320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerttu Rakke ''Iluasjake'' - mulle meeldib vähemalt ..järjekordne tõestus ,et mehed on lollid ^^
    My daddy was a bankrobber

    Kommentaar


      Philipp Vandenberg - Nero: keiser ja jumal, kunstnik ja narr

      Keegi on lugenud, arvamusi?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Philipp Vandenberg - Nero: keiser ja jumal, kunstnik ja narr

        Keegi on lugenud, arvamusi?
        Lugenud pole. Aga arvan et võib hea olla.
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          mul tuleb vaheajal kohustusliku kirjanduse tõttu ette võtta kriminull..ilmselt loen CSI raamatu läbi.
          FC Flora

          Kommentaar


            Need CSI omad pole eriti huvitavad, muide.
            MA tõesõna soovitan väga võtta mingi Agatha Christie teos ette. Või siis midagi Midsomeri mõrvalugudest... Caroline Graham on autor, kui ma ei eksi.

            Kommentaar


              Algselt postitas präänik Vaata postitust
              Need CSI omad pole eriti huvitavad, muide.
              MA tõesõna soovitan väga võtta mingi Agatha Christie teos ette. Või siis midagi Midsomeri mõrvalugudest... Caroline Graham on autor, kui ma ei eksi.
              Hea soovitus.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                Need CSI omad pole eriti huvitavad, muide.
                MA tõesõna soovitan väga võtta mingi Agatha Christie teos ette. Või siis midagi Midsomeri mõrvalugudest... Caroline Graham on autor, kui ma ei eksi.
                Rex Stout on väga hea krimikirjanik. Tasub lugeda.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Brandon, Stout on hea, neid päris palju läbi lugenud Aga võta ette näiteks Agatha Christie üks kuulsamaid teoseid "Mõrv Ida-Ekspressis" (ilmus nüüd uuesti ka EPLi raamatute sarjas ja pole väga paks kah). Poirot möllab Muidugi teised asjad kah head, näiteks sir Arthur Conan Doyle'i Sherlock Holmesi lood. Kui tahad võimalikult lühikest, siis mul on kunagisest Mirabeelia sarjast riiulis "Juhus teeb imesid", kus erinevad lood sees ja ühe loo pikkus üldjuhul kümmet lehekülge ei ületa

                  Aga mul oleks väikene abipalve. Käisin täna Viru Keskuses Rahva raamatus otsimas Umberto Eco eestikeelseid töid. Leidsin ainult tema 2 uut kunstiraamatut - ilusa ja koleda mõistest kunstis. Aga mind huvitaks enam tema essede kogumikud. Ehk keegi teab, kust võiks hankida. Kindlasti tahaks eestikeelset "Travels in Hyperreality" (ok, kui eestikeelset polegi enam kuskil saadaval, sobib ka inglisekeelne).

                  Viimast kogumikku "Turning Back The Clock" pole vist eestikeelde veel tõlgitud ja see sobiks ka inglisekeelsena. Eriti tore oleks kah kui leiaksite tema sellise raamatu nagu "The Dream of a Perfect Language".

                  Igatahes tänud ette!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Brandon, Stout on hea, neid päris palju läbi lugenud Aga võta ette näiteks Agatha Christie üks kuulsamaid teoseid "Mõrv Ida-Ekspressis" (ilmus nüüd uuesti ka EPLi raamatute sarjas ja pole väga paks kah). Poirot möllab Muidugi teised asjad kah head, näiteks sir Arthur Conan Doyle'i Sherlock Holmesi lood. Kui tahad võimalikult lühikest, siis mul on kunagisest Mirabeelia sarjast riiulis "Juhus teeb imesid", kus erinevad lood sees ja ühe loo pikkus üldjuhul kümmet lehekülge ei ületa

                    Aga mul oleks väikene abipalve. Käisin täna Viru Keskuses Rahva raamatus otsimas Umberto Eco eestikeelseid töid. Leidsin ainult tema 2 uut kunstiraamatut - ilusa ja koleda mõistest kunstis. Aga mind huvitaks enam tema essede kogumikud. Ehk keegi teab, kust võiks hankida. Kindlasti tahaks eestikeelset "Travels in Hyperreality" (ok, kui eestikeelset polegi enam kuskil saadaval, sobib ka inglisekeelne).

                    Viimast kogumikku "Turning Back The Clock" pole vist eestikeelde veel tõlgitud ja see sobiks ka inglisekeelsena. Eriti tore oleks kah kui leiaksite tema sellise raamatu nagu "The Dream of a Perfect Language".

                    Igatahes tänud ette!
                    Kui sul sellega väga kiire pole ja oled valmis natuke ootama, siis sellelt mõnusalt lehelt peaks saama kõiki sinu poolt mainitud raamatuid inglisekeelsetena tellida. http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/sea...abase=english2
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                      Kui sul sellega väga kiire pole ja oled valmis natuke ootama, siis sellelt mõnusalt lehelt peaks saama kõiki sinu poolt mainitud raamatuid inglisekeelsetena tellida. http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/sea...abase=english2
                      Mhmh. Kriso kusjuures toob väga kiiresti kohale ka. Ilma susserdamata . Soovitan neid kasutada. Oluliselt lihtsam ja kiirem süsteem kui mõni amason...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Käisin täna Viru Keskuses Rahva raamatus otsimas Umberto Eco eestikeelseid töid. Leidsin ainult tema 2 uut kunstiraamatut
                        Rahva Raamat:
                        TURNING BACK THE CLOCK
                        ECO UMBERTO
                        2008 Hind: 183.00 EEK

                        arvatavasti olid siis teemade kaupa eri riiulites vms,
                        lase neil endal arvutist otsida ja tööd teha
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Soovitan kõigile, kellel vähegi huvi ajaloo ja külma sõja vastu on raamatut "Külm Sõda" John Lewis Gaddis´lt. Äärmiselt hea raamat ja väga lihtne lugeda, mida ei saa öelda kõigi poliitika-ajaloo teoste kohta. 10p 10st

                          Kommentaar


                            tänud sõbrad abi eest

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Brandon, Stout on hea, neid päris palju läbi lugenud Aga võta ette näiteks Agatha Christie üks kuulsamaid teoseid "Mõrv Ida-Ekspressis" (ilmus nüüd uuesti ka EPLi raamatute sarjas ja pole väga paks kah).


                              võtsingi, siis "Mõrv Ida-Ekspressis" varsti hakkan lugema ka
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Ostke mulle Mihkel Raua "Musta pori näkku". Palun!
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X