320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Allilma teemaga jätkates...
    Kust leiaks raamatu Bandiitlik Ida-Virumaa? Eelistaks osta.
    Käisin Raamatukoi poes Harju tänaval. Sealt sain 8 euroga. Neil pidi laos veel olema, küsisin. Et kui kiire oled, siis sealt saab.

    Kommentaar


      No tänud, jätan vahele siis

      Kommentaar


        Jalgpallibiograafiate lugemises on olnud tegus aasta:
        Alex Fergusoni,
        Pierluigi Collina,
        Eugen Einmanni,
        Mart Poomi
        ja
        Raio Piiroja trükid on saadud kaanest kaaneni.
        Lisaks jalgpalliteemal 2010 aasta Hispaania maailmameistritiitli raamat, Sid Lowe " Viha ja kirg staadionil - Barcelona vs. Real Madrid" ning Soccernomics.
        Kõik kättevõtmist väärt ja annaks eesti kirjastused ainult rohkem kohalikus keeles lugemist ette!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Ilmunud on raamat Võrumaa jalgpallist „Künklik teekond. 90 aastat Võrumaa jalgpalli”.

          Kommentaar




            Fakk, kui kohutav lugemine. Loeks nagu mingit treeningharjutust - ühe ja sama jutu kordamine väikeste lisadega. Aga suur mängija ning inimene siiski. Üksajagu tähtsat, huvitavat on raamatus ikka kirjas ka...viieka eest võin öelda.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


              Fakk, kui kohutav lugemine. Loeks nagu mingit treeningharjutust - ühe ja sama jutu kordamine väikeste lisadega. Aga suur mängija ning inimene siiski. Üksajagu tähtsat, huvitavat on raamatus ikka kirjas ka...viieka eest võin öelda.
              Nõus. Täiesti haltuurakas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok


                Ostsin juba õige ammu, enne suve kindlasti, aga ootas riiulis oma järge ja no suvel polnud ju aega lugeda ka. Täitsa huvitav lugemine oli, ehkki veits häiris, et kas autor (Gunnar Press) või toimetaja oli jalkaterminite osas veits võssa pannud siin-seal. No ei ole Eesti EM-il osalenud, ikka valikturniiril. Ega MM-'il. Klubid ei osale turniiril (polnud mõeldud karikaturniiri), vaid mängivad liigat. Aga tavalugeja neid vast ei märka ja ega neid vigu nii palju nüüd ka ei olnud. Veel hakkas silma, et vahepeal läks Raio ülistamine väga poeetiliseks kätte ära, aga ka seda polnud ülemäära palju. Üks lahe asi oli see, et kui tavaliselt on biograafiates pildid kuskile keskele kokku koondatud, no et ikka odavam oleks trükkida, siis Raio raamatus on pea igal lehel pilte, mis on kooskõlas kõrvaloleva tekstiga. Ja see häiris ka, et kuna ma olen veits kalahull, siis kõht läheb seda raamatut lugedes kippelt tühjaks rsk.

                Mees nagu orkester. Kunagi võiks tema kalaretkedest ka raamat ilmuda, ma vabalt loeks.
                Raio raamat on üks parimaid Eesti sportlaste elulooraamatuid kahtlemata - näiteks jupp maad parem kui Soidro raamatud Tammistest või Mürkast - aga paaril korral torkas pealiskaudsus silma. Näide: mitte sõnagagi polnud juttu, et Piiroja jäi jalkaliidu kala tõttu Eesti-Inglismaa mängust eemale, mille üle ta põhjendatult vihane oli.

                Kommentaar


                  Kaante vahele pandud Võrumaa jalgpalli 90 aastat uue hooaja alguse puhul soodushinnaga!

                  Kommentaar




                    Arvestades, et eesnäärmevähk on Eesti meestel teine sagedasem vähitüüp ja asjaolu, et sellest pole teadaolevalt varem maakeelseid raamatuid avaldatud, tasuks lugeda. Tekst on aus, kohati ehk terav ja üpris sorav, või, nagu siinkirjutaja hinnangul väga hea eessõna, ütleb:
                    See teos siin on ühest küljest konkreetse haigusloo detailne kirjeldus ja teisalt ka maagilist realismi taotlev isiklik versioon omaenese loost, mis vaheldumisi seob tõsielul põhinevaid ja filmilikke paralleeluniversumis toimuvaid sündmusi. Kaks maailma on seotud alter ego kujutelmade kaudu ning tarantinolike võtetega. Ühtlasi saab kõnealust lektüüri vaadelda kui käsiraamatut või abimeest võitluses "sõralisega", kuna detailne meditsiiniline raport kirjeldab kogu protsessi läbi inimliku ja onubellaliku prisma, jättes kõrvale igasuguse salatsemise, mis puudutab t*ra, sitta, paska, perset, onaneerimist, ejakuleerimist ning veel mõndagi enamikule inimestele piinlikkust valmistavast teemast. Mees võib käituda ükskõik kuidas tahes, aga kui tal on seljas frakk, siis see frakk silub kõik- seda võib käsitleda ka Onu Bella teksti metafoorina, sest kõiksugused detailsed avameelsed kirjeldused on esitatud härrasmehelikkuse frakis.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Õnnestus Telliskivi kirbukalt leida Viljar Loori raamat, Gunnar Pressi vorbitud. No kurat väga raske lugemine,veniv ,tatine,läks väga visalt ...lugesid ja nagu miskit uut küll ei tulnud. Kuna üks eksklassivend mängis kah kunagi lõpuaegade Agros,siis ajakirjanduslikku kollast lõppu teadsin kah, aga selline doom stiilis raamat. Vanu Liidu satsikaaslasi Press just ülemäära kah otsinud polnud,Endenile sõna kah ei andnud,Pundi poistelembus ja Lingikeelekruuda vanglatrett kohustuslikult kah olemas . Jõgevalt Tallinna rongis otsisin veel miskit,aga ligi kahe tunni jooksul ei leidnud miskit lisaks . Hinne 2-
                      Läheb müügiks,kui huvi siis G.Press Härra sportlane Viljar Loor saadaval ...




                      Samalt laadalt hankisin ka küll pühendusega kellelegi Toivole või Vambole kingitud Eric Claptoni autob. Kas nüüd asi on selles,et ühe raamatu puhul on tegu elava inimese ja teise puhul manalamehega,aga Clapton teeb Gunnar Pressile sajaga ära! Claptoni muusika on mu erinevate tabelites suht taga ja ega ma tema alko ja narkolembust või vastupidi ,nüüd propageerima ja ülistama ei kipu ,aga no loetav on...nii lapsepõlv ja edasi ,igasugu jahiostud lõpusjne..on küll pisut imal,aga loen juba teistkorda veel .....ja nüüd lähen guugeldan kui kena Pattie Boyd siis nooruses oli?!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Kurat ei olnud Toivo ega Tõivet,Ain oli!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Pep Guardiola " Konfidentsiaalne "


                          Noh, mina vaidleks Henry Winterile vastu. Aga ega ma ei tea palju ta loeb.
                          Selle raamatu sisuks on Pepi esimene hooaeg Bayernis. Sellest kuidas temale omase jalgpallifilosoofia seemneid Müncheni murusse külvama hakati. Usaldusväärne ajakirjanik Marti Perarnau on dokumenteerinud kõiki aspekte selle avahooaja kaadri taga ja käinud varjuna kannul kuulsal Kataloonia treeneril.
                          Palju on pühendatud aega kirjeldamaks Pepi isikut, tema võtteid treenerina, Bayerni treeninguid, mängijaid, 2013/14 hooaja käiku, ütleme nii, et detaile jagub!
                          Minu käes see paks kirjatükk kahjuks lendama ei hakanud. Kuigi ma tunnistan, et ei Bayern, Guardiola ega temale omane jalgpallifilosoofia ei olegi minu teetassiks, siis põhjus miks raamat mind ei kõnetanud on hoopis mujal. Kogu kompott oli kuidagi kuiv, igav ja toonideta. Igakord, kui peatükk hakkas põnevaks minema jahutati teema jälle maha või lõppes see sootuks. Siinkohal ei sihi ma kuidagi raamatu põhitegelaste pihta vaid leian, et autori enda ülesehitus oli säravaene.
                          Kinda viskan ka tõlkijale - meistrite liiga ja meistriliiga(bundesliga) pidev segiajamine ja samamoodi nimetamine ajas vaikselt raamatu lõpuks närvi.
                          Seega, neutraalsele lugejale pigem keskpärane teos.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Joel Dicker -Tõde Harry Queberti juhtumi kohta. Väga kihvt krimka.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Nüüd ma olen juba kaht naistekat lugenud, sest gümnaasiumi ajal sai mõnuletud Jackie Collinsi "Hollywoodi naiste" seltsis.
                              Oojaaa...Collinsi sopakad olid tegijad...

                              Kommentaar




                                Julgen soovitada.
                                Lisatud failid
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X