320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ikka suudetakse end täis sittuda, erilise pataka tegi luiz omale püksi

    head vana-aasta lõppu

    Kommentaar


      Paluks gifi sellest, kuidas Drogba Warnocki seljas ratsutab

      Kommentaar


        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


        Gifi ei saa, videot aga küll.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Wolvesi vastu siis selline seltskond platsile jooksmas:
          Cech; Bosingwa, Luiz, JT (c), Cole; Meireles, Romeu, Lamps; Ramires, Torres, Mata.

          Ja teatud eranditega on pink täna päris noor: Turnbull, Ferreira, Hutchinson, Bertrand, Chalobah, McEachan, Lukaku.

          Loodan viimaste mängude tulemuste ja arvukatele käkkidele kontrastiks ilusat ründavat jalgpalli näha ja 3 punkti ka loomulikult. Tuld!

          Kommentaar


            Eachran ja Bertrand pingilt sisse. Chalobah võiks ka tegelt saada.
            Kui täna pähe saame siis kui mitu City fänni juurde tekib?

            // Mitte et ma juba töinaks, aga ma eeldan siiski võitu
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Walton ka otse uusaasta pummelungilt tulnud vist? Sama hull kui see viga mille eest Milijasele anti punane Arsenali vastu ja mis vaidlustamise järel jõusse jäeti, oli Lampsi puhul ainult kollast väärt. Cashley nahaalne tegutsemine kahes episoodis ka lõppkokkuvõtteks karistamata kollasega.

              Aga Chelsea meeste kehakeelest on näha, et olukord on vist tõsine. Päris pinges.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                irw, tegidki ära selle pingikalli
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  irw, tegidki ära selle pingikalli
                  Njah, esirinnas portugalikeelsed pruunninad nagu luiz, meireles ja ramires. Kui ässikissimine juba nii hingelähedane on, siis järgmise värava selebratsiooniteemaks pakun human centipede'i.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Bosingwaga küll suveni välja ei vea. Paremkaitsjaks temast asja pole.

                    Kommentaar


                      ikka väga läbi ussimunni tuli see võit, cech päästis veel täpselt enne vilet ühest väravast..

                      torres oli täna selgelt aktiivsem kui eelmistes mängudes, seegi positiivne. mäng hakkas minema hästi peale teise poolaja ramirese läbijooksu, mille hennessey tõrjus.. siis hakkas väga ilus press ja mitte palju hiljem tuli out of nowhere wolvesi värav. lõpuks ometi tuli see nii vajalik 2-1 värav enne mängu lõppu, super super frankie lampard.

                      järgmine mäng kodus sunderlandiga, võiks selle ka kotti pista.

                      üks mitte nii vahva fakt kah:

                      Chelsea FC Chelsea FC @chelseafc 11m

                      That’s the tenth league goal Chelsea have conceded in the final ten minutes of a game this season. #cfc (SL)


                      PS. Ma loodan südamest, et Bosingwa lahkub parematele jahimaadele..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Njah, esirinnas portugalikeelsed pruunninad nagu luiz, meireles ja ramires. Kui ässikissimine juba nii hingelähedane on, siis järgmise värava selebratsiooniteemaks pakun human centipede'i.


                        +1 Bosingwa küüditamisele. Jällegi.

                        Kommentaar


                          Tra poisid vaadake seda Matt Jarvist. Tuleb sisse, jookseb minutiga kannad soojaks ja paneb kohe kasti palli milleni oma mees saab. Mida Bosingwa teeb? 90 minutit loobib kuskilt ahujali kasti nurgast neid vastu Wolvesi päid ja jalgu. Ehk ühesõnaga üks tsenderdus Jarviselt > 90 minuti jagu seina jooksmist Bosingwalt. Ma ei tea mis selle mehega teha, ei anna nagu mingit dimensiooni juurde.
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust

                            Chelsea FC Chelsea FC @chelseafc 11m

                            That’s the tenth league goal Chelsea have conceded in the final ten minutes of a game this season. #cfc (SL)


                            PS. Ma loodan südamest, et Bosingwa lahkub parematele jahimaadele..
                            Arvestades selle twitterfeedi tihtipeale ülepingutatud kirjeldusi, siis prolly üritati seda statti müüa kui head asja
                            Naljakas oli see ka, kui Frank skooris ja kappas tähistama, siis läks pilt AVB-le, keda Luiz kallistama läks. Vaatas enne veel ringi ja näinud, et antud protseduuri ihuüksi läbi proovib viia, selle ka katki jättis

                            Aga järgmistest mängudest võiks mingi 7 sujuvalt kotti pista. wp gg
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Nüüd võiks mõned tehingud teha ja siis veebruarist muutub see asi vähe stabiilsemaks. Praeguseks kindel, mis positsioonidele mehi vaja, keda ära saata jne. Kardan, et võib ka mõni ebameeldivam üllatus tulla peale Anelka ja Alexi tõenäolist lahkumist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                                Nüüd võiks mõned tehingud teha ja siis veebruarist muutub see asi vähe stabiilsemaks. Praeguseks kindel, mis positsioonidele mehi vaja, keda ära saata jne. Kardan, et võib ka mõni ebameeldivam üllatus tulla peale Anelka ja Alexi tõenäolist lahkumist.
                                Väljendad ehk täpsemalt oma kartusi, nimedega või nii? Ma olen vähe maganud ka, aga hetkel küll ei näe, et keegi, kelle minek oleks halb uudis, ka päriselt lahkumas oleks.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X