320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    Ostke mulle Mihkel Raua "Musta pori näkku". Palun!
    jõulude ajal tehakse ainult head. ja mitte eestis.

    Kommentaar


      Peking 2008

      Kommentaar


        Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
        Peking 2008
        Mis sellega on?
        Billy ütles, et see pole mingi mida hetkel loen teema ja ma nõustun temaga.
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          võtsingi, siis "Mõrv Ida-Ekspressis" varsti hakkan lugema ka
          mu filoloogist neiu kiidab sind valiku eest

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Philipp Vandenberg - Nero: keiser ja jumal, kunstnik ja narr

            Keegi on lugenud, arvamusi?
            Eks ta selline ajalooline jutustus on. Ilukirjanduseks väga seda ma ei peaks, kuid lugeda kannatab küll ja noh päris palju huvitavat sisaldab teos samuti.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
              Mis sellega on?
              Billy ütles, et see pole mingi mida hetkel loen teema ja ma nõustun temaga.
              No kui nõnda on siis ma tahaks öelda et Kuristik Rukkis oli paras saast rsk!
              Ärge uskuge haipi! Holden Caulfield is the biggest phoney of them all!
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                No kui nõnda on siis ma tahaks öelda et Kuristik Rukkis oli paras saast rsk!
                Ärge uskuge haipi! Holden Caulfield is the biggest phoney of them all!
                Ma päris nii kurjaks ei läheks aga pm olen nõus. Kui Salinger, siis tema novellid või Franny and Zooey. Need on väärt lugemist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                  No kui nõnda on siis ma tahaks öelda et Kuristik Rukkis oli paras saast rsk!
                  Ärge uskuge haipi! Holden Caulfield is the biggest phoney of them all!
                  Mina näiteks arvan, et Kuristik Rukkis ei ole saast. Samas eks ikka igal ühel on õigus oma arvamusele. Kui ma ei eksi, siis see raamat oli isegi kohustuslikus kirjanduses koolis. Ja sinna ei panda üldjuhul saasta. Muidugi.. mõnele üldse ei istu raamatute lugemine ja arvatakse, et kui sama nimega filmi vaadata, on poole etem..
                  Lugesin just Exupery - Öine Lend. oli päris asjalik. Enne seda sai loetud Kroonu (Olavi Ruitlane) mis on küllaltki Sveigilik, aga läbi eestlaste ehitatud. ja 3 peategelast, kui ma ei eksi. See sai ka loetud üle keskmise kiiresti läbi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                    No kui nõnda on siis ma tahaks öelda et Kuristik Rukkis oli paras saast rsk!
                    Ärge uskuge haipi! Holden Caulfield is the biggest phoney of them all!
                    tõenäoliselt oled sellest lihtsalt 'välja kasvanud' (kuigi säärased hõisked viitavad vastupidisele). mis ei ütle midagi raamatu headuse kohta.

                    mina samastusin Holden'iga kuskil 14-15-aastasena .. pärast esmakordset läbilugemist valdas mind igatahes üdini klišeeline 'elu-ja-enda-teistmoodi-tajumise-tunne', mida hiljem enam ükski raamat pole suutnud tekitada. pubekaiga ja mu enda elu iseärasused olid muidugi soodustavateks teguriteks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                      tõenäoliselt oled sellest lihtsalt 'välja kasvanud' (kuigi säärased hõisked viitavad vastupidisele). mis ei ütle midagi raamatu headuse kohta.

                      mina samastusin Holden'iga kuskil 14-15-aastasena .. pärast esmakordset läbilugemist valdas mind igatahes üdini klišeeline 'elu-ja-enda-teistmoodi-tajumise-tunne', mida hiljem enam ükski raamat pole suutnud tekitada. pubekaiga ja mu enda elu iseärasused olid muidugi soodustavateks teguriteks.
                      Noh ma lugesin seda hiljem kui 14-15 aastaselt ja absoluutselt ei samastunud Holdeniga, minumeelest ta vingus täiesti mõtetute asjade pärast. Samas on ka raamatu tegevus jäänud vast liiga kaugesse minevikku... Ma lihtsalt arvatavasti ootasin midagi radikaalsemat, kui selline ninnu-nännu.
                      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                      If you're good at something, never do it for free - See above.
                      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                      Kommentaar


                        rääkides raamatutest, mis kajastavad olümpiat, siis ilmselt viimane korralik lugemine oligi Souli raamat, pärast seda on lugemist juba vähem.

                        Kommentaar


                          Lalalalalalaaaaa, selline tuju on, et tahaks juba neljandat korda "Clockwork Orange" kätte võtta...

                          Kommentaar


                            Keegi seda Peep Vainu raamatut on lugenud ? On lugemist väärt?

                            Kommentaar


                              Sai siis täna "Hamlet" ära võetud, kas lugeda või mitte - selles on küsimus.

                              Kommentaar


                                John Fowles "Maag"

                                Normaalne,ei midagi erilist,aga loetav.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X