320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Targutasin lõunasöögi ja päästva kohvitassi vahel. Disregard, klubi on muidugi Bayern Monaco, mu jutt kehtib Müncheni linna kohta, et spagetid ei ajaks seda ühe vürstiriigiga segi.
    Tean seda tunnet, ma ise üldse enne esimest päästvat kohvi siia foorumisse sisse ei logigi ja tööl püüan esimesed tunnike-kaks vaikides targem välja paista, muidu läheb päris lappama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ma lihtsalt ei saa aru, et kas siis tõesti tõlkebüroo ei leia mitte ühtegi jalkafänni, kes viitsiks tõlke enne toimetajale andmist läbi lugeda? Läheb vist samasse kategooriasse, et pohhui, kuidas kellegi nime hääldatakse, peaasi, et faktid wikipediast ette loetud saavad.
      See on Eestis ilmunud jalgpalliraamatute puhul kohutav. Arvasin, et see on ainult Rumori kirjastuse eripära ("Pirlo"), aga võta näpust.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma lihtsalt ei saa aru, et kas siis tõesti tõlkebüroo ei leia mitte ühtegi jalkafänni, kes viitsiks tõlke enne toimetajale andmist läbi lugeda? Läheb vist samasse kategooriasse, et pohhui, kuidas kellegi nime hääldatakse, peaasi, et faktid wikipediast ette loetud saavad.
        See on ükskõik, mis spetsiifilise valdkonnaga nii. Ma oma töös olen korduvalt pidanud tõlkebüroode tekste pidanud üle käima just spetsiifiliste tehniliste väljendite ja sõnade osas. Isegi siis kui olen ise enne andnud enam levinud sõnad ette, ei ole suurt tolku olnud.

        Aeg-ajalt olen leidnud tõlkijaid kuskilt eriala foorumitest nõu küsimas, aga need on harvad juhud.

        Omaette kategooria on veel telesarjade tõlkijad. A’la Discovery või National Geographic’u pealt tulevad tehnika ja sõjanduse dokumentaalid. See on ikka täielik tsirkus Barcelonas.
        308

        Kommentaar


          Teades, kui kehvasti teletõlkijad tasustatud on, ei tasugi sealt profitōlkeid oodata - spetsid teevad muid töid

          Kommentaar


            Lugesin Luca Modrici " Jalgpalluriks Sündinud ". Olen lõpursirgel , üldiselt hea lugemine oli aga klubivahetusestest oleks võinud detailsemalt rääkida
            Kas keegi teab kust oleks võimalik saada Alex Fergusoni "Minu Elulugu" eestikeelset raamatud. Apollos ja RV välja müüdud , võibolla kellegil siin müüa.

            Kommentaar


              Algselt postitas priitval Vaata postitust
              Lugesin Luca Modrici " Jalgpalluriks Sündinud ". Olen lõpursirgel , üldiselt hea lugemine oli aga klubivahetusestest oleks võinud detailsemalt rääkida
              Kas keegi teab kust oleks võimalik saada Alex Fergusoni "Minu Elulugu" eestikeelset raamatud. Apollos ja RV välja müüdud , võibolla kellegil siin müüa.
              Võta originaalkeeles äkki? 14 eurot koos saatmisega https://www.bookdepository.com/ALEX-.../9780340919408

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Võta originaalkeeles äkki? 14 eurot koos saatmisega https://www.bookdepository.com/ALEX-.../9780340919408
                Ma kardan et mu inglise keel vist jääb vajaka raamatu lugemiseks aga tänud.

                Kommentaar


                  Keegi Nietzsche: The Gay Science on lugenud? Pidi huvitav 19. sajandi filosoofia olema. Tolleaegse seksismi ja rassismiga.

                  Kommentaar


                    Kui te ei taha lugeda Berliini olümpiamängudest, küll aga elust Berliinis suvel 1936, siis ilmus Tänapäeva kirjastusel juba hulk aastaid tagasi Oliver Hilmese "Berliin 1936". Tublim tükk.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Loen suurelt jaolt sõja ja ajaloo teemalisi raamatuid, aga siin on paar laadset soovitust :

                      1. Läänerindel muutusteta
                      2. Snaiper idarindel
                      3. Sinimägedes - Mart Laar (üldiselt kõik Laari kirjutatud ww2 raamatud head)
                      4. Murdmatu

                      Kommentaar


                        Sain sellise isendi täna kätte, hea viis oma äärmiselt nigelat prantsuse keelt värskendada.
                        Sõrulasena olen topelt elevil.

                        Kommentaar


                          Sirvisin täna ühes toidupoes nagu meil nüüdseks normaalsuseks saanud raamatute riiulit ja võttis veidikene kukalt kratsima.

                          Tanja Mihhailova ja Sünne Valtri elulooraamatuid täis kõik... See on tegelt veits imelik, sest no teed Patuse Poolega paar youtube Kannu Kõrtsi hitti ja käid korra Eurovisioonil ja elad Mikk Saarega ning need on Life Goals, et kirjutada aastal 2021 elulooraamat?

                          Kirjastajad ja lähevad sellega kaasa, kas tõesti see asi müüb?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Sirvisin täna ühes toidupoes nagu meil nüüdseks normaalsuseks saanud raamatute riiulit ja võttis veidikene kukalt kratsima.

                            Tanja Mihhailova ja Sünne Valtri elulooraamatuid täis kõik... See on tegelt veits imelik, sest no teed Patuse Poolega paar youtube Kannu Kõrtsi hitti ja käid korra Eurovisioonil ja elad Mikk Saarega ning need on Life Goals, et kirjutada aastal 2021 elulooraamat?

                            Kirjastajad ja lähevad sellega kaasa, kas tõesti see asi müüb?
                            Mihhailova oli Eesti Playboys ka, ei tasu unustada

                            Kommentaar


                              Andres Sõbra raamat Otse ja ausalt. JES kirjastuse poolt toodetud. Tore tegemine, aga nii kuradi lühike ja tundus nagu väga kiiresti tehtud. Olles lugenud just Avo Keele raamatut, mille Märt Roosna kirjutas, siis andke mulle andeks, aga neid ei anna võrreldagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                Andres Sõbra raamat Otse ja ausalt. JES kirjastuse poolt toodetud. Tore tegemine, aga nii kuradi lühike ja tundus nagu väga kiiresti tehtud. Olles lugenud just Avo Keele raamatut, mille Märt Roosna kirjutas, siis andke mulle andeks, aga neid ei anna võrreldagi.
                                No see JES kirjastus vast ütleb kõik mis vaja. Jesper fakin Parve kellelt viimati tuli välja veel vandenõuteoreetik Williami "Mees Maskita" vms. Väga raske sealt mingit kvaliteeti oodata.

                                Endal jääb ostmata lihtsalt sellepärast et ei taha Parve kirjastust küll ühegi euroga toetada.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X