320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

    alles 1899

    aga igatahes.. äkki mainiks satsi nime või midagi, et saaks sõprusmänge pidada kui keegi on uvitatud? ma arvan, et on...:P
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

      kahjuks enamust meist hoki (vist) ei tõmba...et äkki leiate mõne jutuka kus kogemusi vahetada....
      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

        no len HK Pärnu tervis nagu enamus teavad hokis

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

          Hc Panter endal satsil nimeks kellel vähegi soovi pelada saab nyyd alati välja kutsuda:P
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

            Jutukas on eksisteerinud juba väga kaua aega. See asub aadressil: http://www.edit.ee/mzchat/

            Teine võimalus jutukasse tulla on mirciga: serveriks irc.zone.ee ja kanaliks #mz

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

              Managerzone\'i 13. ja minu 5. hooaeg sai läbi. Järgmisel hooajal jätkan ikka samas vanas div 3.5-es. Hooaja suurim õnnestumine oli eelviimases mängus võõrsil liiga ülivõimsa võitjaga, kellega suutsin teha 3:3 viigi. Need olidki tema ainukesed punktikaotused sel hooajal. 14 mänguga kogusin 8 võitu, 3 viiki ja 3 kaotust, kokku 27 punkti, teisest kohast jäi lahutama 1 punkt.
              Staadion on ka peaaegu valmis, vaja veel koguda u. 130 000, siis saab esialgu selle lõpetada ja koguda raha vähemalt ühe väga hea mängija ostuks.
              Eelnevate hooaegadega selles divisjonis tuleb selge vahe, võtan eesmärgiks võita see lõpuks ära

              Edit=täna suutsin tõusta reitingus oma kõrgeimale kohal - 3069

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                Sai siis tehtud päris korralik hooaeg. Korjasin lõpuks 5.82 liigas võidu ära! Enne oli midagi alati putsi läinud, kuid nüüd tuli tiitel koju ära


                Väravata vahe on päris vahva: 101 - 4
                10 parima väravaküti nimekirjas oli 6 minu mees
                Parim neist 39 väravaga.
                14-st mängust 14 võitu.
                Polegi rohkem midagi suurt kommenteerida.



                P.S - Västerys satsi nimi, tehke väljakutseid:P
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                  sh**, fu** @ minu 2 viimast hooaega tõusin 3 hooaega tagasi meistriliigasse ja sealt kohe kolinal 2divisjoni... siit moraal: ei tasu sitta torkida, läheb haisema
                  edit: 14 hooaega ja 3 aastat juba mz pelatud aga kurat ikka ei õpi
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                    Niisiis uues liigas esimesed kaks mängu peetud ja seis võiks öelda on suhteliselt nutune!

                    Esimeses mängus sain 3-5 luti ja tänane mäng, siis lõppes enamvähem resultaadiga 2-2.
                    Kõige vaffam on see, et mu kõige n.ö sweepri positsioonil mängiv kekskaitsja on löönud 5-st väravast 3. Eelmine aasta oli kutt ka liiga väravajalööjate topis sees:P
                    Täiendusi ei taha ka eriti osta. Yhe 20 aastase rootslasest kaitsja ostisin aga rohkem ei ole plaanis. Kuigi pappi on nii, mis kole Oeh... loodame, et mu noored kutid on paari aasta pärast seksi täis ja mängivad hästi.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                      hmm... mul vist meeskonna keskmine vanus kõrgeim kogu eesti liigas cheers!
                      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                        täna sain kirja mz\'ist sisuga - Your team has gone bankrupt.
                        Naljakaks teeb asja see, et mul on samal ajal hattrickis raha 491 387 246, siiani olen olnud liiga laisk, et sellega midagi ette võtta.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                          HEY HEY! minaoleninimene siin elagu eest:P kes tahab minuga mänge teha?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                            kõik ma arvan oleme inimesed siin
                            ...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                              Väga hea, MZ pidi 6 kuu pärast suletama ning olemasolevad kontod kantakse HT alumiste liigade külge. Super.
                              Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                              Monkey @ Twitter

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                                Reiting: (5834)
                                siiamaani minu parim reiting mz ajaloos
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X