320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Seda ma silmas pidasingi sellega, et lepingud on alati mõlemapoolsed. Lihtsalt natukene häirib see suhtumine, et müüme poisi maha, aga juhul kui temast superstaar peaks kasvama, siis ostame enda poolt pakutud ning endale sobiva hinna eest tagasi. Lõppude lõpuks on ju nii noorte mängijate puhul peatreener see, kes talle rakenduse leiab, teda arendab ja näpunäiteid jagab ning sellisel juhul on see päris tobe käitumine Oh-So-Wonderful-Katalaani-ja-Kogu-Maailma-ning-Galaktika-Rohkem-Kui-Klubi poiste poolt. Loomulikult on loll see kes alla kirjutab, aga Barca võib sellise asja jätkudes endale valusalt näppu lõigata, sest kujutage ette pilti kui nemad peaks soovima endale kedagi osta - klubi müüb noore talendika mängumehe maha, aga paneb sinna, endal suur trollface ees, sellised klauslid sisse, et paha hakkab. Loomulikult on Barcal maailma üks parimaid noortesüsteeme, aga mingil ajahetkel tuleb ikka rahakotirauad avada ja kuskilt mujalt täiendusi tuua.
    Aga mulle tundub, et Barca on nii "das-megahyper-super-trooper-klubi" et kõikide noorte "eluaegne unistus on mängida sellises meeskonnas ja muu pläma". Ja seega jooksevad noored suurel õhinal sinna ilma sellise huvita, et tagasi pöörduda. Ja kuna viimasel ajal on olnud Barca Euroopa jalgpallis dominatne, siis on ka mõneti loogiline, et ta ei pea mängijate ostmisel sellist riski võtma, et keegi mingi hetk oma kasvandiku tagasi tahab kutsuda.
    Mulle tundub, et Barca nende lepingutega kindlustab lihtsalt tagalat, et kui neil PEAKS olema vaja selle lepingu alusel müüdud mängijaid ja nad ON selle aja jooksul sammu edasi teinud. St et nende eesmärk ei ole ainult teistele sitta keerata ja üldiselt selliste klauslite alusel müüdud mängijatega vähemalt esmajärjekorras arvestatud ei ole.
    Pealegi ma ei usu, et Barca selliste lepingute tegemisest väga huvitatud on. Ja pakkuda poleks tal ka mõtet, kui keegi nendega ei nõustuks.

    Põhimõtteliselt ei ole mõtet vaielda, Sa saad aru mida ma öelda tahan ja ma saan aru mida Sina selgitada üritad, ega see asi päris must-valge olegi. Nagu igal asjal oma plussid ja miinused.

    Kommentaar


      Nüüd on mu silmad kõike näinud. Abramovitsi venemaalt varastatud rahade klubi nutab, et sõlmitakse "ebaõiglaseid" lepinguid meestega, kelle üleskasvatamisesse "keda nimetada ei tohi klubi" kõvast panustas ja kel la masia noortekolooniast on mitmeid häid mehi tulemas. Mida veel?
      Teile peaks selge olema, et see on ju äri. Mees on püss, ostetakse tagasi ja kui vaja ei lähe, lükatakse 30 milliga maailma rikkaimasse liigasse müüki. Köhige siis välja või ostke miski Willan või kasvatage ise vms. Naljaks lugeda, ausalt.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Long John Vaata postitust
        Barclays Premier League (Round 13) :: Chelsea 3-0 Wolves | HQ
        http://www.imagebam.com/gallery/fx66...t893iwuxzrzgv/
        The FA Cup. Quarter-finals :: Chelsea 0-2 Liverpool | HQ
        http://www.imagebam.com/gallery/v1f8...nsw961px0eow1/
        Barclays Premier League (Round 14) :: Newcastle 0-3 Chelsea | HQ
        http://www.imagebam.com/gallery/bu11...tvupeafxaatd0/
        Postita edaspidigi, tore on ikka vaadata!

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Barca võib sellise asja jätkudes endale valusalt näppu lõigata, sest kujutage ette pilti kui nemad peaks soovima endale kedagi osta - klubi müüb noore talendika mängumehe maha, aga paneb sinna, endal suur trollface ees, sellised klauslid sisse, et paha hakkab.
          aga miks sa arvad et Barca on nõus sellistel tingimustel omale mängijaid ostma? teema ju väga lihtne- akadeemiast on lihtsalt hetkel nii palju häid noori sirgumas, et neile on vaja rakendust kuidagi. samas esindustiimi nõuded on vähe teised ja sinna nad veel ei pürgi püsivalt, kuigi nii mitmedki noored on juba oma võimaluse saanud ja saavad ka edaspidi. siis ongi ju hea, et näiteks Chelsea sugune tiim annab selle võimaluse kõrgemal tasemel vutti nuusutada ja mida regulaarsemalt seda parem, lisaks tuleb juurde ka loodetav eneseareng. ja siis mingi hetk tulla koju tagasi. nagu näiteks Fabregas. ainult et Fabregasega läks juba algul kehvalt ja nõnda tuli oma endise kasvandiku tagasitoomiseks rahakotti kõvasti tuulutada. praeguste noortega aga sellist situatsiooni püütakse selliste lepinguklauslitega vältida
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            A spokesperson said in The Sun
            Eks need kollased lehed ju vatrasid pikka aega Fabregase ja Nasri lahkumisest. Eks see arsenaali fännidele mingi jälje jättis, et nüüd kollast soppa tõe pähe võtavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Villane möllab jälle! - kas tal on mingi väikse mehe alaväärsuskompleks, et jalgu trampides tähelepanu nõuab?
              No ma loodan, et Chelsea esmaspäeval mõne värava lööb, saab näha kuidas see komejant välja hakkab nägema.

              Kommentaar


                Oleks päris tragikoomiline näha (f.ex.) Drogbat väravat löömas, Mata poole sõrmega joostes assisti eest ja siis tuleb meestele meelde, et õige jah, Villas-Boas ka ju, ning panevad kümnekesi tehnilisse
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Kõigile, kes siin Romeu kohta tulist debatti pidasid, siis veidi lugemist ehk kuidas asjad tegelikult on. Ja muudki huvitavat.

                  Kommentaar


                    Juriidilises mõttes on Barcal siis lihtsalt ostueesõigus. Selge, aitäh selgitava lugemise eest.

                    Kommentaar


                      Suurepärane uudis.

                      10 000, pole paha

                      Kommentaar


                        Ja lisaks kõigele jäi ka SkySportsist silma fakt, mis muidu kuidagi kahe silma vahele jäänud oli - täpselt sama klausel, mida siin kõvasti materdatud sai on sisse pandud ka Rajkovici Hamburgiga liitumise lepingusse, ehk siis kui millalgi jama majas on, siis saab selle poisi klubisse tagasi tuua. Mulle sobib, kuna potensiaali selles mehes on.

                        Kommentaar


                          Muideks seoses Hamburgiga, et kuulsin kusagil pressikal vms sellist juttu, et Alexita üritatakse läbi saada, siis hooaja lõpuni ning tema positsiooni võtab sisse Jeffrey Bruma. Iseasi on palju see paika peab ja kui tõene see on, kuid mõte on iseenesest täitsa hea ning ka mulle meeldib kuna Mehel on ju Inglismaa Esiliiga Kogemused+Saksamaa kõrgliiga mis on väga tugev.

                          Kommentaar


                            Õnnitlused 10k posti puhul võiks seda nüüd homme vastava resultaadiga tähistada.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              10-0 või?
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                hah, ükskõik, mis vahemikus 1-0 kuni külili8-0
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X