320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raamatud, lugemine

    niisiis,
    paljud soccernetlased siis s22rase ajaviitega tegelevad?
    # 21 - El Flaco

    #2
    Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

    tähendab ... viimasel ajal selles modernses yhiskonnas tahab see tegevus vägisi taha plaanile jääda, kuid kindlasti on plaanis mõni raamat läbi lugeda eksamisessiooni eelsel vaheajal arvatavasti saab selleks olema Kaur Kenderi \"Pangapettus\"

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

      Hetkel loen Kurt Vonneguti bukki \"Titaani sireenid\".
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

        Tutvun hetkel Kupja-Pritsuga - \"Mahtra Sõda\"

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

          Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter \"Rikas isa, vaene isa\" ehk siis sellest mida rikkad õpetavad oma lastele raha kohta, mida vaesed ja keskklass aga ei tee.



          D - rahajõmmistumas

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

            Franz Kafka \"Protsess\" - kohustuslik kirjandus hetkel. Järge ootavad Hesse \"Stepihunt\" ja Bulgakovi \"Meister ja Margarita\". Kõigega peal ühel pool olema kahekümnendaks kuupäevaks.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

              Omalt poolt soovitan rahvale selliseid teoseid:
              - Dougls Adams \"Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas\". Absurdihuumori tippteos.
              - Jonathan Lynn, Anthony Jay \"Jah, härra minister\" ning \"Jah, härra peaminister\". Samanimelised teleseriaalid kaante vahele panduna. Parodeerib inglise võimukoridore. Peale teose lugemist avastad, et väga palju sarnast toimub ka kohalikus banaanivabariigis.
              - Viktor Suvorovi teosed \"Enesetapp\", \"Jäälõhkuja\",\"Vabastaja\", \"Akvaarium\". Vene sõjaväeluurest läände põgenenud ohvitseri raamatud II maailmasõja algusest, Tshehhi 1968 vabastamisest ja GRU-st, ja seda natuke teise nurga alt, kui tavaliselt.

              Üldiselt soovitan rahval rohkem lugeda. Igati tore ja arendav tegevus.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'


                hmm...minu vaieldamatu lemmik on Bram Stokeri \"Dracula\" ...olen seda juba oma 3 korda lugenud ja sellest on võimatu tüdineda...raamatu põhjal vändatud film pole pooltki nii hea, kui teos ise...soovitan väga soojalt
                wtf

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                  Originally posted by netukas



                  hmm...minu vaieldamatu lemmik on Bram Stokeri \"Dracula\" ...olen seda juba oma 3 korda lugenud ja sellest on võimatu tüdineda...raamatu põhjal vändatud film pole pooltki nii hea, kui teos ise...soovitan väga soojalt
                  Kuulasin seda raamatut helifailina - tõeliselt eerie!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                    Noh, kuivõrd mul tuleb siin poole aasta pärast üks kraad kaitsta, siis on iga minut arvel ja loen vaid erialakirjandust - praegu lõpetan näiteks raamatut nimega \'Interface Culture\' härra Steven Johnsonilt. Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, mõtlesin hoopis et soovitan jalkafännidele raamatut, milles üks mees on oma vutitõve erakordselt mõistlikul ja lahedal moel lahti kirjutanud. Tegu on Nick Hornby debüütteosega \"Fever Pitch\". Hornby nimi ei peaks olema enam võõras ka eestlastest lugejatele - tema \"About a boy\" ja \"High Fidelity\" on tõlgitud ka eesti keelde, samuti on mõlemast nimetatust tehtud ka filmid, mis samuti Eesti kinodes ringelnud. \"About a boy\" oli ju lausa hitt Hugh Grant\'iga peaosas. Aga jah, antud kirjamehe edulugu sai alguse autobiograafilisest kirjeldusest, kuidas temast poisikesena Arsenali fänn sai ja mis siis kõik kogu sellest elust hiljem sai. Lugesin seda kevadel ja mõtlen muide ka Arsenalist nüüd palju paremini (Arsenali fännidele võiks see lausa kohustuslik lugemisvara olla).

                    Vat nõnda, soovitan!
                    Elämä on laiffi!





                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                      Originally posted by Artista


                      Noh, kuivõrd mul tuleb siin poole aasta pärast üks kraad kaitsta, siis on iga minut arvel ja loen vaid erialakirjandust - praegu lõpetan näiteks raamatut nimega \'Interface Culture\' härra Steven Johnsonilt. Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, mõtlesin hoopis et soovitan jalkafännidele raamatut, milles üks mees on oma vutitõve erakordselt mõistlikul ja lahedal moel lahti kirjutanud. Tegu on Nick Hornby debüütteosega \"Fever Pitch\". Hornby nimi ei peaks olema enam võõras ka eestlastest lugejatele - tema \"About a boy\" ja \"High Fidelity\" on tõlgitud ka eesti keelde, samuti on mõlemast nimetatust tehtud ka filmid, mis samuti Eesti kinodes ringelnud. \"About a boy\" oli ju lausa hitt Hugh Grant\'iga peaosas. Aga jah, antud kirjamehe edulugu sai alguse autobiograafilisest kirjeldusest, kuidas temast poisikesena Arsenali fänn sai ja mis siis kõik kogu sellest elust hiljem sai. Lugesin seda kevadel ja mõtlen muide ka Arsenalist nüüd palju paremini (Arsenali fännidele võiks see lausa kohustuslik lugemisvara olla).

                      Vat nõnda, soovitan!
                      fever pitchist film oli kah hea. soome tv-st kunagi näidati.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                        Originally posted by Artista


                        Noh, kuivõrd mul tuleb siin poole aasta pärast üks kraad kaitsta, siis on iga minut arvel ja loen vaid erialakirjandust - praegu lõpetan näiteks raamatut nimega \'Interface Culture\' härra Steven Johnsonilt. Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, mõtlesin hoopis et soovitan jalkafännidele raamatut, milles üks mees on oma vutitõve erakordselt mõistlikul ja lahedal moel lahti kirjutanud. Tegu on Nick Hornby debüütteosega \"Fever Pitch\". Hornby nimi ei peaks olema enam võõras ka eestlastest lugejatele - tema \"About a boy\" ja \"High Fidelity\" on tõlgitud ka eesti keelde, samuti on mõlemast nimetatust tehtud ka filmid, mis samuti Eesti kinodes ringelnud. \"About a boy\" oli ju lausa hitt Hugh Grant\'iga peaosas. Aga jah, antud kirjamehe edulugu sai alguse autobiograafilisest kirjeldusest, kuidas temast poisikesena Arsenali fänn sai ja mis siis kõik kogu sellest elust hiljem sai. Lugesin seda kevadel ja mõtlen muide ka Arsenalist nüüd palju paremini (Arsenali fännidele võiks see lausa kohustuslik lugemisvara olla).

                        Vat nõnda, soovitan!
                        Olen ammu tahtnud oma käppasid selle raamatu peale saada, aga kust seda leida? Olen seda juba kunagi küsinud, aga äkki on kellelgi Tartus seda laenata?
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                          Originally posted by CapitalLooser
                          - Viktor Suvorovi teosed \"Enesetapp\", \"Jäälõhkuja\",\"Vabastaja\", \"Akvaarium\". Vene
                          olen vabastajat lugenud...tõeliselt koomiline raamat, mis annab hea ettekujutuse, kuidas asjad nõukogude armees käisid...

                          lemmikautoriks on tom clancy. hetkel kodus olemas Kremli kardinal ning Jaht punasele oktoobrile. seoses suhteliselt hiljuti ilmunud filmiga on selline tunne, et peaks vastava raamatu ka soetama

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                            \" Gulagi arhipelaag \"

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                              Olen ammu tahtnud oma käppasid selle raamatu peale saada, aga kust seda leida? Olen seda juba kunagi küsinud, aga äkki on kellelgi Tartus seda laenata?
                              Kui keegi sulle seda laenama siiski ei juhtu, siis soovitan järgmist. Et kui lähed välismaale või läheb mõni sõber, siis palu tal läbi minna ka mõnest raamatupoest ning tõenäosus, et ta selle sulle kohe esimesest poest ja suht odavalt osta saab, on suht suur. Nimelt on Hornby praegu ju üsna populaarne ning selle on ära tabanud odavate paperbackide kirjastaja Penguin - just selle kirjastuse poolt anti sel aastal välja ühtses sarjas kõik Hornby raamatud ning nende hind on tõesti üsna odav. Ja tänu Hornby populaarsusele on need enamasti raamatupoodides ka tõesti olemas (näiteks ka neis rongi- ja lennujaamade lettides, kus reisu peale igasugu odavaid bestsellereid müüakse).
                              Elämä on laiffi!





                              Kommentaar

                              Working...
                              X