320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    ...ja uhke ka veel
    No saada sellisel küsitlusel 0 ehk kõiki õigeid vältida, on ka üsna kõva saavutus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No saada sellisel küsitlusel 0 ehk kõiki õigeid vältida, on ka üsna kõva saavutus.
      1%. Tõenäolisem kui Leicesteri 2016 tiitel

      Kommentaar


        Lõpetasin just Tiit Pruuli - Antiliibanon 2011.
        Huvitav lugemine, kuigi kõige tähtsam asi jäi selgusetuks. Et kas lunaraha siis maksti või mitte? Pigem jäi mulje, et röövijatel hirmutati lihtsalt sitt püksi. Miski pärast jäi mulle tunne, et seda aitas teha Venemaa. Kuigi sellele otseselt ei vihjata. Pigem räägitakse prantslastest, türklastest ja sakslastest

        Mõnu ja paul, te olete ilmselt rohkem kursis. Oskate kommenteerida?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Lõpetasin just Tiit Pruuli - Antiliibanoni.
          Huvitav lugemine, kuigi kõige tähtsam asi jäi selgusetuks. Et kas lunaraha siis maksti või mitte? Pigem jäi mulje, et röövijatel hirmutati lihtsalt sitt püksi. Miski pärast jäi mulle tunne, et seda aitas teha Venemaa. Kuigi sellele otseselt ei vihjata. Pigem räägitakse prantslastest, türklastest ja sakslastest

          Mõnu ja paul, te olete ilmselt rohkem kursis. Oskate kommenteerida?
          Minu teada maksti, aga seda ei tohi öelda.

          Kommentaar


            Keegi "Eesti Oligarhia" (Paavo Kangur autor) lugenud? Ilmus siin üks kuu aega tagasi. On ka hea teos?

            Kommentaar


              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
              Keegi "Eesti Oligarhia" (Paavo Kangur autor) lugenud? Ilmus siin üks kuu aega tagasi. On ka hea teos?
              Paavo Kangur...

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Keegi "Eesti Oligarhia" (Paavo Kangur autor) lugenud? Ilmus siin üks kuu aega tagasi. On ka hea teos?
                Eesti maffia. Organiseeritud kuritegevuse sünd iseseisvunud Eestis oli tema sulest tulnud ja see oli küll nii odav raamat.... Iga lause oli selline nagu oleks varem juba seda kuskilt lugenud ja rõvedalt palju spekulatsioone jne, mis oleks nagu laest võetud. Pole väga peale sellist paska usku, et ta suudaks sellisel teemal tõsiseltvõetava raamatu kirjutada.

                Kommentaar


                  +1 eelkõnelejatele.

                  Ma pole küll sugugi puukallistaja, aga need puud, millest sai see paber millele Kanguri teosed trükiti oleks võinud pigem metsa ära mädaneda.

                  Ei soovita kellelgi aega (ja raha) raisata tema kirjutistele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    “Oh nice, Leelo Tungal”

                    *klikkab Ellen Niit*
                    +1

                    13/16, naesterahvaid ei tea nii hästi
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      15/16, nii lolli viga nagu tegin, peaaergu et ei saagi teha
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Lõpetasin just Tiit Pruuli - Antiliibanon 2011.
                        Huvitav lugemine, kuigi kõige tähtsam asi jäi selgusetuks. Et kas lunaraha siis maksti või mitte? Pigem jäi mulje, et röövijatel hirmutati lihtsalt sitt püksi. Miski pärast jäi mulle tunne, et seda aitas teha Venemaa. Kuigi sellele otseselt ei vihjata. Pigem räägitakse prantslastest, türklastest ja sakslastest

                        Mõnu ja paul, te olete ilmselt rohkem kursis. Oskate kommenteerida?
                        Nii vana lugu. Ei mäleta otseselt, mis allikatest info pärineb, seega ei saa kinnitada ega ümber lükata.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Maalehes reklaamib Paul Keresest uut mahukat raamatut. Selle kättesaamine tavalisest raamatupoest ei tundu hetkel võimalik. Teab keegi mis see maksab, on see väärt lugemine ja igale malehuvilisele must read?

                          Kommentaar


                            Mul endal maaleht pole tellitud, aga kas jutt käib Erik Terki "Mehed teisel pool malelauda" raamatust? Kui jah, siis seda vabamüügis väga ei ole, aga Tallinna Ülikooli poest saab näiteks ja mina tean Erikut ka hästi ning ostan ise talt kolmapäeval selle ehk võin vajadusel aidata ostuga. Hind on 25€, tegemist korraliku tellisega - 700+ lehekülge. Käisin ka raamatuesitlusel, tunnen Erikut isiklikult ja tegemist on kindlasti väga väärt lugemisega, aga Keresest seal väga palju juttu pole.
                            Mia san mia

                            Kommentaar


                              Lemmik kirjastus Eestis.. JES (Jesper Parve), korralik edetabelite streak "MEHE" trioloogiaga, taronõid Timmeriga ning nüüd tulemas imeline teos "Naine: otse ja ausalt".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Trollidel on point olemas. Alusta easy reading'ust. Mõni ei jõuagi kaugemale, näiteks mina loen valdavalt biograafiaid, ehkki olen ka kirjandusklassikaga kokku puutunud.
                                Alustasin sellise toreda entsüklopeediaga:


                                Suht kiirelt läks ja väga mugav oli lugeda. Järgmine raamat on juba laenutatud:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X