320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Respekt Villas-Boasele ka loomulikult. Õige taktika ja mängujärgne pressikas oli ka kulda täis.

    Kommentaar


      Baselit vastaseks ei taha järgmises roundis.

      Kommentaar


        Ega see, et nad ManU võitsid, ei tähenda, et Chelsea neile kaotab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
          Ega see, et nad ManU võitsid, ei tähenda, et Chelsea neile kaotab.
          Tähendab küll
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar




            the s*n on siiski the s*n, aga sellegipoolest üks väga huvitav artikkel.. iseasi kui palju tõepõhja sellel all on.

            Kommentaar


              Barclays Premier League (Round 13) :: Chelsea 3-0 Wolves | HQ
              http://www.imagebam.com/gallery/fx66...t893iwuxzrzgv/
              The FA Cup. Quarter-finals :: Chelsea 0-2 Liverpool | HQ
              http://www.imagebam.com/gallery/v1f8...nsw961px0eow1/
              Barclays Premier League (Round 14) :: Newcastle 0-3 Chelsea | HQ
              http://www.imagebam.com/gallery/bu11...tvupeafxaatd0/

              Kommentaar


                Võib-olla Romeu saabudes käis see asjaolu läbi, kuid mina sain alles täna hommikul valgustatud. Avastus, et Barcal on Romeu suhtes pärast käimasoleva hooaja lõppu 10 mln naela eest tagasiostuõigus ja pärast järgmise lõppu 15 mln naela eest. See asjaolu teeb küll asja ju ikka väga tõenäoliseks, et Hispaania prestiižseim sukeldumisakadeemia mehe endale tagasi soetab, eriti kui ta jätkab oma senist jõudsa arengu trendi. Ei usu, et ta pärast seda hooaega vägisi tagasi tuuakse, küll aga 2013 suvel. Kvaliteetse mehe eest 5 milli rohkem maksta pole B*rcale küll mingi vaev.

                Kommentaar


                  Esiteks - üliäge, kui niimoodi igas lauses uusi nimesid välja mõelda klubile. Ning üleüldse maailma parima klubi vastu sellist vihkamist üles näidata.

                  Aga Romeu koha pealt - ta on hea vend küll, aga Barcal keskväli nii täis staare niikuinii ning La Masiast tuleb veel Thiago noorem (ja veel andekam kuuldavasti) vend peale, nii et vaevalt Barcal hirmus vajadus Romeu tagasi tirida sinna on.

                  Kommentaar


                    nii armas kasvatajaklubi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      Võib-olla Romeu saabudes käis see asjaolu läbi, kuid mina sain alles täna hommikul valgustatud. Avastus, et Barcal on Romeu suhtes pärast käimasoleva hooaja lõppu 10 mln naela eest tagasiostuõigus ja pärast järgmise lõppu 15 mln naela eest. See asjaolu teeb küll asja ju ikka väga tõenäoliseks, et Hispaania prestiižseim sukeldumisakadeemia mehe endale tagasi soetab, eriti kui ta jätkab oma senist jõudsa arengu trendi. Ei usu, et ta pärast seda hooaega vägisi tagasi tuuakse, küll aga 2013 suvel. Kvaliteetse mehe eest 5 milli rohkem maksta pole B*rcale küll mingi vaev.
                      Ka mind häirib see asjaolu, et seesama klubi, kelle kohta ühtegi paha sõna öelda ei tohi, sest nemad ongi ju jalgpall, selliseid ilma munadeta lepinguid teeb, a la "hea küll müüme maha, aga tegelt on ta ikka meie oma". Teisalt aga on sellised diilid ju alati mõlemapoolsed ning justkui kobisemiseks põhjust ei tohiks olla. Lihtsalt lohutuseks meile nii palju, et mu meelest läks Chelseal Romeu lepinguga paremini, kui Romal Bojaniga, mille puhul minu arvates ikka eriliselt vastikud klauslid juurde kirjutati.

                      Kommentaar


                        Villane möllab jälle! - kas tal on mingi väikse mehe alaväärsuskompleks, et jalgu trampides tähelepanu nõuab?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Ka mind häirib see asjaolu, et seesama klubi, kelle kohta ühtegi paha sõna öelda ei tohi, sest nemad ongi ju jalgpall, selliseid ilma munadeta lepinguid teeb, a la "hea küll müüme maha, aga tegelt on ta ikka meie oma". Teisalt aga on sellised diilid ju alati mõlemapoolsed ning justkui kobisemiseks põhjust ei tohiks olla. Lihtsalt lohutuseks meile nii palju, et mu meelest läks Chelseal Romeu lepinguga paremini, kui Romal Bojaniga, mille puhul minu arvates ikka eriliselt vastikud klauslid juurde kirjutati.
                          Mõnes mõttes muidugi nõustun (eriti selle osaga, justkui Barcale midagi ette heita ei tohiks), aga munadeta on ikka see, kes lepingule alla kirjutab. Mina kui pakkuja võin kirjutada lepingusse, et müün Sulle oma auto maha ja kui oled järelmaksuga minu auto kinni plekkinud, siis tulen võtan endale tagasi. See on ikka puhtalt ostja probleem kui ta sellise asjaga nõus on ja allakirjutamisega seda kinnitab (juhul kui teda pole selleks sunnitud, sest sellisel juhul on leping õigustühine).

                          Kommentaar


                            Küsi nüüd endalt, kas "selle kelle nime öelda ei tohi" on/oli Romeu't vaja? Nagu "selle kelle nime öelda ei tohi" vänn ültes, siis neil on sellele kohale persetäis trukkijaid. Selle kohta võiks öelda Wengeri Robin Hoodlikus Fab'i puhul oli igati õige käik.

                            e: lisaks on olemas selline asi nagu laenuleping, klausliga, et mees on vaja mingitel tingimustel välja osta.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Villane möllab jälle! - kas tal on mingi väikse mehe alaväärsuskompleks, et jalgu trampides tähelepanu nõuab?
                              A spokesperson said in The Sun
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Mõnes mõttes muidugi nõustun (eriti selle osaga, justkui Barcale midagi ette heita ei tohiks), aga munadeta on ikka see, kes lepingule alla kirjutab. Mina kui pakkuja võin kirjutada lepingusse, et müün Sulle oma auto maha ja kui oled järelmaksuga minu auto kinni plekkinud, siis tulen võtan endale tagasi. See on ikka puhtalt ostja probleem kui ta sellise asjaga nõus on ja allakirjutamisega seda kinnitab (juhul kui teda pole selleks sunnitud, sest sellisel juhul on leping õigustühine).
                                Seda ma silmas pidasingi sellega, et lepingud on alati mõlemapoolsed. Lihtsalt natukene häirib see suhtumine, et müüme poisi maha, aga juhul kui temast superstaar peaks kasvama, siis ostame enda poolt pakutud ning endale sobiva hinna eest tagasi. Lõppude lõpuks on ju nii noorte mängijate puhul peatreener see, kes talle rakenduse leiab, teda arendab ja näpunäiteid jagab ning sellisel juhul on see päris tobe käitumine Oh-So-Wonderful-Katalaani-ja-Kogu-Maailma-ning-Galaktika-Rohkem-Kui-Klubi poiste poolt. Loomulikult on loll see kes alla kirjutab, aga Barca võib sellise asja jätkudes endale valusalt näppu lõigata, sest kujutage ette pilti kui nemad peaks soovima endale kedagi osta - klubi müüb noore talendika mängumehe maha, aga paneb sinna, endal suur trollface ees, sellised klauslid sisse, et paha hakkab. Loomulikult on Barcal maailma üks parimaid noortesüsteeme, aga mingil ajahetkel tuleb ikka rahakotirauad avada ja kuskilt mujalt täiendusi tuua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X