320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Oleks juba aeg kirjapilt ära õppida. Eriti sellises kirjatükis Ojammat näha on meh.

    lugemissoovitus
    käib pigem siia teemasse:

    ma tahtsin lihtsalt öelda, et
    vahet pole, kes Ojamaa arvab end olevat või isegi, kes ta obj-lt tegelikult on,
    vähemalt sama oluline on, kellena teised teda näevad - ja nende jaoks on ta od˛amma
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Sellel Pele raamatul on ikka ajastule omane sissejuhatus/kommentaar. Kuld!

      Kommentaar


        Hakkasin Derek Fisheri raamatut lugema ja see on ikka full retard. Algab umbes niimoodi, et tema lapsel diagnoositi kasvaja, seejärel tuleb pikk selgitus, et kuidas nad munarakke viljastasid ja valisid siis kahe lapse saamise. Seejärel soovitati tal lapsel silm välja lõigata, aga siis tuli kõige idiootsem tõdemus "nagu korvpallimängus peab söötma palli mitmele kaasmängijale, mida ma olen ka väljakul kinni pidanud, siis peab seda ka elus tegema ja nii küsisin tuttava käest, kelle ilmselgelt oli jumal mu teele saatnud, teist arvamust ja näe, silm päästetud. Nii kehtib ka korvpallis, et söötke kaaslastele ja ärge minge esimese võimaluse peale". Nagu wuut? Lugesin viis lehekülge ja jäin magama. Loodetavasti on samasuguseid kenjaalsusi veel sees.

        Kommentaar


          millepärast sa neegri raamatut loed?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            millepärast sa neegri raamatut loed?
            Nii kasvan ka mina suuremaks.

            Kommentaar


              Mingi aeg anti Eestis välja sportlaste autobiograafiaid. Sai siis neid ostetud ja loetud. Suured pettumused peaaegu kõik. Peale ühe, mis oli imeline lugemine: "Gretzky" - Wayne Gretzky, Rick Reilly (leitav nt siit: http://vanajahea.ee/PublishedService?pagenr=9&file=&)

              Superraamat, tänaseks täiesti kapsaks loetud.

              Seetõttu olen ülejäänusid peaaegu alati vältinud, no ei paku midagi.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Gunde Svani oma oli ka hea.
                Ma mäletan Gunde Svani raamatust ainult seda, kuidas ta ühel mäel kogemata libastus ja püksi tegi. Tagaajajad ei pidanud igatahes sellist asja väga kaua vastu ja kadusid tagant. Pärast finišit taheti talle neidude poolt pärga pähe panna, aga tüüp tõmbas täisvungiga hotelli edasi.
                Lugesin seda vist 10-aastasena. Siis selline huumor tundus kõige lahedam.

                Kommentaar


                  Muideks Ibra raamatu pdf faili saab "laenutada" siit
                  Inglise keeles.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Mingi aeg anti Eestis välja sportlaste autobiograafiaid. Sai siis neid ostetud ja loetud. Suured pettumused peaaegu kõik. Peale ühe, mis oli imeline lugemine: "Gretzky" - Wayne Gretzky, Rick Reilly (leitav nt siit: http://vanajahea.ee/PublishedService?pagenr=9&file=&)

                    Superraamat, tänaseks täiesti kapsaks loetud.

                    Seetõttu olen ülejäänusid peaaegu alati vältinud, no ei paku midagi.
                    Gretzky puhul kahe käega ja ohtrate peanoogutustega nõus. See on mul vist ainus raamat, mida lausa kaks korda olen pidanud kleeplintidega kokku tõmbama. Aga sellest biograafiate-sarjast julgeksin esile tõsta ka Navratilova teost. Lugeda ca 12-aastasena biseksuaalse "ärahüppaja" elust ja probleemidest oli väga kirgastav ja silmaringi avardanud kogemus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      Muideks Ibra raamatu pdf faili saab "laenutada" siit
                      Inglise keeles.
                      Naiss (Y), kuigi eelistaks raamatut.

                      Kommentaar


                        Naistepäeva puhul soovitaks soojalt Kenderi Iseseisvuspäev n Comeback kombot.
                        Mahe "kui ilma hammasteta paremini imbeb, siis ma keeldun edaspidigi ta hambaravi arveid maksmast"
                        kes veel lugenud pole....

                        Kommentaar


                          Raamat nimega "Ajaloo kurikuulsaimad diktaatorid" lugesin hiljuti läbi. Juttu on raamatus Hitlerist, Stalinist, Mao Zedongist, Husseinist, Paul Pot'ist, jne. Kui meeldib lugeda ajaloolisi raamatuid, siis see on päris informatiivne teos. Soovitan.
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                            Raamat nimega "Ajaloo kurikuulsaimad diktaatorid" lugesin hiljuti läbi. Juttu on raamatus Hitlerist, Stalinist, Mao Zedongist, Husseinist, Paul Pot'ist, jne. Kui meeldib lugeda ajaloolisi raamatuid, siis see on päris informatiivne teos. Soovitan.
                            õnneks saab isegi selles raamatut lugedes naeru näole
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                              Raamat nimega "Ajaloo kurikuulsaimad diktaatorid" lugesin hiljuti läbi. Juttu on raamatus Hitlerist, Stalinist, Mao Zedongist, Husseinist, Paul Pot'ist, jne. Kui meeldib lugeda ajaloolisi raamatuid, siis see on päris informatiivne teos. Soovitan.
                              Tundub, et piirdusid siiski esimeste lehekülgedega.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Tundub, et piirdusid siiski esimeste lehekülgedega.
                                Super.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X