320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dostojevski "Kuritöö ja karistus"
    ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      hea raamat, paneb mõtlema
      Paradoksaalsel moel kõige mõttetum asi, mida ühe raamatu kohta öelda.

      Kommentaar


        sorri kui ma ei vasta su diibi levelile
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Nonii tänud semud. Kui see Rolfi nali välja jätta, siis Japser tegi parimat reklaami ja kui ma suudan ennast millalgi kokku võtta, siis tulen tagasi siia teemasse ja kirjutan selle raamatu/autori üles ja lähen poodi või raamatukokku. jehou!
          No mis seis jäi? Ma vist võtan 'Fear and Loathing in Las Vegas'-e ette. Mõned vanaisa brošüürid on ka öökapipeal.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Et kui kedagi huvitab, siis ma loen sellist raamatut nagu Motty: Forty Years in the Commentary Box

            Kommentaar


              Ma loen praegu iirlase DB Shani (õieti Darren O'Shaughnessy) 'Procession of the Deadi'. Fantaasialugu noorest kutist, kes saabub anonüümsesse Citysse, et gangsterina läbi lüüa, esimene raamat triloogias. Algul tundus asi kuidagi lame ja pealiskaudne ja mul oli pidevalt tunne, et see stoori töötaks koomiksina hoopis paremini; aga teine ots läheb ludinal ja raske on käest panna, mis teadupärast hästi kirjutet raamatu peamiseid tunnuseid on. (Noh, muidugi ka limunaadiga üle valatud raamatut on raske käest panna, aga see ei ole hetkel teemaks.)
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Äkki keegi oskab teismelisele mõnd head väliskirjaniku teost soovitada?

                Kommentaar


                  Remarque "Triumfikaar"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                    Äkki keegi oskab teismelisele mõnd head väliskirjaniku teost soovitada?

                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Burgessi "Kellavärgiga Apelsin"
                    Kerge valik.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Remarque "Triumfikaar"
                      Duubeldan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Et kui kedagi huvitab, siis ma loen sellist raamatut nagu Motty: Forty Years in the Commentary Box

                        kui kedagi huvitab, siis Tarmo Tiisler viimases Vutimeeste saates sellest raamatust räägib

                        Kommentaar


                          Kes ei põlga ära kasutatud raamatu ostmist,siis www.raamatukoi.ee on kuramuse hea koht.
                          On keegi sealt tellinud??Kogemused?
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            pagana Stieg Larsson on oma triloogiaga juba nädala jagu unetuid öid tekitanud. täisealise Pipi seiklused on täitsa toredad
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                              Kes ei põlga ära kasutatud raamatu ostmist,siis www.raamatukoi.ee on kuramuse hea koht.
                              On keegi sealt tellinud??Kogemused?
                              Kogemused on väga positiivsed, eelmistel aastatel tellitud sealt mitmeid raamatuid.
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                Stieg Larsson "Lohetätoveeringuga tüdruk". Väga hull raamat, soovitan! Hakkan teist osa nüüd lugema.
                                Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X