanK89 no ma arvan, et vaevalt me C Või D kooseisuga vastu läheme, Chelsea jaoks on Fa Cup ka alati olnud tiitel mille poole rassida.

          Sturridgest tuleb veel tipp tasemel ründaja kui tal lastakse rahulikult areneda. Mängijal on kiirust,töötahet ning ta kohe tekitab neid võimalusi, et väravat lüüa ning on nagu alati õige koha peal, praegu tuleb kõvasti kogemustest puudu.

          Alexi lahkumine oleks tõesti väga valus kaotus, kui hetkel saab mõni kaitsja vigastada peaks keskele liikuma Ivanovic ning äärele jääma Bosingwa ning Reservidest peaks tooma selle pudijalg Ferreira.

          Me oleks võinud Alexi jätta ning uue keskkaitsja asemel osta hoopis korraliku paremkaitsja.

          Kommentaar


            Noh, do or die õhtu siis ilmselt. Jääb vaid loota et mehed võtavad jalad kõhu alt välja täna. Ehk midagi säärast nagu
            Ivan-Luiz-Terry-Cole
            Ramires-Romeu-Lampard
            Sturridge-Torres-Mata

            Julgelt laseks Romeul mütata täna ausalt öeldes. THE BEAST, Kalou ja Malouda võiks mingiaeg pingilt tulla ja kuuma juurd keerata. Kusjuures, kas ma midagi silmade vahele jätnud või kus Bosingwa on? Oleks tema võiks Ivanovic kaitses alustada. Luiz on kunn, aga taevas andku kui ta jälle midagi lolli teeb, eriti sellises mängus kus puhas leht on suhteliselt 'must have'.
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              Ivan-Luiz-Terry-Cole
              Ramires-Romeu-Lampard
              Sturridge-Torres-Mata
              See oleks hea jah, võib-olla alustaks Drogbaga ainult. Samas ma ei tea ka. Torres ei kipu skoorima, aga vähemalt lükkab söötu, drogba omad kipuvad vastaste kätte minema hiljaaegu.

              Bosingwaga on see keiss, et ta on sitt. Mitte, et David Luiz hullult hiilgaks just, aga mulle ta mingil põhjusel meeldib. Hoolimata kõigest jätab ikka enesekindla mulje. Kui veits tuure maha võtta, saaks asja ka. A Bosingwa on lihtsalt sitt

              E. Selgub, et ta on vist vigane ka veits ikka. Eursopordis vähemalt väideti nii.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Elul poleks mõtet, kui Chelsea CLis ei mängiks.

                Kommentaar


                  Ei fänna Chelseat aga siiski usun,et saavad täna edasi.

                  Kommentaar


                    Chelsea team: Cech, Ivanovic, Cole, Luiz, Terry (C), Romeu, Ramires, Meireles, Mata, Drogba, Sturridge. Subs: Turnbull, Ferreira, Lampard, Mikel, Malouda Torres, Kalou.

                    Ainukene vahetus Lampard->Meireles. Fännid juba lõugavad, et Lamps pingil nii tähtis mäng wowowowowo, aga Meireles liigutab end kiiremini.

                    Kommentaar


                      Mereilesel pole häda midagi ma ei usu, et täna midagi tema taha jääb.

                      Coca võetud jääkülmast ning sõber jõuab ka kohe minu juurde ning aeg on hakata vaatama seda Thrillerit.

                      Nüüd need kuulsad laulusõnad ''No One Can't Stop Us Now'' Vms

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Mereilesel pole häda midagi ma ei usu, et täna midagi tema taha jääb.

                        Coca võetud jääkülmast ning sõber jõuab ka kohe minu juurde ning aeg on hakata vaatama seda Thrillerit.

                        Nüüd need kuulsad laulusõnad ''No One Can't Stop Us Now'' Vms
                        Vaata, et "cocaga" üle ei pinguta - homme uus päev ja väsinuna ei kõlba kooli minna.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Eks ma katsu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mereilesel pole häda midagi ma ei usu, et täna midagi tema taha jääb.

                            Coca võetud jääkülmast ning sõber jõuab ka kohe minu juurde ning aeg on hakata vaatama seda Thrillerit.

                            Nüüd need kuulsad laulusõnad ''No One Can't Stop Us Now'' Vms
                            Doh...

                            Kommentaar


                              Didier Drogba aitäh sulle pinge languse eest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Didier Drogba aitäh sulle pinge languse eest
                                disturbing mental image of the day.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X